WAROOO i INSTINCT - takie sobie porównanie

Recenzje, oceny, opisy, porady sprzętowe.
GURU 10.5
Posty: 3172
Rejestracja: 29 paź 2004, 20:22
Latawiec: OZONE EDGE, C4, CATALYST
Lokalizacja: Galicja
Postawił piwka: 24 razy
Dostał piwko: 24 razy
Kontaktowanie:
 
Post18 lip 2006, 11:45

neykon pisze:Guru tzn ze da sie na tym plywac :?: :twisted:


co, ja Ci chłopie bedę dużo gadał :!:wg mnie są więcej niż OK.....
,ale weź od Pauliny do testów(jakiś sympatyczny i rozsądny rozmiar np 12 lub 14m) i sam wyrobisz sobie własny pogląd. :lol:

Awatar użytkownika
Neykon
Posty: 2247
Rejestracja: 27 mar 2004, 21:28
Deska: z OBI
Latawiec: ze Składnicy Harcerskiej
Lokalizacja: tak gdzie zawsze qr nie wieje!
Dostał piwko: 1 raz
 
Post19 lip 2006, 12:57

GURU 10.5 pisze:co, ja Ci chłopie bedę dużo gadał :!:wg mnie są więcej niż OK.....
,ale weź od Pauliny do testów(jakiś sympatyczny i rozsądny rozmiar np 12 lub 14m) i sam wyrobisz sobie własny pogląd. :lol:


pomysle :) a tak z innej beczki od kilku dni mam okazje plywac na Takoon NOVA 2 ... oj zmienaja sie te bowy... na lepsze oczywiscie

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post19 lip 2006, 15:25

MArcinBe pisze: A pytanie do GURU, lub tych co wiedza,
jakie powinno byc ustawienie linek, zeby po puszczeniu baru latawiec nie tracil az tak duzo mocy i zeby nie tracic slizgu? (skok z obrotem i odkrecanie baru).... w kazdej chwili puszczajac bar trace prawie cala moc?a odkrecanie baru to jak na razie nauczylem sie odkrecac bar trzymajac go jedna reka, ale to w miare niewygodne..


DA SIĘ :idea: puścić bar Waroo
..nie tracąc ślizgu :wink:

Obrazek

więcej fot jakoś zaraz na www.wake.pl

:wink:

GURU 10.5
Posty: 3172
Rejestracja: 29 paź 2004, 20:22
Latawiec: OZONE EDGE, C4, CATALYST
Lokalizacja: Galicja
Postawił piwka: 24 razy
Dostał piwko: 24 razy
Kontaktowanie:
 
Post19 lip 2006, 16:43

Ziomek. pisze:
DA SIĘ :idea: puścić bar Waroo
..nie tracąc ślizgu :wink:



:wink:


..no ,pięknie to ziom zilustrowałeś , to jest naprawdę coś;szacun :!:

..a jak tam z lądowaniem? "z przytupem" czy "na miętko" :?:

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post20 lip 2006, 14:43

GURU 10.5 pisze:
..a jak tam z lądowaniem? "z przytupem" czy "na miętko" :?:


...na "chybcika" :wink:


na pierwszy raz polecam głęboką wodę
bo zdziwko :idea:
i gotujesz na twardo
jak się uwiniesz i szybciej zdejmiesz z gazu
zjesz na miętko :wink:

:wave2:

GURU 10.5
Posty: 3172
Rejestracja: 29 paź 2004, 20:22
Latawiec: OZONE EDGE, C4, CATALYST
Lokalizacja: Galicja
Postawił piwka: 24 razy
Dostał piwko: 24 razy
Kontaktowanie:
 
Post20 lip 2006, 15:50

:lol: :notworthy:

kiterrmaniac
Posty: 1
Rejestracja: 26 lip 2006, 11:15
 
Post26 lip 2006, 11:50

Guru czy jak Ci tam jeśli juz piszesz recenzje to pisz ja obiektywnie albo wogóle, napisana przez "konsultanta" besta wygląda ona bardzo jednokierunkowo, takie recenzje są w stylu kolegów z BEST KITEBOARDING na kf.com gdzie juz ich raczej nikt nie czyta.... PIMPING
co Ty tez tu na kf.pl razem z niejakim Ziomkiem uprawiasz.

Co do tej nieszczęsnej recenzji to wiele rzeczy tu jest naciąganych podam jako przykład jakość wykonania i materiały, GURU albo jesteś ślepy albo nie chcesz napisać prawdy, Instinct jest jednym z najlepiej wykonanych kite'ów, tuby materiały poszycie, wystarczy postawic kolo siebie IN i WR i x- bow i golym okiem widać jak jest...

Broń Boze nie pisze ze warro czy inny kite jest kiepski ale jak przeczytałem taką mizerie (recenzje) to... :disgusted:

BTW nie jestem niestety posiadaczem Ozona, nie jestem także konultantem jakiejkolwiek marki. :lol:

Do wszystkich chcących kupić sobie bow'a, sle czy inna szmate, nie opierajcie sie na recenzjach wszystkich pimperów z kf.pl, testujcie i sami podejmujcie decyzje. Kite jest dobry jeśli Wam się dobrze na nim plywa!!
See Ya on Water.

GURU 10.5
Posty: 3172
Rejestracja: 29 paź 2004, 20:22
Latawiec: OZONE EDGE, C4, CATALYST
Lokalizacja: Galicja
Postawił piwka: 24 razy
Dostał piwko: 24 razy
Kontaktowanie:
 
Post26 lip 2006, 13:19

Kiterrmaniac czy jak Ci tam?(swoja drogą ciekawe że Kiterrmaniac zarejestrowal się dzisiaj czyli 26 lipca :roll: może wstydzi czy krępuje się pisać pod swoim prawdziwym nickiem?a moze sie mylę? ale nie wnikam -jego i jego sumienia sprawa).

porównanie latawców napisalem tak obiektywnie, na ile mnie stać! i nie będę z Tobą polemizował ,szczególnie w tym agresywnym stylu .po prostu nie mam na to najmniejszej ochoty!

ale w jednym się zgadzamy:

dobry kite to taki na ktorym Ci się dobrze pływa! :lol: pozdrowienia :hand:

Awatar użytkownika
zgred
Posty: 2614
Rejestracja: 30 paź 2005, 19:20
Deska: nbl
Latawiec: ozone, best
Lokalizacja: Pułtusk-Władek-Sopot-Gdańsk :)
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post26 lip 2006, 13:34

troszkę ni z gruchy ni z pietruchy

...jednak komuś się chciało...









... zarejestrować

Awatar użytkownika
onzo
Posty: 5583
Rejestracja: 19 paź 2003, 22:34
Deska: Wainman Joke 138
Latawiec: Vegas 9,12,16
Lokalizacja: WaWa
Postawił piwka: 41 razy
Dostał piwko: 89 razy
Kontaktowanie:
 
Post26 lip 2006, 13:38

Nie chciałem za bardzo się wypowiadać na ten temat, ale chciałbym zaznaczyć, że niczego mi tak nie brakuje na forum jak recenzji sprzętu tworzonych przez zwykłych użytkowników sprzętu. Niestety takich nie ma a na dodatek mało kto może napisać coś więcej na temat sprzętu w porównaniu do innych kite'ów tego samego lub innego brandu. To oczywiste, że ciężko zachować obiektywizm, ale guru robi to naprawdę nieźle. Natomiast jest jednymz nielicznych, którzy pływali na wielu latawcach i na dodatek pisze o tym na forum. Pamiętam gdy guru "lansował" fone teraz jego typem jest best. I nie dziwie się, że do niego namawia skoro mu odpowiada. Ważne żęby być przy tym w miarę obiektywnym.
Nie widziałem waroo na oczy, natomiast wiem, że instinct jest wykonany bardzo profesjonalnie. CZy lepiej od waroo - to już Wy ocenicie (albo ja jak zobaczę). Moim zdaniem lepiej, że w ogóle ktośpisze na temat latawców niż gdyby nie było żadnej wiadomości na ich temat.
Ale masz rację - najlepiej sprawdzić latawiec przed zakupem i w ogóle nie wyobrażam sobie żeby wydawać $ na sprzęt któego się nie miało w rękach i nie porównało z innym...

MArcinBe
Posty: 1070
Rejestracja: 13 kwie 2005, 11:29
Lokalizacja: Bielsko/Wieden
Dostał piwko: 1 raz
 
Post26 lip 2006, 16:07

Onzo napisal:
"I nie dziwie się, że do niego namawia skoro mu odpowiada."


hmmm, ale nie zapominaj, ze tez go sprzedaje :wink:


jakby co, to nie mowie przez to, ze porownanie bylo stronnicze, bo
swoje trzy grosze juz napisalem powyzej, ja np. zdecydowalem sie na waroo, ale glownie dlatego, bo moglem go kupic taniej niz instynkta, taka jest prawda...

Smokie
Posty: 5595
Rejestracja: 07 sie 2003, 12:00
Deska: Semente Pocket Rocket, 77
Latawiec: Slingshot RPM
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwka: 121 razy
Dostał piwko: 77 razy
Kontaktowanie:
 
Post26 lip 2006, 18:17

bo w instynkcie jak kolega wyzej wspomnial placisz za jakosc. a jakosc kosztuje ;)

Jędrek
Posty: 46
Rejestracja: 17 sty 2005, 13:18
Lokalizacja: południe
 
Post27 lip 2006, 00:16

"bo w instynkcie jak kolega wyzej wspomnial placisz za jakosc. a jakosc kosztuje "

tak, w ten oto sposób odezwał sie sprzedawca Ozona .... (prawda Smookie że nim jesteś czy nie ...?):roll:

teraz ktoś powinien powiedzieć na przykłąd "żeby ten Ozon chociaż latał w połowie tak dobrze jak Waroo .." :wink:


Post Guru, który nie kryje z kim jest towarzysko związany (zreszta jak sie okazuje i z Bestem i Ozonem) miał przynajmniej tą zaletę, że zachowowył pewną równowagę, nawet jeżeli przedstawiał jego własne opinie. Reszta powinna się uczyć albo milczeć jeżeli nie potrafi z sensem sie odezwac ... :evil:

peace!

Smokie
Posty: 5595
Rejestracja: 07 sie 2003, 12:00
Deska: Semente Pocket Rocket, 77
Latawiec: Slingshot RPM
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwka: 121 razy
Dostał piwko: 77 razy
Kontaktowanie:
 
Post27 lip 2006, 09:26

Nie jestem sprzedawca Ozona, choc jestem towarzysko zwiazany ;) Co do jakości, to odnioslem sie do posta kolegi powyzej i napisalem jasno dlaczego Instynkt tyle kosztuje. Ponadto uwazam iz jakosc jest lepsza. Co do wlasciwosci na wodzie sie nie wypowiadam, bo nie mialem przyjemnosci. Tyle tylko co widzialem co mozna z nim zrobic jak latał Ziomek albo Ty. Nie omieszkam w najblizszym czasie sie przeplynac i powiedziec co mi sie w jednym podoba, a w drugim nie i na odwrót.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Neykon
Posty: 2247
Rejestracja: 27 mar 2004, 21:28
Deska: z OBI
Latawiec: ze Składnicy Harcerskiej
Lokalizacja: tak gdzie zawsze qr nie wieje!
Dostał piwko: 1 raz
 
Post27 lip 2006, 09:52

i znów pojawia się watek o komercji :lol: do wszystkich zawstydzonych i zniesmaczonych czytelników KF.pl. a kto niby ma pisać recenzje jak nie osoby towarzysko/biznesowo związane z danym brendem. Niby, co :?: Marian Kowalski z Wypiździewa Niżnego, który pływa 2-3 razy w miesiącu napisze cos o latawcach? aby mieć jakiekolwiek zdanie trzeba trochę poświęcić czasu na wyjazdy, testy itd...

Tak wiec nie zachowujcie się jak święte krowy, tylko wskakujcie w swoje Firmowe bryki i wpadajcie na Hell, posiedźcie z tydzień, dwa. Wykorzystajcie każdy podmuch wiatru na testy a potem piszcie, chętnie poczytamy :idea:

Z pozdrowieniami dla czytelników forum, jak zawsze ubawiony NEY :twisted: ...


Wróć do „Recenzje & Opinie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości