Rejs jachtem + kite

Miejscówki Kitesurfingowe
Kub
Posty: 62
Rejestracja: 12 gru 2014, 10:15
Postawił piwka: 3 razy
Dostał piwko: 6 razy
 
Post30 gru 2015, 15:05

Cześć,

planuję w wakacje jechać na rejs katamaranem i oczywiście zamierzam zabrać ze sobą sprzęt do kite'a.
Zastanawiam się czy lepiej będzie uderzyć do Chorwacji czy do Grecji. W Chorwacji mam parę miejsc obcykanych więc mam mniej więcej pewne spoty. W Grecji jeszcze nie byłem na kite/wind, dlatego chciałem zapytać czy ktoś poleciłby mi fajną trasę na rejs. Oczywiście nie ograniczam się tylko do tych dwóch państw. Jak macie jeszcze jakieś sprawdzone trasy w europie to chętnie poznam Wasze pomysły :)

z góry dzięki

Awatar użytkownika
zaaaak
Posty: 1403
Rejestracja: 24 lip 2011, 17:51
Deska: SU2
Latawiec: FX
Postawił piwka: 60 razy
Dostał piwko: 90 razy
 
Post30 gru 2015, 16:55

Pisząc o "pewnych miejscówkach" w Chorwacji, masz na myśli kajtowe czy po prostu że będzie ładnie ... ? Jeśli kajtowe, to zdradź gdzie pływałeś, bo te opisywane na forum(bol,perna,medulin) są co prawda prześliczne, ale wiatrowo w wakacyjnej porze to raczej duży rozmiar i to nie codziennie(bynajmniej perna). Jeśli pływasz tam czasami to pewnie znasz - na Dugim Otoku(cypelek po zachodniej stronie) jest takie fajne przewężenie - nadaje się to miejsce na kite? konkretnie tu: https://www.google.pl/maps/@44.162966,1 ... 600!8i1067

Awatar użytkownika
woodysurf
Posty: 37
Rejestracja: 10 sie 2012, 11:19
Dostał piwko: 1 raz
 
Post17 sty 2016, 08:32

Jedz na Jonskie. Ladnie zielono, na otwartym wiatr umiarkowany jak w Chorwacji. A na plywanie uderz na Lefkade - Agios Ioannis. Marina w miescie Lefkada. Spoty opisalem w poscie o Lefkadzie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

MariuszT
Posty: 82
Rejestracja: 29 cze 2014, 16:59
Deska: brak
Latawiec: brak
 
Post07 lut 2016, 19:43

Cześć,
ja też chętnie bym połączył jacht i kite, ale wydaje mi się że na kierunek Chorwacja - sporo tam pływam jachtem to najlepszy termin Maj - zazwyczaj nieźle wieje:)
Jak coś to chętnie byśmy się we dwójkę przyłączyli do takiego wypadu - oboje skipperzy z uprawnieniami Chorwackimi.
Grecja też wchodzi w grę jak najbardziej, byle w wietrznym okresie bo lato tam ciężko znieść:)


Wróć do „Spoty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości

cron