Darłówko Zachodnie

Miejscówki Kitesurfingowe
Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post20 wrz 2012, 16:01

Zadziwiająco mało na forum jest o tym spocie. A przecież to najlepiej usytuowany spot na morze w letnich miesiacach kiedy zwykle wieje SW. Linia brzegowa ma kierunek 215 czyli SW jest już bezpiecznie dopychający. Kiedyś dotarłem do dokumentu firmy budującej farmy wietrzne i właśnie ta okolica była podana jako najbardziej wietrzna na polskim wybrzeżu.
Jakie są opinie lokalesów o fali i czopie i wogóle o tym spocie? jak ma się on do Ustki West?
Dostęp do plaży jest bardzo dobry. Parking przy samym falochronie albo przy byłej wyrzutni F1.

lahantanka
Posty: 151
Rejestracja: 09 kwie 2009, 16:04
 
Post20 wrz 2012, 17:32


arturspin
Posty: 38
Rejestracja: 07 mar 2011, 19:47
Deska: Nobile NHP
Latawiec: Cabrinha 12,9,7
Lokalizacja: Dziwnów
 
Post20 wrz 2012, 21:10

dobra miejscówka na SW, napewno Was odwiedze z kolegami...
lahantanka pisze:http://kiterewa.pl/photo_10/100724_Darlowek/pictelo.php?action=showfull&filename=100724_Darlowek_14.jpg

Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post20 wrz 2012, 21:43

A czy może ktoś z lokalesów napisać więcej konkretów o które pytałem?
Czy są tam jakieś zakazy albo minusy?

Pływałem tam raz i tylko przez godzinkę w byle jakich warunkach wiatrowych więc nic nie mogę powiedzieć o akwenie a chciałbym wiedziec czy warto tłuc mi się 2 godziny jak powieje 6-9 z SW. W okolicznych Dąbkach pływałem parę razy w takich warunkach i mi się wogóle nie podobało bo czop był mega a przybój krótki i kąszący.

namor
Posty: 813
Rejestracja: 08 paź 2013, 12:51
Deska: Shinn Patrol & Shinnster
Latawiec: Duotone Neo
Lokalizacja: Sobieszewo
Postawił piwka: 18 razy
Dostał piwko: 14 razy
Kontaktowanie:
 
Post20 kwie 2017, 18:20

BraCuru pisze:Zadziwiająco mało na forum jest o tym spocie. A przecież to najlepiej usytuowany spot na morze w letnich miesiacach kiedy zwykle wieje SW. Linia brzegowa ma kierunek 215 czyli SW jest już bezpiecznie dopychający. Kiedyś dotarłem do dokumentu firmy budującej farmy wietrzne i właśnie ta okolica była podana jako najbardziej wietrzna na polskim wybrzeżu.
Jakie są opinie lokalesów o fali i czopie i wogóle o tym spocie? jak ma się on do Ustki West?
Dostęp do plaży jest bardzo dobry. Parking przy samym falochronie albo przy byłej wyrzutni F1.


Czy wspomniany w 2012 roku parking wciąż funkcjonuje?


Wróć do „Spoty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

cron