Strona 1 z 1

Śnieżka

: 14 lut 2007, 09:43
autor: BATMAN
Moim zdaniem jest to najlepszy spot snowkitowy w Polsce. Snieg leży pól roku i sa dwa dni bezwietrzne. Fotki z ostatniego wyjazdu tutaj:
http://www.kiteway.pl/media/photos/snie ... /index.htm
Thx za foty dal Piotra Wójcickiego aka Wujloka (kłoljegi ze wszchodu).
ELOOOOOOOOOOOOOo

: 14 lut 2007, 11:49
autor: onzo
Może wrzuć jakąś mapkę odnośnie dokładnej lokalizacji spotu :idea:

: 14 lut 2007, 19:55
autor: Smokie
Onzo znajdz na mapie schronisko Lucni Bouda http://www.lucnibouda.cz/ po stronie czeskiej. To jest na zachód od Śnieżki w tym samym pasmie górskim.

Znalazleś ?

To tam :lol:

więcej tutaj -> http://pl.wikipedia.org/wiki/Równia_pod_Śnieżką

mapka -> http://karkonosze.boo.pl/mapa_szcz.php?src=f4

: 14 lut 2007, 20:20
autor: onzo
A jak z dojazdem :?: Wg mapki jakaśdroga jest w pobliżu, ale jak jest naprawdę zimą z dojazdem :?: Gdzie nocujecie :?: Chętnie bym się kiedyć wybrał... :think:

: 14 lut 2007, 20:48
autor: sander
nie ma tam normalnej drogi sa tylko szlaki turystyczne, trzeba wbic sie w Karpaczu kolejka na Kope potem kawalek pomaszerowac.
Onzo przyjezdzaj i zabierz ze soba Psycho3/Speeda2 do potestowania 8)

elo

: 14 lut 2007, 21:43
autor: Belzebub_Wro
chlopaki nie przyjezdzajcie bo nas stamtad pogonia :):) just joking ale jesli ten spot sie upowszechni pewnie sluzby parkowe zainterweniuja

: 14 lut 2007, 21:58
autor: sander
dokladnie, dlatego my z Belzebubem smigamy tam pod oslona nocy 8) :wink:

: 15 lut 2007, 10:37
autor: onzo
Bardzo chętnie przyjadę, kwestia terminu no i zdobycia kite'ów do testów...

: 15 lut 2007, 11:02
autor: Smokie
sander pisze:dokladnie, dlatego my z Belzebubem smigamy tam pod oslona nocy 8) :wink:


po szlaku w kółko :lol: ostatnio mieliscie dobry wynik kiedy go poprawiacie ? :lol:

elo

: 15 lut 2007, 12:01
autor: Belzebub_Wro
elo Smokie ja codziennie trenuje by pobic rekord Mysle ze samotnie albo z Grzeskiem przymierzymy sie do dwoch okrazen po Rowni Wazne zeby tylko warunki byly dobre a wiec zero widocznosci i napierd.... snieg i morz tak ponizej -10 :) Wbijamy na sobote ma wiac podejrzewaz ze z 20-30 knt i zero chmur

: 15 lut 2007, 14:06
autor: Smokie
w koncu porzadny wyż :)

my zmieniamy spot ;)

Re: elo

: 20 lut 2007, 17:35
autor: Fin
Belzebub_Wro pisze:chlopaki nie przyjezdzajcie bo nas stamtad pogonia :):) just joking ale jesli ten spot sie upowszechni pewnie sluzby parkowe zainterweniuja


No dokładnie to jest ścisły rezerwat przyrody :? :!: