Rodos - Grecja

Miejscówki Kitesurfingowe
okafoka
Posty: 18
Rejestracja: 28 wrz 2013, 09:23
Deska: 50/50
Latawiec: rebel
Lokalizacja: Gdynia/Krotoszyn
 
Post23 lip 2018, 07:07

Aloha,
gdzie jest dokładnie zlokalizowana knajpa u „Czarownicy”? Czy ona jeszcze gotuje?

Awatar użytkownika
vito
Posty: 2
Rejestracja: 15 gru 2019, 10:13
Deska: Duotone
Latawiec: FONE
 
Post15 gru 2019, 11:00

Witam Wszystkich Zajawkowiczów.

W tym roku wybrałem nie na RODOS we wrześniu, ale przed wyjazdem chciałem się więcej dowiedzieć o spocie, warunkach i innych przydatnych informacjach, ale jak większość która szuka info, widzi że informacje są stare i nie do końca aktualne.
Postanowiłem to trochę zmieniać i ułatwić innym wyjazd na Rodos i oczywiście słynne PRASONISI.
Nie rozpisując się zbytnio, przekazuję kilka mam nadzieję ważnych informacji.

Byliśmy tam od 20 do 27 Września.

Warunki wiatrowe w tym terminie były doskonałe ( 5 dni wietrznych )
3 dni - 20/30 kt - lataliśmy na 9 ( duże fale / ostra jazda )
2 dni 12/18 kn - lataliśmy na 12 ( fajny chill )

Spot ogólnie bardzo fajny, ale dość wymagający. Można pływać na offshore ( ale raczej ze szkółką - lepiej mieć rescue ) onshore - bezpiecznie nawet samemu.
Pływa tam wielu fajnych i pomocnych ludzi, z całego świata, bardzo fajni i otwarci, dużo polaków, których bardzo pozdrawiam i dzięki za pomoc i wskazówki.
Dla początkujących są do dyspozycji 3 szkółki ( nie korzystałem, więc nic nie mogę powiedzieć - 2 sklepy ze sprzętem ( jeśli coś - ktoś potrzebuje to na pewno kupi) ceny raczej jak wszędzie.
2 bary - polecam zwłaszcza ten po lewej idąc w kierunku plaży - dobre jedzenie, miła i szybka obsługa ( w tym drugim nie ma cen w kartach - więc trochę słabo ) ale jak kto woli.

Podsumowując :
Piękna pogoda, super miejscówka, fajni ludzie, polecam każdemu.

Pozdrawiam Wszystkich :thumbsup:

Awatar użytkownika
zaaaak
Posty: 1403
Rejestracja: 24 lip 2011, 17:51
Deska: SU2
Latawiec: FX
Postawił piwka: 60 razy
Dostał piwko: 90 razy
 
Post16 gru 2019, 11:39

vito pisze:Witam Wszystkich Zajawkowiczów.

Nie rozpisując się zbytnio, przekazuję kilka mam nadzieję ważnych informacji.


Cześć
Najważniejszą informację pominąłeś ~ czym i skąd lecieliście i gdzie spaliście :wink: :wink: :?:
pozdrawiam

Awatar użytkownika
vito
Posty: 2
Rejestracja: 15 gru 2019, 10:13
Deska: Duotone
Latawiec: FONE
 
Post05 sty 2020, 09:16

My lecieliśmy z biurem TUI, wylot z Poznania, standardowa wycieczka z uwagi na to, że byłem z rodziną. Spaliśmy w Lindos w hotelu i mieliśmy pożyczony samochodów by dojeżdżać. NIby 50 minut codziennie ale trasa łatwa i przyjemna, więc na wakacjach to w sumie czysta przyjemność. Można spokojnie lecieć samym czarterem, bo tak też zrobił poznany w samolocie instruktor Winda ( którego oczywiście pozdrawiam )


Wróć do „Spoty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości

cron