Francja Leucate

Miejscówki Kitesurfingowe
Awatar użytkownika
luzszymon
Posty: 462
Rejestracja: 22 sie 2009, 11:04
Deska: NHP '11
Latawiec: C4/Catalyst
Lokalizacja: Kraków
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post08 maja 2011, 23:25

za rok o tej samej porze ;)

Awatar użytkownika
B-rider
Posty: 212
Rejestracja: 15 lut 2004, 13:02
Lokalizacja: Poznań
Postawił piwka: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post09 maja 2011, 07:21

Dzięki wielkie za miły czas :clap:

Było przepysznie, ekipa superowa :thumb:

Awatar użytkownika
waldir
Posty: 1118
Rejestracja: 14 lut 2007, 08:52
Deska: ZEEKO
Latawiec: ZEEKO Krush
Lokalizacja: Miedwie 503185453
Kontaktowanie:
 
Post09 maja 2011, 12:17

Wyjazd kiteowo i towarzysko mega! Też chciałem podziękować wszystkim za pływanko i wprowadzenie w lokalny klimat :) Po tramontanie miedwiowe szkwały juz nie wydają się takie groźne :twisted:
Muszę powiedzieć że ogromne wrażenie zrobił na mnie team Zeeko, aż miło popatrzeć na nich co wyprawiaja na wodzie :thumbsup:

daniel.p
Posty: 139
Rejestracja: 10 wrz 2008, 21:24
Dostał piwko: 2 razy
 
Post09 maja 2011, 22:28

Na takie wyjazdy melduję się zawsze.
Bardzo dziękuję Rolnikowi za możliwość poznania pięknej miejscówki w super Towarzystwie.
Moja Rodzina i ja jesteśmy zachwyceni miejscem i ludźmi , z którymi mogliśmy przez kilka przebywać , smakować miejscowe frykasy :shock: i słuchać ciekawych opowieści przy winie i nie tylko :D
Wiatr i warunki - jak już wejdą , to utrzymują banana :D do następnego dnia rano , kiedy wstając człowiek czuje dziwny ból w różnych częściach zoranego ciała - cudowny ból. :D

Awatar użytkownika
Wiktorek
Posty: 715
Rejestracja: 02 sty 2004, 09:34
Deska: Skywalker, OR Mako!
Latawiec: RRDs, Rally
Lokalizacja: Poznań
Postawił piwka: 10 razy
Dostał piwko: 11 razy
 
Post10 maja 2011, 08:28

luzszymon pisze:za rok o tej samej porze ;)

A ktoś będzie może na długi weekend czerwcowy czyli początek wakacji? Przydałby się ktoś do oprowadzenia po spotach ...

Awatar użytkownika
waldir
Posty: 1118
Rejestracja: 14 lut 2007, 08:52
Deska: ZEEKO
Latawiec: ZEEKO Krush
Lokalizacja: Miedwie 503185453
Kontaktowanie:
 
Post10 maja 2011, 21:56

Wiktorek pisze:
luzszymon pisze:za rok o tej samej porze ;)

A ktoś będzie może na długi weekend czerwcowy czyli początek wakacji? Przydałby się ktoś do oprowadzenia po spotach ...

Na pewno bardzo sympatyczny polski lokales którego teraz gorąco pozdrawiam!
tomeqkine pisze:Ja na pewno, w koncu mieszkam tutaj w sainte marie plage, 5km od canet. Jakby bylo cos potrzeba transfer z lotniska, znalezienie appartament do wynajecia to sluze pomoca.

Awatar użytkownika
rolnik
Posty: 4544
Rejestracja: 07 sie 2003, 21:16
Deska: SU2
Latawiec: Obojetne
Lokalizacja: Stara Gwardia
Postawił piwka: 44 razy
Dostał piwko: 44 razy
 
Post11 maja 2011, 12:08

Na szybko !
Pogode wymodlila Sylwia :D .Prognozy przed wyjazdem byly tragiczne deszcze brak wiatru itd .Wszystko zmienilo sie diametralnie w dniu wyjazdu . Na caly pobyt 100% slonca ciepla i 80% na 7 i 5 .
Polowa to tramontana ktora na naszych latawcach okazala sie super wiatrem do zabawy .Kopy 15-35kt nie byly juz takie straszne jak kiedys .

Obrazek

Daniel trenowal przed nadciagajacym mare i wave
Obrazek
Waldi szybowal nad dziewczynami
Obrazek

Za co chyba oberwal
Obrazek

Inni po swojemu
Obrazek

I pan z deski byl zadowolony :twisted:
Obrazek

W przerwach
Obrazek

Wieczorkiem
Obrazek

Po tramontanie nadeszlo mare wyjatkowo mocne mysle ze kopy ponad 40kt morze lekko sie rozbujalo to byly najpiekniejsze dni we francji .Ja nie mam fotek :lol: ale mialem straszne zakwasy

Obrazek

Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post11 maja 2011, 13:35

daniel.p pisze:Moja Rodzina i ja jesteśmy zachwyceni ludźmi, z którymi mogliśmy przez kilka przebywać , smakować miejscowe frykasy :shock: i słuchać ciekawych opowieści przy winie i nie tylko :D

Welcome in the fan club of Rolnik Family :thumb:

Waldir podniósł wysoko poprzeczkę :clap:

Mało zdjęc i jakieś takie 2D jak na Michała umiejętności :twisted:
Chyba robiliście je z telefonu :wink:

Macie coś z GoPro?

Awatar użytkownika
B-rider
Posty: 212
Rejestracja: 15 lut 2004, 13:02
Lokalizacja: Poznań
Postawił piwka: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post11 maja 2011, 19:55

Waldi - to musiało boleć :doh: :shock:

....a tak w ogóle to nie znałem mojej Pani z tej strony. Chyba będę musiał uważać :idea:

Awatar użytkownika
waldir
Posty: 1118
Rejestracja: 14 lut 2007, 08:52
Deska: ZEEKO
Latawiec: ZEEKO Krush
Lokalizacja: Miedwie 503185453
Kontaktowanie:
 
Post13 maja 2011, 15:25

BraCuru pisze:Waldir podniósł wysoko poprzeczkę :clap:
Przeloty nad dziewczynami fajne ale fakt bolesne :D
B-rider pisze:....a tak w ogóle to nie znałem mojej Pani z tej strony. Chyba będę musiał uważać :idea:
Przeleć nad kobietą z nienacka to zobaczysz :D :D :D
BraCuru pisze:Mało zdjęc......
To fakt .... leń jeden zamiast nas tu połechtać i więcej fotek wstawić to się motorówkami zajmuje :twisted:

Awatar użytkownika
SWIRUS
Posty: 992
Rejestracja: 07 sie 2006, 12:03
Lokalizacja: Sz-n
Kontaktowanie:
 
Post13 maja 2011, 21:52

Obrazek

Waldi, fota wymiata, oddaje klimat itd....
Trochę styrany z wyjazdu pewnie wróciłeś :wink:

KubaHołek
Posty: 25
Rejestracja: 21 lip 2011, 12:03
Deska: Naish
Latawiec: Naish, Crazyfly
Postawił piwka: 1 raz
 
Post27 mar 2012, 16:37

:thumbsup:
Hi, czy wybiera się ktoś kolegów i kolezanek pod koniec kwietnia w tę okolicę? Planuję spędzić około miesiąca we Francji na campingach maju więc zapakuję żonę, córcię i latawki. Dzięki waszemu opisowi aż chce się tam jechać :thumbsup:
Przy okazji pytania natury rodzinnej :mrgreen: :
1. Jak latamy na spocie to co w tym czasie robią nasze nielatające żony, dziewczyny, kochanki i dzieci? Oczywiście opalają się i czekają z utęsknieniem na powrót chłopa i jego latawki. Tylko zastanawiam się, że jak dobrze wieje to z opalania nici a jak przez dwa tygle będę codziennie przez większość dnia zabierał auto i wybywał na różne spoty to po jakim czasie przychodzi ten dzień, który musi nadejść? czyli awanturka :roll: .
2. Pamiętam też, że jak wiał mistral to woda brrrrr więc nielatające też się nie pokąpią.
3. Czy zatem pozostaje codziennie rano wywózka dam na shoping :naughty: i odbiór po lataniu?
4. A może zabrać jeszcze rowery, żeby miały co robić? (tylko gdzie to wszystko wsadzić?)
5. A może rozwiązaniem jest liczna grupa nielatających organizująca sobie alternatywne do naszych wypady? Czyli jak na wstępie : czy się ktoś wybiera?

Troochę sobie żartuję ale poważnie liczę na doświadczenia i podpowiedzi tych co już to przeszli i przetrwali. Wiadomo jak jest 30stopni i świeci słońce to na plaży jest fun dla opalających. Boję się jednak, że z biegiem dni wiatr wywoła burzę, tyle że na campingu.

Pozdro
Kuba

Awatar użytkownika
rolnik
Posty: 4544
Rejestracja: 07 sie 2003, 21:16
Deska: SU2
Latawiec: Obojetne
Lokalizacja: Stara Gwardia
Postawił piwka: 44 razy
Dostał piwko: 44 razy
 
Post28 mar 2012, 09:20

KubaHołek pisze::thumbsup:
Hi, czy wybiera się ktoś kolegów i kolezanek pod koniec kwietnia w tę okolicę? Planuję spędzić około miesiąca we Francji na campingach maju więc zapakuję żonę, córcię i latawki. Dzięki waszemu opisowi aż chce się tam jechać :thumbsup:
Przy okazji pytania natury rodzinnej :mrgreen: :
1. Jak latamy na spocie to co w tym czasie robią nasze nielatające żony, dziewczyny, kochanki i dzieci? Oczywiście opalają się i czekają z utęsknieniem na powrót chłopa i jego latawki. Tylko zastanawiam się, że jak dobrze wieje to z opalania nici a jak przez dwa tygle będę codziennie przez większość dnia zabierał auto i wybywał na różne spoty to po jakim czasie przychodzi ten dzień, który musi nadejść? czyli awanturka :roll: .
2. Pamiętam też, że jak wiał mistral to woda brrrrr więc nielatające też się nie pokąpią.
3. Czy zatem pozostaje codziennie rano wywózka dam na shoping :naughty: i odbiór po lataniu?
4. A może zabrać jeszcze rowery, żeby miały co robić? (tylko gdzie to wszystko wsadzić?)
5. A może rozwiązaniem jest liczna grupa nielatających organizująca sobie alternatywne do naszych wypady? Czyli jak na wstępie : czy się ktoś wybiera?

Troochę sobie żartuję ale poważnie liczę na doświadczenia i podpowiedzi tych co już to przeszli i przetrwali. Wiadomo jak jest 30stopni i świeci słońce to na plaży jest fun dla opalających. Boję się jednak, że z biegiem dni wiatr wywoła burzę, tyle że na campingu.

Pozdro
Kuba

ad1 ;rowery, rolki,animacje na campingach,zdazaja sie campingi z czynnymi basenami w tym okresie ale generalnie nuda . Koniecznie zabierz albo kup na miejscu PORZADNY duzy mocny parawan z odciagami . Jak wieje mare to jest szansa ze chwile usiedza za wydma :wink: .Malo prawdopodobne zeby wialo caly czas .Statystyka z 8 pobytow w tym miejscu to jakies 60% z roznych okresow roku.Wiosna zawsze byla najlepsza.
Na miejscu masa ciekawych miejsc do zobaczenia wiec jak nie wieje nudy nie ma (carcassone,andora ,barcelona,laescala,itd)
ad2; woda jak w baltyku ;o tej porze da rady sie kapac ale jak nie ma goraca to watpliwa przyjemnosc pianeczka sie przydaje
ad3 ;slaby pomysl
ad4 ;prawie zawsze mielismy rowery .Ostatni wyjazd z braku miejsca rowery zamienilismy na rolki :lol: .Poza tym zawsze dostepne sa korty tenisowe,boiska do siay i kosza
ad5 ;w tym roku inne kierunki ale bedziemy tam wracac :D

KubaHołek
Posty: 25
Rejestracja: 21 lip 2011, 12:03
Deska: Naish
Latawiec: Naish, Crazyfly
Postawił piwka: 1 raz
 
Post31 mar 2012, 00:58

Dzięki Rolnik
W sumie tego się spodziewałem, że ciężko na plaży wysiedzieć. Dzięki za podpowiedzi

tomeqkine
Posty: 54
Rejestracja: 20 lis 2010, 21:34
Dostał piwko: 1 raz
 
Post02 kwie 2012, 22:37

Jako rezydent spotu, warunki juz sa ok, bez butow 27st na sloncu jest ok. Jak nie wieje to na pewno warto do Barcelony skoczyc na zwiedzanie. Rolki i rowery dobra sprawa bo masa sciezek przygotowanych a jak masz rower to na spot dojedziesz rowerkiem a dla kobiet autko zostawiasz, shooping to na granice-masa podrobek hehe ale w Perpi tez na centre commerciale jest cos wybrac. Ja mieszkam w Barcares i mam 200m nad morze, widac z tarasu a na spot kolo starego lotniska dojezdzam na rowerku ;-)-3km. poki co nie ma turystow i dobrze cisza spokoj. Do zwiedzania warto pojechac na cieple zrodla w gory-45min drogi.


Wróć do „Spoty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości