Sardynia

Miejscówki Kitesurfingowe
AlMastar
Posty: 443
Rejestracja: 19 wrz 2015, 22:07
Deska: SHINN !!
Latawiec: PIVOT 8 / 10 / 12
Postawił piwka: 5 razy
Dostał piwko: 16 razy
 
Post27 kwie 2018, 16:28

no my jesteśmy po locie z Modlina przez Brukselę do Cagliari Ryanair i w Modlinie dopłata za bagaż, w Brukseli dopłata za bagaż ... nigdzie nie przeszło, ważyli za każdym razem :/ musieliśmy dokupować drugi sportowy i przepakowywać quiver w dwie walizki :/ ogólnie lipa ...

Awatar użytkownika
nindza
Posty: 596
Rejestracja: 08 maja 2012, 11:34
Deska: paździerz
Latawiec: pompowany
Postawił piwka: 3 razy
Dostał piwko: 16 razy
Kontaktowanie:
 
Post27 kwie 2018, 17:17

Lecimy na Sardynie mocną ekipą kilkunastu chłopa ktoś będzie tam w terminie 12-19 maja??

Awatar użytkownika
zaaaak
Posty: 1403
Rejestracja: 24 lip 2011, 17:51
Deska: SU2
Latawiec: FX
Postawił piwka: 60 razy
Dostał piwko: 90 razy
 
Post27 kwie 2018, 23:33

AlMastar pisze:no my jesteśmy po locie z Modlina przez Brukselę do Cagliari Ryanair i w Modlinie dopłata za bagaż, w Brukseli dopłata za bagaż ... nigdzie nie przeszło, ważyli za każdym razem :/ musieliśmy dokupować drugi sportowy i przepakowywać quiver w dwie walizki :/ ogólnie lipa ...

Dobrze wiedzieć, lecielismy kilka razy Rayanem(ostatni raz rok temu) i co prawda staraliśmy się 3mać limitów ale nie byli przesadnie skrupulatni. Mam nadzieję że trapez na tyłku i bar w podręcznym jeszcze przechodzi... :)

AlMastar
Posty: 443
Rejestracja: 19 wrz 2015, 22:07
Deska: SHINN !!
Latawiec: PIVOT 8 / 10 / 12
Postawił piwka: 5 razy
Dostał piwko: 16 razy
 
Post28 kwie 2018, 20:35

No pierwsze co zrobiliśmy to trapezy na siebie ;)

Fakt faktem że trochę uśpiony brakiem kontroli zapakowałem qiuver do 42kg - wydaje się że w Belgii przeszło by 32kg bo się dopiero zainteresowali jak ważył sporo więcej :/

Teraz już będę po prostu brał dwa bagaże sportowe tylko muszę poszukać jakiś małych quiverów bo obecny zapakowany 20kg jest bardziej pusty niż pełny i ma więcej luźnego materiału ...

luuuka
Posty: 24
Rejestracja: 14 mar 2016, 18:49
Deska: Nobile T5
Latawiec: Wainman Hawaii Punch
 
Post29 kwie 2018, 09:48

A ile liczą za sportowy bagaż bezpośrednio na lotnisku?
Za zwykły kasują 40E.
Ciekawe co „lepiej” wychodzi :?:

AlMastar
Posty: 443
Rejestracja: 19 wrz 2015, 22:07
Deska: SHINN !!
Latawiec: PIVOT 8 / 10 / 12
Postawił piwka: 5 razy
Dostał piwko: 16 razy
 
Post29 kwie 2018, 11:08

40EUR więc tyle samo

Choć w Polsce za rejestrowany bagaż zapłaciliśmy 170pln nie wiem czyu przez stronę Rayanair nie byłoby taniej

Ten limit 20 kg jest chory ... zdaje się że Alitalia ma 32 kg tylko lot z międzylądowaniem i potrafią zgubić bagaż ;) mi qiuver dojechał po 3 dniach z tego ca pamiętam więc trochę lipa ...

luuuka
Posty: 24
Rejestracja: 14 mar 2016, 18:49
Deska: Nobile T5
Latawiec: Wainman Hawaii Punch
 
Post29 kwie 2018, 11:32

No właśnie słabe jest to że przy kupnie biletów rejestrowy możesz kupić już od chyba 64 zł - w zależności od kierunku. A za sportowy zawsze jest te 130, czy 140 zł - a waga zawsze jes ta sama. A zgodnie z regulaminem, to i maksymalne wymiary dla każdego rodzaju bagażu są takie same... pomijam już kwestie dopłat za „duży sprzęt sportowy” gdzie koszt to 240 zł, i nadal ważyć to więcej nie może :shock:
Mówię tu tylko o Ryan - bo moje doświadczenia w lataniu ze sprzętem są troszkę mizerne :roll: Nie licząc jeszcze jednego lotu WizzAirem z Okęcia gdzie torba około 30 kg przeszła z uśmiechem :D

Apropo bagaży i lotnisk - orientuje się ktoś jak na lotnisku we Wrocławiu wyglada sprawa z odprawa quivera? I czy punkt oversize daleko jest od „standardowych” punktów check-in? :)

luuuka
Posty: 24
Rejestracja: 14 mar 2016, 18:49
Deska: Nobile T5
Latawiec: Wainman Hawaii Punch
 
Post17 lip 2018, 17:29

luuuka pisze: Apropo bagaży i lotnisk - orientuje się ktoś jak na lotnisku we Wrocławiu wyglada sprawa z odprawa quivera? I czy punkt oversize daleko jest od „standardowych” punktów check-in? :)


Sam sobie (i innym zainteresowanym) odpowiem - oversize jest tuż obok stanowisk odprawy (Ryan check-in miał może z 5-6 metrów) - mi przyjmował quiver ten sam człowiek, który naklejał mu metkę - przy wadze coś około 25 kg - przy wykupionym bagażu sportowym (nie dużym - który oficjalnie jest do 20 kg) ten sam Pan z Ryanair'a nie mrugnął nawet okiem :thumbsup:


Wróć do „Spoty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości