parę zdań o CAUTION prosto z SANTA CRUZ.

Recenzje, oceny, opisy, porady sprzętowe.
YO!
 
Post18 maja 2004, 22:09

k**** p**** synu p****, weź się uczep kogoś innego. Jak Ci żal d*** ściska, a nie jakieś publiczne posty walisz i smsy piszesz. Przegiąłeś totalnie.Rób swoje i pozwól robić innym.pokazujesz tylko swoją niższość takimi wypowiedziami.nara.

Awatar użytkownika
Max/Łódź
Posty: 774
Rejestracja: 27 lut 2004, 19:04
Deska: Naish Haze
Latawiec: Flysurfer Speed
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:
 
Post18 maja 2004, 22:49

Ladnie sie kolega przedstawil przed milionamy sluchaczy.... nic tylko teraz kupowac Caution'y :lol:

Crazy Horse
Posty: 3571
Rejestracja: 07 paź 2003, 21:38
Deska: Cabrinha Spectrum
Latawiec: Cabrinha Drifter
Lokalizacja: CABRINHA
Postawił piwka: 29 razy
Dostał piwko: 117 razy
Kontaktowanie:
 
Post18 maja 2004, 23:08

Dobra zapisałem cały ten temat ze wszystkimi postami, mam nadzieje, ze kiedys bedziemy sie z tego razem smiac.

KONCZE TEN TEMAT, BO JUZ BRAK MI SIŁ I GŁOWY, ZEBY TO POMIESCIC

Przyzekam na slowo harcerza, ze juz nic tu nie napisze, ani nigdy wiecej nigdzie gdzie bedzie mowa o Caution.

Szacunek i pozdro dla Wojcia za "przyczajonego tygrysa i ukrytego smoka".

gorek
 
Post18 maja 2004, 23:10

hello a ja mam pytanie, bo slyszalem ze kolega kolegi jak robil handle passa na kite caution, z zeszlego roku to mu sie cos popsulo, bar wygial i szew na kajcie poszedl wzdluz tej poprzecznej duzej komory, szkoda bo caly obrazek ktory byl na kajcie sie zepsul,

Awatar użytkownika
Naz-T
Posty: 108
Rejestracja: 11 lis 2003, 02:12
Lokalizacja: WuWuA
Kontaktowanie:
 
Post18 maja 2004, 23:25

No i jak tu nie byc za banowaniem IP takich ludzi którzy nie mają lepszych argumentów oprócz (przepraszam) k**** p*** ch*** móji debili c** i innych fafików :?: :?: :?:

Z Piotrusiem vel YO! vel Szmaciarzem miałem już taka jedną wymianę mejlową i dlatego wiem że takich pacjentów to forum powinno unikac. Sorry, nie lubie jak mi sie wciska gówno przez nos aż wyjdzie mi uchem :!: (I nie chodzi mi o marke Caution!) To że sobie możemy popierac nasze wymiany słowne przekleństawami we własnym 'towarzystwie' (ale też do granic + nie wiem poza tym czy takowe wspólne posiadamy) to nasza sprawa, ale swoje prostactwo zachowaj dla siebie i swojego forum jak sobie takie zrobisz. Jeszcze ludzie pomyślą że jestem równie prostacki jak ty :!: Na ten temat nie bede wiecej nic postował, ale zaznaczam że jeśli chcesz dalej prowokować takie gadki to nie pozostane dłużny.

Pozdrawiam całe forum minus jeden palant...

PS Na forum słucham sie tylko admina i zdrowego rozsądku Elo!
PS2 Również pozdrawiam Wojcia i szkoda tylko że mu taką anty-reklame robisz wśród kajtowej braci...
Ostatnio zmieniony 18 maja 2004, 23:36 przez Naz-T, łącznie zmieniany 1 raz.

gorek
 
Post18 maja 2004, 23:30

a jak w meksyku plywalem, to kumplowi caution spadl na kaktusa, no i nie powiem zeby byly takie mocne, ?????

gość.
 
Post19 maja 2004, 11:42

Łukasz (instruktorze w szkółce łukasza) proszę nie wtrącaj się w dyskusję, która została zakończona. Zrobiłeś najgorszą z możliwych rzeczy) wtrącasz się w beef, o którym nic nie wiesz!! temat jest już skończony. Wyszło tak jak miało nie wyjść! właśnie tego się obawialiśmy, że dojdzie do zgrzytu. Niepotrzebnie zostały one przeniesione na forum publiczne. Dałem się sprowokować i nerwy mi już poniosły, tak jak Łukasz mam nadzieję, że będziemy się za jakiś czas z tego śmiać! Bardzo przepraszam, że tak wyszło.Piotrek.

Pablo
Posty: 1996
Rejestracja: 24 lip 2003, 17:39
Deska: Slingshot Dwarf Craft 3'6"
Latawiec: Slingshot SST 2017 6/8/10
Lokalizacja: Anin
Postawił piwka: 12 razy
Dostał piwko: 62 razy
Kontaktowanie:
 
Post20 maja 2004, 00:23

Czasami sam się zastanawiam dlaczego jestem taki wyrozumiały :?. Od tej chwili pisanie odpowiedzi przez anonimowych użytkowników zostało zablokowane, natomiast następnym krokiem będą bany :evil:

Piotrekwwa
Posty: 22
Rejestracja: 04 cze 2004, 16:28
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
 
Post04 cze 2004, 16:41

Ruszyła Polska strona CAUTION i CAUTION CAMP POLARIS! Jeszcze bez fajerwerków;), ale w pełni sprawna i przejrzysta. Polecamy.Pozdrawiamy.

Smokie
Posty: 5595
Rejestracja: 07 sie 2003, 12:00
Deska: Semente Pocket Rocket, 77
Latawiec: Slingshot RPM
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwka: 121 razy
Dostał piwko: 77 razy
Kontaktowanie:
 
Post07 cze 2004, 09:31

co do wcześniejszych postów... niezłe są :) a ja myślałem że wszyscy pływają i siedzą w tym dla przyjemności..
stronka CAUTION bardzo fajniutka, przyjemna dla oka...
czekam na jakieś info apropos testów

Piotrekwwa
Posty: 22
Rejestracja: 04 cze 2004, 16:28
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
 
Post07 cze 2004, 12:06

Witam,
niestety z powodu nieporozumienia wyszedł bardzo duży zgrzyt, który niepotrzebnie przniósł się tutaj, na forum publiczne, spór jest zażegnany i mamy nadzieję, że wszystko, relacje między nami powrócą do normalności, obie strony konfliktu wyraziły dobrą wolę i mam nadzieję, że przybijemy niedługo pione. Dziękujemy za dobre słowa o stronie. Staramy się.Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Maslav
Posty: 976
Rejestracja: 02 sie 2003, 21:56
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne
Kontaktowanie:
 
Post07 cze 2004, 20:07

Ale niesmak pozostanie, oj na długo :roll:

Piotrekwwa
Posty: 22
Rejestracja: 04 cze 2004, 16:28
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
 
Post11 sie 2004, 01:00

CAUTION! na Swiecie. NEWS z .05.08.2004

The Caution Team recently traveled to Hood River Oregon to compete in the 2nd Annual Tripple XXX Games Kiter-Cross event. Out of the 40 competitors in the event Caution placed two riders out of four in the Pro Men category.

It was an incredibly fun and high energy event with wind ranging from 14m kites to 10m kites during the all day event. It was obvious from the start that the Caution Kites and boards excelled in this type of flat water event giving the Caution Team a slight advantage over many. Fast board speed, agile quick responsive kites and great upwind ability were just some of the things needed from the competitors kites and boards in this highly competitive event.

The Results as Follows

Pro Men

1) Adam Koch (Naish, RedBull)
2) Brendan (Hollywood) Richards (Caution, Da Kine)
3) Amry Bernard (Cabrinha) 2004 Gorge Games Freestyle Champion
4) Jeff Burton (Caution, Da Kine)

Piotrekwwa
Posty: 22
Rejestracja: 04 cze 2004, 16:28
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
 
Post11 sie 2004, 01:06

CAUTION! na Świecie. NEWS z dnia 9.08.2004.

Zawodnik CAUTION! Mistrzem Portugalii 2004 freestyle oraz zdobywcą Pucharu Portugalii 2004 overall.

cyt.1: "Cautions Rui Pedro Meira was the winner of the KPWT freestyle event in
Matosinhos Beach, and placed second in the kite crossing."

cyt.2 : "Rui Pedro Meira has just taken the overall National Title in Portugal."

serdeczne gratulacje !!!

Awatar użytkownika
Max/Łódź
Posty: 774
Rejestracja: 27 lut 2004, 19:04
Deska: Naish Haze
Latawiec: Flysurfer Speed
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:
 
Post11 sie 2004, 09:28

Rowniez mu z calego serca gratuluje :D Ale ja bym pisal takie newsy w innych watkach, a ten napisalbym do Pablo, zeby skasowal, bo dumy firmie raczej nie przynosi. :oops:


Wróć do „Recenzje & Opinie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości