woo 3.0 zegarek

Recenzje, oceny, opisy, porady sprzętowe.
gareon
Posty: 513
Rejestracja: 11 lis 2014, 14:04
Deska: SU-2 Prorider 136/41
Latawiec: FX9 / Radar10 / Switchblade12
Lokalizacja: Gdynia
Postawił piwka: 14 razy
Dostał piwko: 20 razy
Kontaktowanie:
 
Post20 lip 2020, 13:15

Hej,

Szukam zegarka pod woo + iphone. Sa jakies ciekawe propozycje tak aby mozna bylo zalozyc je nie tylko na wode ? Jestem otwarty na wszystkie propozycje... znalazlem jedynie Nixon Mission. Ale on taki troche malo wyjsciowy. Z gory odpadaja zegarki apple, wyglad ich mnie odpycha... Widzialem np HUAWEI Watch GT 2 Sport ale support WOO odpisal mi, ze srednio one dzialaja z woo...

Awatar użytkownika
mattworm
Posty: 229
Rejestracja: 12 gru 2008, 00:28
Deska: NAISH THORN,wainman blunt
Latawiec: OZONE,BEST
Lokalizacja: Przemyśl
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 6 razy
 
Post21 lip 2020, 06:45

Ja używam wlasnie tego zegarka i wszystko jest ok, pracuje poprawnie, tylko trzeba pamiętać zeby rozlaczyc telefon z zegarkiem przed sesją, jak tego nie zrobię to mi się nie połączy z Woo, a tak to pływam, zmieniłem pasek na kolorowy i wygląd super na codzien i koszty dużo mniejsze samego watcha w porównaniu z bardziej znanymi markami

gareon
Posty: 513
Rejestracja: 11 lis 2014, 14:04
Deska: SU-2 Prorider 136/41
Latawiec: FX9 / Radar10 / Switchblade12
Lokalizacja: Gdynia
Postawił piwka: 14 razy
Dostał piwko: 20 razy
Kontaktowanie:
 
Post21 lip 2020, 15:04

mattworm pisze:Ja używam wlasnie tego zegarka i wszystko jest ok, pracuje poprawnie, tylko trzeba pamiętać zeby rozlaczyc telefon z zegarkiem przed sesją, jak tego nie zrobię to mi się nie połączy z Woo, a tak to pływam, zmieniłem pasek na kolorowy i wygląd super na codzien i koszty dużo mniejsze samego watcha w porównaniu z bardziej znanymi markami


OO a powiedz mi, masz iphone czy androida (telefon) ? Chodzi mi o to, czy majac iphone bede mogl zainstalowac na nim woo (nie mam androida i sklepu androidowego...). I czy on uzywa gps aby dodac opcje dla woo odnosnie trackingu itp w wersji pro ?. Jak tak to lece zaraz do sklepu :)

Awatar użytkownika
mattworm
Posty: 229
Rejestracja: 12 gru 2008, 00:28
Deska: NAISH THORN,wainman blunt
Latawiec: OZONE,BEST
Lokalizacja: Przemyśl
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 6 razy
 
Post28 sie 2020, 07:44

gareon pisze:
mattworm pisze:Ja używam wlasnie tego zegarka i wszystko jest ok, pracuje poprawnie, tylko trzeba pamiętać zeby rozlaczyc telefon z zegarkiem przed sesją, jak tego nie zrobię to mi się nie połączy z Woo, a tak to pływam, zmieniłem pasek na kolorowy i wygląd super na codzien i koszty dużo mniejsze samego watcha w porównaniu z bardziej znanymi markami


OO a powiedz mi, masz iphone czy androida (telefon) ? Chodzi mi o to, czy majac iphone bede mogl zainstalowac na nim woo (nie mam androida i sklepu androidowego...). I czy on uzywa gps aby dodac opcje dla woo odnosnie trackingu itp w wersji pro ?. Jak tak to lece zaraz do sklepu :)


Teraz dopiero zobaczyłem wiadomość, mam telefon z androidem , woo wgrywalem z komputera na zegarek , teraz po aktualizacjach jest juz wszystkonw apce woo na watcha gps i wiele innych


Wróć do „Recenzje & Opinie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości