Nowe, zajefajne latawce treningowe LOOP-a !

Recenzje, oceny, opisy, porady sprzętowe.
signx
 
Post06 maja 2004, 23:30

cze
sa juz nowe latawce treningowe LOOP-a na sezon 04 ! poki co dwa rozmiary - 2,6 i 1,9 !
jak wygladaja i jak latają ?? zapraszam do galerii na www.signx.pl


pozdro
pedro

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post07 maja 2004, 18:39

a czy one ciągną??
mają pałer?
tak do snow albo czegoś?
chyba są bardzo szybkie?

Awatar użytkownika
ZAK
Posty: 961
Rejestracja: 05 sie 2003, 23:30
Lokalizacja: Gdańsk,Warszawa, Koniec Świata
Kontaktowanie:
 
Post07 maja 2004, 20:50

Myślałem że to jakieś komorowce będą a ty zwykła NASA 8) Poza tym to do zabawy super latawiec :)

Crazy Horse
Posty: 3571
Rejestracja: 07 paź 2003, 21:38
Deska: Cabrinha Spectrum
Latawiec: Cabrinha Drifter
Lokalizacja: CABRINHA
Postawił piwka: 29 razy
Dostał piwko: 117 razy
Kontaktowanie:
 
Post08 maja 2004, 01:30

ciekawe, ze wyglada dokładnie jak moja treningowa CABRINHA, nawet bar "identyczny" jeśli nie żywcem pożyczony od CABRINHA

Gdyby loop jednak chciał skopiować takie kajty jak Nitr, CO2 czy ACCESS, to sorry ale CABRINHA mu tego nie przepusci :evil:

Awatar użytkownika
Maslav
Posty: 976
Rejestracja: 02 sie 2003, 21:56
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne
Kontaktowanie:
 
Post08 maja 2004, 09:54

Ja osobiście na zdjęciach widzę latawiec typu NASA...

Awatar użytkownika
hase
Posty: 373
Rejestracja: 09 paź 2003, 10:05
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Kontaktowanie:
 
Post08 maja 2004, 10:07

Dla mnie to tez jest NASA .... chyba ze NASA jest opatentowanym wzorem Cabrinhy ..... uuuuuuu co za plagiat .... panowie z LOOPA wstydzcie sie :twisted: :twisted: koniu a ty szybko wracaj do zdrowia .... cabrinhomania jest uleczalna

Awatar użytkownika
ZAK
Posty: 961
Rejestracja: 05 sie 2003, 23:30
Lokalizacja: Gdańsk,Warszawa, Koniec Świata
Kontaktowanie:
 
Post08 maja 2004, 11:18

Nasa PARAWING 5 to latawiec o konstrukcji znanej od WIIIIIIIIIIIELU lat i cabrinha nie była tu pierwsza. Zaprojektowany był przez NASA i plany udostępniła ludności już ładnych parę lat temu. Do uszucia takiego latawca nie trzeba grupy projektowej cabrinha bo plany sa ogólnie dostępne w necie. Sam takiego uszyłem sobie na zwykłej maszynie do szycia i TO LATA :shock: A po doswiadczeniach na niej i po poprawieniu kilku szczegółów by latała nawet b.dobrze(ale nie chce mi się znowu tych niezliczonych igieł kupiwać i wymieniać :lol: )

CRAZY tak ślepo zakochany jesteś w firmie cabrinha, że nie dopuszczasz myśli, że oni też mogą coś zgapiać od innych firm. Cabrinha nie była pierwsza i napewno zgapiała podobnie jak loop.

Awatar użytkownika
Neykon
Posty: 2247
Rejestracja: 27 mar 2004, 21:28
Deska: z OBI
Latawiec: ze Składnicy Harcerskiej
Lokalizacja: tak gdzie zawsze qr nie wieje!
Dostał piwko: 1 raz
 
Post08 maja 2004, 11:53

Zak masz może plany budowy?? już ci wspominałem o zaprzyjaźnionej firmie z gda która szyje żagle, po znajomości może uszyć Kite. Jak masz jakieś rysunki podeślij na maila. Chyba ze zgadamy się na <piwo> :D i obgadamy temat.

Awatar użytkownika
hase
Posty: 373
Rejestracja: 09 paź 2003, 10:05
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Kontaktowanie:
 
Post08 maja 2004, 15:18

LordNeykon pisze:Zak masz może plany budowy?? już ci wspominałem o zaprzyjaźnionej firmie z gda która szyje żagle, po znajomości może uszyć Kite. Jak masz jakieś rysunki podeślij na maila. Chyba ze zgadamy się na <piwo> :D i obgadamy temat.

plan budowy ... w internecie znajdziesz program w ktorym podasz tylko jaka chcesz miec wielkosc latawca w metrach kwadratowych a on sam zrobi dokladny projekt , wymiary, dlugosc linek i miejsca ich wszycia ..... wystarczy poszukac .... pozdrawiam ..


Wróć do „Recenzje & Opinie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości

cron