Wysłałem córke na obóz do szkółki wake.pl

Recenzje, oceny, opisy, porady sprzętowe.
jeżu23
Posty: 91
Rejestracja: 15 sie 2010, 16:31
Deska: SU-2
Latawiec: Kahoona
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwka: 3 razy
Dostał piwko: 2 razy
 
Post30 sie 2021, 11:28

Wrzucam tutaj ponieważ na fb zablokowali możliwość dodawania komentarzy :naughty:
Bardzo rzadko to robię ale obiecałem sobie że  tym razem napiszę komentarz.Wybrałem dla 11-letniej córki obóz w wake.pl po obejrzeniu filmiku https://www.youtube.com/watch?v=-3MuzRD5j-w&t=36s, opisie na stronie i opiniach na fb. Miałem wątpliwości bo sam plywam od nastu lat i znam opinie o właścicielu. Poza towarzystwem wzajemnej adoracji facet nie ma delikatnie mówiąc najlepszej opinii w środowisku kitesurferskim. Ale do rzeczy. To co jest na tym filmiku i na ich stronie to  totalna fikcja. Wiem jak jest, nie spodziewałem się luksusow,wiedziałem że będą spartanskie klimaty ale oczekiwałem że będzie w miarę czysto, przyjemnie, sympatycznie i że jak będzie flauta to  coś zorganizuja dla dzieciaków. Nic z tych rzeczy. Zamiast tego co na filmie czyli wake, banana,ogniska,seansów filmowych, siatkówki,opowiadania baśni :lol: ,wykładów o termice, prezentacji budowy i naprawy sprzetu (TAK to wszystko i nie tylko jest na filmiku reklamujacym obóz) ,zamiast tego były dwie  wycieczki na piechte do biedry  i do Władka ,oczywiście z wizytą w hydrosferze gdzie wiadomo jakie są ceny. Ale chyba "najlepsze" to są pokoje. Nie wierzyłem w to co widzę. Autentycznie jak z filmu grozy. Totalny syf ,brud,wszędzie ogromne pająki i pajęczyny. Ściany i sufity całe w zaschnietej krwi ubijanych pająków. Większość dorosłych miałaby problem z przespaniem tam choćby jednej nocy. Już nie chce mi się pisać o Pani z biura czy nowiutkich cztero osobowych namiotach. Kwiatków jest sporo więcej. Moja młoda miała szczęście że były tylko 3 dni flauty no i że ja ją przywiozłem i po zadymie znalazł się w miarę przyzwoity pokój (nie dla obozowiczow). Mam nadzieję że w innych szkółkach  wygląda to zupełnie inaczej. Ale wiadomo nadzieja matką głupich. Reasumując zdecydowanie nie polecam.

Awatar użytkownika
MarekH
Posty: 217
Rejestracja: 02 wrz 2013, 17:56
Deska: Shinn Ronson, Shinn King Gee
Latawiec: Naish Pivot LE
Lokalizacja: Lębork
Postawił piwka: 6 razy
Dostał piwko: 15 razy
 
Post11 wrz 2021, 23:37

No, ale chociaż latawce mają najlepsze na świecie :D :D :D

Rider3msto
Posty: 202
Rejestracja: 22 kwie 2014, 22:08
Postawił piwka: 2 razy
Dostał piwko: 7 razy
 
Post24 wrz 2021, 23:14

Przesadzasz. Obóz miał być na wodzie. Niech córka się cieszy że mogła spać pod dachem, a nie pod.kajtem

Lokales
Posty: 146
Rejestracja: 25 wrz 2010, 16:35
Lokalizacja: Władysławowo
Postawił piwka: 3 razy
Dostał piwko: 6 razy
Kontaktowanie:
 
Post22 sty 2022, 11:41

Takie sprawy natury warunków zakwaterowania zgłasza się do miejscowego kuratora i sanepidu.


Wróć do „Recenzje & Opinie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości