kite/rodzina/dzieci/europa/spot przy hotelu

Miejscówki Kitesurfingowe
sati
Posty: 3
Rejestracja: 06 cze 2013, 00:35
Deska: Newind
Latawiec: OZONE CATALYST
 
Post06 cze 2013, 09:52

Witajcie

99 % wypadów jeździmy z kumplami na "męskie" wyjazdy.Wtedy nie ważne gdzie i w jakich warunkach śpimy...ale raz w roku w lipcu musimy zabrać całe rodzinki. Szukamy miejsca w Europie gdzie pogodzimy : kita, dzieci, żony :-) Czyli basen, plaża, spot, hotel wszystko w jednym miejscu tak żeby nie trzeba było jeździć na spot zostawiając w hotelu rodziny-bo to rodzi konflikty - a wyjazd ma być oficjalnie dla żon i dzieci :-)
Idealne miejsce dla nas to było by coś jak Interconti czy Carrabean w Soma Bay czy Vasiliki na Lefkadzie ( ale tam tylko WS :-( )
Jeżeli ktoś był/słyszał bardzo proszę o info

pzdr

Awatar użytkownika
gasior
Posty: 78
Rejestracja: 08 maja 2008, 15:53
Deska: SU2
Latawiec: Rhino / Evo
Lokalizacja: Szczecin
Postawił piwka: 16 razy
Dostał piwko: 2 razy
Kontaktowanie:
 
Post06 cze 2013, 10:06

Ja byłem koło Hurgady, Three Corners Sunny Days. Poszukaj, jest opis na forum.
Kawałek dalej jest drugi hotel bliżej niemieckiej bazy kajtowej Zibi&Friends.
W obu możesz pływać przy hotelu, przy czym w Three Corners miejsca jest na 4-5 kajtow ( jak byłem to były 2 :) ).

sati
Posty: 3
Rejestracja: 06 cze 2013, 00:35
Deska: Newind
Latawiec: OZONE CATALYST
 
Post06 cze 2013, 11:23

Dzięki ale to nie Europa. Musimy jechać samochadami więc Egipt raczej odpada

Awatar użytkownika
onzo
Posty: 5583
Rejestracja: 19 paź 2003, 22:34
Deska: Wainman Joke 138
Latawiec: Vegas 9,12,16
Lokalizacja: WaWa
Postawił piwka: 41 razy
Dostał piwko: 89 razy
Kontaktowanie:
 
Post06 cze 2013, 13:45

no to po co piszesz o Soma Bay?

Popytaj rolnika, z tego co pamiętam objechał pół Europy z latawcem w samochodzie. Jakieś Leucate czy inne można rozważać

groszkin
Posty: 223
Rejestracja: 11 maja 2007, 12:14
 
Post11 cze 2013, 10:21

Cześć

podpinam się pod ten temat, pratycznie takie same mam wymagani, ale jadę tylko z żoną. Też myślę, o takim miejscu, tylko akurat raczej przelot samolotem niż jazda autem.

Myślałem o Rodos...?

Awatar użytkownika
rolnik
Posty: 4544
Rejestracja: 07 sie 2003, 21:16
Deska: SU2
Latawiec: Obojetne
Lokalizacja: Stara Gwardia
Postawił piwka: 44 razy
Dostał piwko: 44 razy
 
Post11 cze 2013, 12:16

onzo pisze:no to po co piszesz o Soma Bay?

Popytaj rolnika, z tego co pamiętam objechał pół Europy z latawcem w samochodzie. Jakieś Leucate czy inne można rozważać

Niestety hotele w tej wersji omijam szerokim lukiem wiec nie pomoge :hand:

wyzgol
Posty: 2
Rejestracja: 18 sie 2011, 21:23
Deska: T5
Latawiec: Bandit
 
Post14 cze 2013, 08:05

Siema

Mając dokładnie takie priorytety o jakich napisałeś wybrałem się pod koniec maja z żonką i dwójka małych dzieci (7miesięcy I 2,5roku) na Fuerteventure, do hotelu Melia Goriones, który znajduje się bezpośrednio na spocie (ocean+laguna). Byliśmy 2 tygodnie i ani razu nie wiało poniżej 20wezłow a, że wieje od lądu to jak się z dzieciakami zeszło na plaże przed Hotelem obsadzoną palmami to tam była cisza i spokój, nawet małego podmuchu nie było wiec na palażowanie pelen wypas słoneczko i cień pod palmami, które razem z hotelem idealnie zasałaniały wiatr plażowiczom. Wystarczyło odejść jakieś 100m wgłąb plaży (laguny) i już pizgało elegancko. Plaża przed hotelem to laguna którą zalewa jak jest przypływ. Dobrze jest na niego trafić wiec sprawdź kiedy laguna się zalewa przed ewentualnym ustaleniem terminu bo laguna to mega radocha dla dzieci bo woda podchodzi pod same palmy jest cieplutka i sięga do połowy łydki. Oczywiście jak się pójdzi ekilkadziesiąt metrów to jest głębiej i można latać na płaskiej wodzie. Za laguną oczywiście ocean na, którym codziennie pływaliśmy. Spot jak dla mnie jest idealnym połączeniem wypadu rodzinnego i kitowego. Bardzo polecam. Na pewno w przyszłym roku też tam się wybierzemy.

Pzdr

wyzgol
Posty: 2
Rejestracja: 18 sie 2011, 21:23
Deska: T5
Latawiec: Bandit
 
Post14 cze 2013, 08:07

Fuerta w prawdzie nie jest w Europie ale, że należy do Hiszpanii to napisałem. Jedym z naszych kryteriów wyjazdu było to, że nie może być to kraj arabski.

groszkin
Posty: 223
Rejestracja: 11 maja 2007, 12:14
 
Post14 cze 2013, 08:51

Wyszuakałem ten hotelik na booking.com, zrobiłeś małą literówkę, zabrakło jednego r, inaczej nie można go odnaleźć Melia Gorriones winno być.

mrowka
Posty: 10
Rejestracja: 27 maja 2017, 14:42
Dostał piwko: 2 razy
 
Post28 paź 2017, 15:36

Witam,
Chciałbym odgrzać kotleta. Potwierdzam miejscówkę Melia Gorriones, ale w styczniu/lutym już tak dobrze nie pizga...
Apropo, coś ciekawego na XI/XII polecacie w opcji j.w.
No i co jeszcze w wakacje wypróbować (Porto Botte i Lo Stagnone już zaliczone)
Pzdr

Awatar użytkownika
mary.dk
Posty: 1918
Rejestracja: 17 cze 2009, 21:13
Deska: Aero, Airush - Compact, Slayer
Latawiec: Airush Wave
Lokalizacja: Bydgoszcz
Postawił piwka: 58 razy
Dostał piwko: 88 razy
 
Post21 lis 2017, 08:04

wyzgol pisze:Fuerta w prawdzie nie jest w Europie ale, że należy do Hiszpanii to napisałem. Jedym z naszych kryteriów wyjazdu było to, że nie może być to kraj arabski.


A czemu nie moze to byc kraj arabski ?

Pozdro...

Awatar użytkownika
zaaaak
Posty: 1403
Rejestracja: 24 lip 2011, 17:51
Deska: SU2
Latawiec: FX
Postawił piwka: 60 razy
Dostał piwko: 90 razy
 
Post21 lis 2017, 08:43

mary.dk pisze:A czemu nie moze to byc kraj arabski ?
Pozdro...

Moja żona też twierdzi że nie jeździ się do krajów arabskich, z takiego powodu że nas nie lubią, kwestia czasu aż coś znowu spadnie itp...nie polemizuję bo niewiele mam do gadania :wink:
Jeśli masz zdrowie i autko to w rozsądnej odległości (2000km) mamy grecką Lefkadę(Agios Ioannis) i Peloponez(Astros, Nafplio-trochę dalej), spokojnie znajdziesz kwaterę za rozsądne pieniądze rezerwując o tej porze roku na rok przyszły...

Awatar użytkownika
mary.dk
Posty: 1918
Rejestracja: 17 cze 2009, 21:13
Deska: Aero, Airush - Compact, Slayer
Latawiec: Airush Wave
Lokalizacja: Bydgoszcz
Postawił piwka: 58 razy
Dostał piwko: 88 razy
 
Post21 lis 2017, 09:45

zaaaak pisze:Moja żona też twierdzi że nie jeździ się do krajów arabskich, z takiego powodu że nas nie lubią, kwestia czasu aż coś znowu spadnie itp...


W sumie to milo z waszej strony.
Zapraszam na "marsz niepodleglosci" 2018 - wydaje sie byc odpowiedni ;-)

Pozdro...

Awatar użytkownika
zaaaak
Posty: 1403
Rejestracja: 24 lip 2011, 17:51
Deska: SU2
Latawiec: FX
Postawił piwka: 60 razy
Dostał piwko: 90 razy
 
Post21 lis 2017, 13:54

mary.dk pisze:Zapraszam na "marsz niepodleglosci" 2018 - wydaje sie byc odpowiedni ;-)
Pozdro...

Rozumiem że ramienia organizatora ? :wink: Wręcz przeciwnie, raczej chodzi o to żeby nie karmić agresora/okupanta/tego złego...kimkolwiekek by nie był...

Pozdo :wink:

Awatar użytkownika
mary.dk
Posty: 1918
Rejestracja: 17 cze 2009, 21:13
Deska: Aero, Airush - Compact, Slayer
Latawiec: Airush Wave
Lokalizacja: Bydgoszcz
Postawił piwka: 58 razy
Dostał piwko: 88 razy
 
Post21 lis 2017, 14:18

zaaaak pisze:Rozumiem że ramienia organizatora ?


Oczywiscie :thumb:

zaaaak pisze:chodzi o to żeby nie karmić agresora/okupanta/tego złego...kimkolwiekek by nie był...


Dogadacie sie :thumbsup:

Pozdo...


Wróć do „Spoty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

cron