parę zdań o CAUTION prosto z SANTA CRUZ.

Recenzje, oceny, opisy, porady sprzętowe.
Gość
 
Post30 kwie 2004, 20:43

CAUTION is growing and getting bigger everyday. This has been a huge year for us so far. The product has been very well received all around the world. We have board and kite reviews in German Mags and in NL mags. The US magazines does not do products tests as they are usually too political and mostly bullshit.

I would say we are third or Fourth in the US Market and growing very fast. We have passed plan in 7 months and are still growing very strong with our season just starting in the US markets.

poniżej odpowiedź na moje pytanie dotyczące innych konkurencyjnych marek w USA:

I think BEST is a cheap brand that attracts people that are concerned with money first and performance and quality last. They are new and any new company will have product issues. The boards are very poorly built with no fin blocks just holes that go through the board.

Slingshot is doing well, the GM is a very good friend of mine that I used to work with.

Jeff - CAUT!ON - Santa Cruz

mam nadzieję, że wszyscy już lada moment przekonają się o mocy i jakości tych latawców. Damy znać jak tylko latawce będą w Polsce i już dzisiaj zapraszamy na darmowe testy dla wszystkich chętnych!
Piotrek i Wojtek CAUT!ON Santa Cruz Polska.

Crazy Horse
Posty: 3571
Rejestracja: 07 paź 2003, 21:38
Deska: Cabrinha Spectrum
Latawiec: Cabrinha Drifter
Lokalizacja: CABRINHA
Postawił piwka: 29 razy
Dostał piwko: 117 razy
Kontaktowanie:
 
Post04 maja 2004, 12:48

The US magazines does not do products tests as they are usually too political and mostly bullshit.

hmmmmmmmm A podobno CAUTION WYGRYWA ( :!: ) TESTY w stanach i w Europie :twisted: :?: :?: :?:

michal
 
Post07 maja 2004, 23:46

a ja slyszałem że te Caution to zajebiste latawce i deski. o wiele mocniejsze niż te Cabrinha. Firma się rozwija, ale nie wydaje poprostu tyle na reklamy co taka Cabrinha. Dlaczego team Cabrinha się rozpadł?? martin vari odszedł itd? Polski Team też nie mógł sie utrzymać. Ty Crazy się jakoś uwziałes na to Caution? to już któryś temat, w którym to krytykujesz! o co chodzi? Boisz się jakiejś konkurencji? Osoba z taka pozycją jak ty nie powinna krytykować wszystkich wokół. Pali Ci się grunt? Tak wogóle to słyszałem, że to twoi koledzy jacyś sprowadzają , a teraz tak po nich jedziesz.co z ciebie za kolega w takim razie?

The Caution Crue
 
Post08 maja 2004, 00:15

Caution is having its best year ever with over 35 different importers world wide! The introduction of the High Performance Caution Redline series of boards has made a huge world wide impact as well. Continue to look for big things from Caution and thank you for supporting the movement!

The Caution Crue
p.s. heh dobry post michal;)

Crazy Horse
Posty: 3571
Rejestracja: 07 paź 2003, 21:38
Deska: Cabrinha Spectrum
Latawiec: Cabrinha Drifter
Lokalizacja: CABRINHA
Postawił piwka: 29 razy
Dostał piwko: 117 razy
Kontaktowanie:
 
Post08 maja 2004, 01:25

łeeeeeeeeee dobre dobre
Ale z ciebie zartownis Michaś :roll:

Crazy Horse
Posty: 3571
Rejestracja: 07 paź 2003, 21:38
Deska: Cabrinha Spectrum
Latawiec: Cabrinha Drifter
Lokalizacja: CABRINHA
Postawił piwka: 29 razy
Dostał piwko: 117 razy
Kontaktowanie:
 
Post08 maja 2004, 01:26

ciekawe, kto mnie zna i moich kolegów i kto by usłyszał jakies plotki.......hmmmmmm Michał, czyżby ktoś zmienił imię :wink:
znowu lubię to nasze forum, bo posmiac sie mozna :D :D :D

Crazy Horse
Posty: 3571
Rejestracja: 07 paź 2003, 21:38
Deska: Cabrinha Spectrum
Latawiec: Cabrinha Drifter
Lokalizacja: CABRINHA
Postawił piwka: 29 razy
Dostał piwko: 117 razy
Kontaktowanie:
 
Post08 maja 2004, 01:40

dobra obiecuje ze juz wiecej nie bede tu nic pisał, bo juz brak mi słów na takie gadanie, pa

michal
 
Post08 maja 2004, 13:05

no własnie Crazy ..nie ośmieszaj się już więcej..

Awatar użytkownika
hase
Posty: 373
Rejestracja: 09 paź 2003, 10:05
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Kontaktowanie:
 
Post08 maja 2004, 15:20

michal pisze:no własnie Crazy ..nie ośmieszaj się już więcej..

AMEN

Marcinias
 
Post12 maja 2004, 12:21

Oglądałem sobie stronkę cautionkites.com i muszę powiedzieć, że czuć w tych latawcach moc. potem poszukałem sobie na amerykańskich stronach newsów i informacji i potwierdziło się moje przeczucie. Te latawce są naprawde zajebiste. Caution ma niezły team światowy. Z chęcią przetestuje te latawce jak tylko dotrą do Polski.Dajcie znać!

YO!
 
Post17 maja 2004, 17:10

http://kite-surf.com/userreviews/show_r ... Index=1083
pare bardzo dobrych uwag...te pozytywne są bardzo ciekawe.
polecamy:)

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 225
Rejestracja: 24 lip 2003, 11:47
Dostał piwko: 6 razy
Kontaktowanie:
 
Post17 maja 2004, 20:41

Michał, Peter, Piotrek, Miszcz, Marcinias, Yo!, itp. zdecydujcie się proszę w końcu na jedną nazwę użytkownika :!:

Gość
 
Post17 maja 2004, 23:23

ja sie podpisuje norbert :)

YO!
 
Post18 maja 2004, 10:04

ja to on on to ja. ja to ja to ja jak dwa razy dwa ..wolność słowa prosimy :)))))hehe

Crazy Horse
Posty: 3571
Rejestracja: 07 paź 2003, 21:38
Deska: Cabrinha Spectrum
Latawiec: Cabrinha Drifter
Lokalizacja: CABRINHA
Postawił piwka: 29 razy
Dostał piwko: 117 razy
Kontaktowanie:
 
Post18 maja 2004, 17:33

o ja pier.....słyszałem, ze ten koles ma sporo pracy, ciekawe co powiedziałby pracodwaca na takie głupoty w godzinach pracy


Wróć do „Recenzje & Opinie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości