Atins, Brazylia

Miejscówki Kitesurfingowe
p4kite
Posty: 27
Rejestracja: 03 sie 2015, 15:43
Deska: spleene
Latawiec: Ozone Edge 2014
Dostał piwko: 1 raz
 
Post13 mar 2018, 00:27

Atins :
https://goo.gl/maps/6PL1rtb3PRn

mam ochotę na odwiedzenie tego spotu.
Będziemy w Barra Grande 2 tygodnie w listopadzie i można by wyskoczyć na parę dni do Atins.
Pytania:
- czy woda pomiędzy wydmami pojawia się okresowo czy stale?
- jak lepiej jechać, samochodami 4x4 czy łodzią po rzece?
- czy warto tłuc się taki kawał drogi?
- czy na lagunach pomiędzy wydmami wiatr jest równy czy szkwali?

Proszę o wypowiedź osoby które były w Atins, info z google to już przestudiowałem.

Awatar użytkownika
eska
Posty: 1700
Rejestracja: 05 maja 2004, 12:41
Lokalizacja: rumia
Postawił piwka: 51 razy
Dostał piwko: 30 razy
Kontaktowanie:
 
Post13 mar 2018, 14:49

p4kite pisze:Atins :
https://goo.gl/maps/6PL1rtb3PRn

mam ochotę na odwiedzenie tego spotu.
Będziemy w Barra Grande 2 tygodnie w listopadzie i można by wyskoczyć na parę dni do Atins.
Pytania:
- czy woda pomiędzy wydmami pojawia się okresowo czy stale?
- jak lepiej jechać, samochodami 4x4 czy łodzią po rzece?
- czy warto tłuc się taki kawał drogi?
- czy na lagunach pomiędzy wydmami wiatr jest równy czy szkwali?

Proszę o wypowiedź osoby które były w Atins, info z google to już przestudiowałem.


Byliśmy kawałeczek bliżej na rzece Parnaiba - warto było, choć wyprawa statkiem była długa, nudna (jeden legwan na drzewie) i w powrotnej musieliśmy pchać barkę bo pływy nas lekko zaskoczyły i wody brakło w rzece :) Noszenie latawca przy wydmach na ujściu Parnaiby mega. Jedne chyba z najwyższych moich skoków w życiu :D Tak więc polecam :) W Atnis nie byłam.

Mateusz JAniczek
Posty: 4
Rejestracja: 12 lip 2017, 04:00
Deska: North
Latawiec: North Evo
 
Post16 maja 2018, 04:04

p4kite pisze:Atins :
https://goo.gl/maps/6PL1rtb3PRn

mam ochotę na odwiedzenie tego spotu.
Będziemy w Barra Grande 2 tygodnie w listopadzie i można by wyskoczyć na parę dni do Atins.
Pytania:
- czy woda pomiędzy wydmami pojawia się okresowo czy stale?
- jak lepiej jechać, samochodami 4x4 czy łodzią po rzece?
- czy warto tłuc się taki kawał drogi?
- czy na lagunach pomiędzy wydmami wiatr jest równy czy szkwali?

Proszę o wypowiedź osoby które były w Atins, info z google to już przestudiowałem.


Witam,

Ja mieszkam w Taiba CE niedaleko (60km) od Fortalezy.

Jesli chodzi o Atins to nie bylem osobiscie ale mam duzo opin moich klientow ktorzy byli.
- czy woda pomiędzy wydmami pojawia się okresowo czy stale? Woda jest okresowo ale sa lagoony stale. Teraz mamy epoke deszczowa ktorsa konczy sie w czerwcu, wiec w listopadzie bedzie juz malo wody w lagoonkach.
- jak lepiej jechać, samochodami 4x4 czy łodzią po rzece? rzeka z Barrerinhas.
- czy warto tłuc się taki kawał drogi? zalezy ile chcecie tam zostac... na jeden luub dwa dni nie opaca sie ale na 4 juz tak.
- czy na lagunach pomiędzy wydmami wiatr jest równy czy szkwali? tego nie wiem ale z dowiadczenia jakie mam plywania obok dun to bedzie raczej szkwalno.

Pozdrowienia i milego pobytu w Brazylii. Jesli potrzebujecie jakies info lub pomocy to moj Whatsapp jest +5588998627724 lub facebook : MateuszJaniczek.7


Wróć do „Spoty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości