Nobile vs Su2

Recenzje, oceny, opisy, porady sprzętowe.
gareon
Posty: 513
Rejestracja: 11 lis 2014, 14:04
Deska: SU-2 Prorider 136/41
Latawiec: FX9 / Radar10 / Switchblade12
Lokalizacja: Gdynia
Postawił piwka: 14 razy
Dostał piwko: 20 razy
Kontaktowanie:
 
Post26 lip 2021, 13:07

Witam,
Mam pytanie, odnosnie porownania Su2 3d prorider vs Nobile NHP. Wiem, ze powiniennem sam przetestowac ale... I teraz pytanie, czy te deski sa tak dobre ? Jak czytam opis deski, ze ostrzy, ze wybiera nierownosci, ze nie traci krawedzi.... Zastanawia mnie to bo to samo mam na starej su2. Jedyne co moze byc inne to lepsze ostrzenie ? Mial ktos taki dylemat? Plywal na su2 i przesiadl sie na tego nobila ?

Pytam sie, bo plywam na su2 juz kilka lat i nie widze wad w tej desce... ale mam problemy ze skokami powyzej 10m... nie jestem w stanie tak wyostrzyc. Moze to byc problem techniki... i pewnie w duzym stopniu jest ale sie glowie i troje czy moze deska... Przy wiekszym wietrze nie jestem po prostu w stanie dobrze zaciac i wtedy lece horyzontalnie a nie wertykalnie :D

Awatar użytkownika
MarekH
Posty: 217
Rejestracja: 02 wrz 2013, 17:56
Deska: Shinn Ronson, Shinn King Gee
Latawiec: Naish Pivot LE
Lokalizacja: Lębork
Postawił piwka: 6 razy
Dostał piwko: 15 razy
 
Post27 lip 2021, 00:05

Cześć.
Myślę, że to głównie kwestia techniki.
Poszukaj filmu, który zrobił Anton Chernyshov. Pokazuje w nim jak trzymać krawędź przy skokach. Film jest dostępny na Vimeo i jest płatny, ale tylko ok 60zł. Warto chłopakowi zapłacić.
Deska oczywiście też ma znaczenie. Moi znajomi skaczą na NHP i bardzo sobie chwalą. Ja jakiś czas temu kupiłem Shinn Ronson i ta jest zdecydowanie lepsza od NHP.

https://vimeo.com/ondemand/learningtoflyepisodeone

Awatar użytkownika
kuicets
Posty: 1320
Rejestracja: 26 wrz 2016, 17:49
Deska: Laluz
Latawiec: Rebel 9
Lokalizacja: BIESZCZADY
Postawił piwka: 42 razy
Dostał piwko: 108 razy
 
Post27 lip 2021, 20:27

MarekH pisze:Cześć.
Myślę, że to głównie kwestia techniki.
Poszukaj filmu, który zrobił Anton Chernyshov. Pokazuje w nim jak trzymać krawędź przy skokach. Film jest dostępny na Vimeo i jest płatny, ale tylko ok 60zł. Warto chłopakowi zapłacić.
Deska oczywiście też ma znaczenie. Moi znajomi skaczą na NHP i bardzo sobie chwalą. Ja jakiś czas temu kupiłem Shinn Ronson i ta jest zdecydowanie lepsza od NHP.

https://vimeo.com/ondemand/learningtoflyepisodeone


Potwierdzam, warto obejrzeć film. 60zł to koszt powiedzmy jednego przejazdu na półwysep a przyniesie (mi przyniósł) znacznie więcej niż pojedyncza, nawet bardzo udana sesja.

Awatar użytkownika
jedi1
Posty: 2272
Rejestracja: 28 maja 2006, 17:37
Lokalizacja: Gdynia
Postawił piwka: 132 razy
Dostał piwko: 83 razy
Kontaktowanie:
 
Post28 lip 2021, 10:07

Druga część w sumie lepsza była :) ale zdecydowanie warto obejrzeć obie

Takie intro: https://www.youtube.com/watch?v=HpbqjabCK6I


Wróć do „Recenzje & Opinie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości