Sycylia

Miejscówki Kitesurfingowe
Lech'u
Posty: 15
Rejestracja: 25 sty 2013, 13:44
Dostał piwko: 1 raz
 
Post07 sie 2015, 20:57

Włączę się do wątku, bo wielu poszukiwaniach też znalazłem swoje miejsce na Sycylii- najbezpieczniejsze miejsce z najlepszym wiatrem i woda płaska jak stół - oczywiście Lo Stagnone, ale czasami wybieramy się też na okoliczne spoty, które oferują zarówno fale, płaską wodę jak i niesamowite widoki.
Jako, że od lat jestem związany z uczeniem kitesurfingu, na Stagnone wynająłem ziemię i od sezonu 2015 działamy jako szkoła. Kolegów z forum oczywiście zapraszam, jest plaża na której można się rozłożyć, działa dobrze ze wszystkimi występującymi tutaj kierunkami. My nie pobieramy opłat za korzystanie z miejsca ani parking jak pozostałe szkoły. Oferujemy też wynajem sprzętu, lekcje oczywiście ciepłe słowo lub pomoc w znalezieniu zakwaterowania czy też dojazdu z lotniska- generalnie wszystko czego potrzeba kitesurferowi. W razie problemów ze sprzętem, działamy na Slingshot ' ach więc części zamienne się znajdą. Zdjęcia i namiary na lokacje znajdziecie na www.kitestation.pl albo przez nasz profil facebookowy.

Miejsce na pewno warte odwiedzenia, zarówno lipiec sierpien i wrzesień dają dobre warunki do pływania, pozostałe miesiące są jeszcze bardziej wiatrowe :)

MaciejP
Posty: 112
Rejestracja: 07 maja 2014, 08:58
Dostał piwko: 3 razy
 
Post17 sie 2015, 14:34

Piszesz o wrześniu, październik też jest ok ?? Warto przyjechać ok. 10 października ?

Awatar użytkownika
kolec
Posty: 223
Rejestracja: 11 lis 2008, 19:18
Deska: Su-2,Shinn,North
Latawiec: Ozone
Lokalizacja: Szczecin - Pogodno:)
Dostał piwko: 2 razy
Kontaktowanie:
 
Post24 sie 2016, 00:19

Wybieram sie od 18 do 30.09 i mam pytanie o wave spoty w pobliżu Lo Stagnone i Marsala. Kwatere bede miał w Marsala a to co z wave znalazłem na necie to sporo oddalone MARINA DI MODICA.

Kub
Posty: 62
Rejestracja: 12 gru 2014, 10:15
Postawił piwka: 3 razy
Dostał piwko: 6 razy
 
Post17 paź 2016, 14:29

Lech'u pisze: My nie pobieramy opłat za korzystanie z miejsca ani parking jak pozostałe szkoły. Oferujemy też wynajem sprzętu, lekcje oczywiście ciepłe słowo lub pomoc w znalezieniu zakwaterowania czy też dojazdu z lotniska- generalnie wszystko czego potrzeba kitesurferowi.



To ciekawe bo mnie chcieliście skasować na 5 EUR

Senn87
Posty: 15
Rejestracja: 27 kwie 2016, 10:40
Deska: Xenon Infra
 
Post07 lip 2017, 11:26

Hej!
Lecę z dziewczyną we wrześniu na Sycylię - Lo Stagnone i chciałem zapytać, czy ktoś z Was ma może namiary na jakiś w miarę tani nocleg ? ? ?


Wróć do „Spoty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości