Gdzie pojechać w celu nauki na ferie zimowe?

Miejscówki Kitesurfingowe
Awatar użytkownika
Gotfryk
Posty: 2
Rejestracja: 06 wrz 2016, 08:45
 
Post06 wrz 2016, 08:49

Witam serdecznie, rozglądamy się z żoną za jakimś ciepłym miejscem, do którego moglibyśmy się wybrać w ferie zimowe. Najlepiej Europa, ale nie jestem pewien czy wchodzi w grę. Do dwóch tygodni i zaznaczam, że jesteśmy całkowicie zieloni jeśli chodzi o sport. Z góry dzięki za pomoc.

Awatar użytkownika
Zibi33
Posty: 6
Rejestracja: 17 cze 2016, 21:29
 
Post23 wrz 2016, 12:37

Podpinam sie pod temat....16-29 stycznia 2017 rok, wyjazd na szkółkę tak na tydzien, ale jakaś egzotyka, typu Seszele, Mauritus, Wietnam, Tajlandia, dobrze z polskojęzycznym instruktorem...dajcie znać.....

ali baba
Posty: 4
Rejestracja: 22 sty 2013, 14:35
Deska: nobile
Latawiec: ozone 10
Postawił piwka: 5 razy
 
Post13 gru 2016, 00:14

witam i polecam sao miguel do gostoso (brazylia)miejsce z kilkoma spotami niedaleko od siebie oddalonymi.jest to wioska ,w której nie było prądu jeszcze 15 lat temu.oddalona od lotniska przy miescie natal( 85 km).wiatr jest zawsze a to najważniejsze.lecę tam za 2 dni .bedzie to moja 4 zima kajtowa właśnie w tym samym miejscu. dla większości brazylia na kajta to parpcuru koło fortalezy.miałem szczęście poznać :D nie typowo (jeszcze 5 lat temu) turystyczne miejsce ,które się rozwija i z roku na rok coraz mniej przypomina wioskę rybacką.polecam z całego serca... :thumbsup:


Wróć do „Spoty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości