Gopro 7 black czy Dji Osmo action?

Recenzje, oceny, opisy, porady sprzętowe.
Awatar użytkownika
kuicets
Posty: 1320
Rejestracja: 26 wrz 2016, 17:49
Deska: Laluz
Latawiec: Rebel 9
Lokalizacja: BIESZCZADY
Postawił piwka: 42 razy
Dostał piwko: 108 razy
 
Post29 paź 2019, 12:33

Ktoś porównywał obie pod kątem kite? Osmo ma lepszą stabilizację, ale wycina więcej przy tym z kadru (mniejszy kąt widzenia). czy czasem nie za mały na kajta do ujęcia z buzi?

Boli mnie też temat klapki baterii w DJI - no i brak zamienników baterii. Ktoś ma DJI żeby podzielić się wrażeniami pod kątem kite? A może jakiś przykładowy filmik z kajta nagrany DJI?

Awatar użytkownika
MarekH
Posty: 217
Rejestracja: 02 wrz 2013, 17:56
Deska: Shinn Ronson, Shinn King Gee
Latawiec: Naish Pivot LE
Lokalizacja: Lębork
Postawił piwka: 6 razy
Dostał piwko: 15 razy
 
Post29 paź 2019, 22:32

Różnica w stabilizacji pomiędzy DJI a GP7B jest bardzo mała, wręcz niektóre testy wcale nie wykazują jej przewagi... Za GoPro przemawia za to wszystko pozostałe.
Jeżeli finanse pozwalają, może zainteresuj się GP8, tym bardziej, że jest promocja, dzięki której można uzyskać 100€ zniżki na zakup nowej kamery.
Link: https://gopro.com/en/pl/shop/tradeup?fbclid=IwAR24IePMQabStktCFxKcIutIvZXefwS5XsifrfPWRVx_wnBDdeWmCqAQ2T0
Jeżeli nie chcesz tyle wydać, to 7B będzie świetnym i sprawdzonym wyborem.

Awatar użytkownika
kuicets
Posty: 1320
Rejestracja: 26 wrz 2016, 17:49
Deska: Laluz
Latawiec: Rebel 9
Lokalizacja: BIESZCZADY
Postawił piwka: 42 razy
Dostał piwko: 108 razy
 
Post30 paź 2019, 07:00

Dzx, widziałem promocję, ale i tak bardziej się opyla jak dla mnie OLX. Idzie za 1000-1100 wyrwać idealny stan 7B z bonusami (dodatkowa bateria, uchwyty, etui itp.). A przecież tym kamerkom nic się nie dzieje, więc jak obiektyw czysty i nie po ciezkim dzwonie (wodoszczelnosc) to uzywka dla mnie może być.

8 trochę budżet za duży, 7 jak dla mnie Ideolo, choć spodziewałem się większego spadku wartości 7 po premierze 8.

Awatar użytkownika
MarekH
Posty: 217
Rejestracja: 02 wrz 2013, 17:56
Deska: Shinn Ronson, Shinn King Gee
Latawiec: Naish Pivot LE
Lokalizacja: Lębork
Postawił piwka: 6 razy
Dostał piwko: 15 razy
 
Post30 paź 2019, 22:12

Ja właśnie sprzedałem 7B, nówkę i kupiłem 8 :D

omers
Posty: 33
Rejestracja: 11 maja 2011, 11:37
Postawił piwka: 2 razy
Dostał piwko: 4 razy
 
Post13 sty 2020, 15:20

MarekH pisze:Ja właśnie sprzedałem 7B, nówkę i kupiłem 8 :D

No właśnie pochopne decyzje mogą się zemścić.
Mi pękło w 7 szkiełko obiektywu które dokupiłem za parę zł a w Go Pro 8 do wymiany cała kamera od razu, zresztą film pokazuje co nie co :shock:
phpBB [video]

Awatar użytkownika
MarekH
Posty: 217
Rejestracja: 02 wrz 2013, 17:56
Deska: Shinn Ronson, Shinn King Gee
Latawiec: Naish Pivot LE
Lokalizacja: Lębork
Postawił piwka: 6 razy
Dostał piwko: 15 razy
 
Post13 sty 2020, 22:39

omers pisze:
MarekH pisze:Ja właśnie sprzedałem 7B, nówkę i kupiłem 8 :D

No właśnie pochopne decyzje mogą się zemścić.
Mi pękło w 7 szkiełko obiektywu które dokupiłem za parę zł a w Go Pro 8 do wymiany cała kamera od razu, zresztą film pokazuje co nie co :shock:
phpBB [video]


Żaden z problemów, które są es filmie mnie dotyczą. Dlaczego kupiłeś 7B, która w setkach opinii się wiesza i nieprawdopodobnie grzeje? Tych filmów i opinii nie widziałeś?
Ja do tej pory nie zepsułem żadnej kamery. Nigdy nie uszkodziłem szkła na obiektywie. W kite to dość mało prawdopodobne i się o to nie martwię. Motocrossu nie uprawiam. Na nartach czy snowboardzie też mi się nie udało nigdy niczego uszkodzić. Mam nadzieję, że tak zostanie a pewne ulepszenia w 8 w stosunku do 7 bardzo mi odpowiadają.
Nie na jednej kamery dobrej dla wszystkich. Znam ludzi, którzy go 3+ robią metą filmy. Da się. Każdy robi po swojemu i pod siebie wybiera sprzęt.

Awatar użytkownika
MarekH
Posty: 217
Rejestracja: 02 wrz 2013, 17:56
Deska: Shinn Ronson, Shinn King Gee
Latawiec: Naish Pivot LE
Lokalizacja: Lębork
Postawił piwka: 6 razy
Dostał piwko: 15 razy
 
Post13 sty 2020, 22:47

omers pisze:
MarekH pisze:Ja właśnie sprzedałem 7B, nówkę i kupiłem 8 :D

No właśnie pochopne decyzje mogą się zemścić.
Mi pękło w 7 szkiełko obiektywu które dokupiłem za parę zł a w Go Pro 8 do wymiany cała kamera od razu, zresztą film pokazuje co nie co :shock:
phpBB [video]


Żaden z problemów, które są w filmie mnie nie dotyczą. Dlaczego kupiłeś 7B, która w setkach opinii się wiesza i nieprawdopodobnie grzeje? Tych filmów i opinii nie widziałeś?
Ja do tej pory nie zepsułem żadnej kamery. Nigdy nie uszkodziłem szkła na obiektywie. W kite to dość mało prawdopodobne i się o to nie martwię. Motocrossu nie uprawiam. Na nartach czy snowboardzie też mi się nie udało nigdy niczego uszkodzić. Mam nadzieję, że tak zostanie a pewne ulepszenia w 8 w stosunku do 7 bardzo mi odpowiadają.
Nie na jednej kamery dobrej dla wszystkich. Znam ludzi, którzy go 3+ robią metą filmy. Da się. Każdy robi po swojemu i pod siebie wybiera sprzęt.

omers
Posty: 33
Rejestracja: 11 maja 2011, 11:37
Postawił piwka: 2 razy
Dostał piwko: 4 razy
 
Post14 sty 2020, 16:46

MarekH pisze:
omers pisze:
MarekH pisze:Ja właśnie sprzedałem 7B, nówkę i kupiłem 8 :D

No właśnie pochopne decyzje mogą się zemścić.
Mi pękło w 7 szkiełko obiektywu które dokupiłem za parę zł a w Go Pro 8 do wymiany cała kamera od razu, zresztą film pokazuje co nie co :shock:
phpBB [video]


Żaden z problemów, które są w filmie mnie nie dotyczą. Dlaczego kupiłeś 7B, która w setkach opinii się wiesza i nieprawdopodobnie grzeje? Tych filmów i opinii nie widziałeś?
Ja do tej pory nie zepsułem żadnej kamery. Nigdy nie uszkodziłem szkła na obiektywie. W kite to dość mało prawdopodobne i się o to nie martwię. Motocrossu nie uprawiam. Na nartach czy snowboardzie też mi się nie udało nigdy niczego uszkodzić. Mam nadzieję, że tak zostanie a pewne ulepszenia w 8 w stosunku do 7 bardzo mi odpowiadają.
Nie na jednej kamery dobrej dla wszystkich. Znam ludzi, którzy go 3+ robią metą filmy. Da się. Każdy robi po swojemu i pod siebie wybiera sprzęt.


Spokojnie człowieku. Napisałem tylko, ze pochopne decyzje mogą się zemścić, podlinkowałem film jako ciekawostkę a Ty już pianę toczysz :doh:
Też nie uprawiam motocrossu , tylko kitesurfing a jednak szkiełko mi pękło. Kamera leżała na kurtce na ziemi. Podniosłem kurtkę, kamera się zsuneła i uderzyła obiektywem o jakiś kamyczek. Moja 7 się nie grzeje ale potafi walnąć zwiechę i co z tego? Nic. Forum jest do tego by się wymieniać informacjami.

Awatar użytkownika
Turbo_Sen
Posty: 555
Rejestracja: 06 wrz 2017, 18:11
Deska: Jest
Latawiec: Też są
Lokalizacja: Gdansk
Postawił piwka: 15 razy
Dostał piwko: 15 razy
 
Post14 sty 2020, 17:32

Jak śledzę wyjście każdej nowej generacji gopro to zawsze jakieś cukierki, ale nie dotyczy to każdej sztuki czy prawie każdej, ale jak się ogląda ten narzekania na YouTube to można pomyśleć że problemy dotyczą każdego egzemplarza. Gdyby tak było to firma by zbankrutowała.
Ja bym brał najnowszy model chodź już gopro 7 ma ta stabilizację która bardzo przydaje się w kitesurfingu i pływaniu na TT, na foilu jazda bardziej płynna


Wróć do „Recenzje & Opinie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

cron