Marsa Alam Kite-Center przy Royal Tulip Beach Res.

Miejscówki Kitesurfingowe
Awatar użytkownika
ProManagement
Posty: 47
Rejestracja: 30 sie 2013, 00:27
Deska: Murphy Pro
Latawiec: Ozone
Postawił piwka: 21 razy
Dostał piwko: 4 razy
 
Post07 sie 2019, 15:49

Heja. Jeśli gdzieś było, to sorry, nie mogę znaleźć. Ktoś pływał na tym spocie?
Wygląda na fajną, niedużą lagunkę, ale zero informacji oprócz tego, że Kite-Center
Best'a tam jest (jeśli nadal jest). Dzięki z góry.

Awatar użytkownika
golkowski
Posty: 1
Rejestracja: 10 wrz 2016, 09:10
Deska: NHP SPLIT, Cabrinha Stylus
Latawiec: Cabrinha
 
Post30 wrz 2019, 20:50

HI!
Polecam, szczgólnie początkującym i średnio zaawansowanym. Praktycznie można chodzić po dnie, woda do pasa, przy przypływie po szyję. Najwiecej profesjonalitów jest w listopadzie.

zbyszek11
Posty: 258
Rejestracja: 25 sie 2011, 21:32
Deska: SU-2
Latawiec: Nobile T-5 Koino./F-One
Postawił piwka: 37 razy
Dostał piwko: 6 razy
 
Post04 paź 2019, 22:37

Byłem w marcu tego roku szkółka jest tam na pewno można wypożyczyć sprzęt Besta.
Informacje o cenach znajdziesz na stronie Royal Tulip.
Spot nie wielki ale spoko rekreacyjny bez tłoku obsługa super , właściciel do dogadanie z cenami i w ogóle , bar przy spocie piwko jedzenie w zasięgu ręki.
polecam na wyjazdy rodzinne .J 3 razy dziennie wchodziłem do wody , resztę czasu spędzałem na basenie czy gdziekolwiek się chciało .
W listopadzie lecę tam znowu Polecam

Awatar użytkownika
Zibi33
Posty: 6
Rejestracja: 17 cze 2016, 21:29
 
Post19 gru 2019, 13:41

witaj, a mozesz napisac jak jest wlasnie w marcu? wieje?

Awatar użytkownika
Lukas
Posty: 634
Rejestracja: 31 sie 2004, 17:18
Lokalizacja: Zalesie Górne
Postawił piwka: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post19 gru 2019, 22:58

Udało mi się odwiedzić ten spot - i napisze szczerze - to był mój drugi raz - pierwszy i ostatni.

Przy odpływie - jest bardzo mega słabe pływanie. Przy lewym pomoście - szerokość wody max 400m do pływania. Woda tak jak ktoś pisał wyżej dość płytka przy końcach pomostów zaczyna się dość szeroki pas rafy.
Byłem miesiąc temu wiatr szkwalisty na 10m2 tyci za mało - więc 12m2. Pływanie z 7 dni - 4 na wodzie.
Baza jak baza - Niemiec - bardzo przyjemny, sprzęt można zostawiać w bazie , chłopcy przy szkółce mega pomocni.

W marcu zabieraj krótką piankę a jak jeszcze nie klepnąłeś tego miejsca proponuję zmień: Safaga , Soma Bay czy nawet el Gouna ...

Pozdrawiam


Wróć do „Spoty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości