Miejscowka na okres zimowy

Miejscówki Kitesurfingowe
Awatar użytkownika
grandbull
Posty: 7
Rejestracja: 30 gru 2018, 22:22
 
Post16 paź 2019, 10:59

Czesc
Chcialbym sie wybrac na kita w okresie styczen - marzec w cieple tanie I bezpieczne miejsce. Mial by to byc wypad na okolo 30-40 dni . Jestem poczatkujacy ale juz umiem plywac pod wiatr. Preferuje raczej plaska wode. W tym roku zaliczylem Egipt El gouna Red season. Miejsce bardzo fajne ale pobyt w hotelu I restauracje byly dosyc drogie . Prosze o jakies propozycje

heja banana
Posty: 277
Rejestracja: 03 lis 2009, 17:28
Deska: Nobile T5
Latawiec: Best Kahoona
Lokalizacja: Poznań
Postawił piwka: 8 razy
Dostał piwko: 4 razy
 
Post16 paź 2019, 23:42

grandbull pisze:Czesc
Chcialbym sie wybrac na kita w okresie styczen - marzec w cieple tanie I bezpieczne miejsce. Mial by to byc wypad na okolo 30-40 dni . Jestem poczatkujacy ale juz umiem plywac pod wiatr. Preferuje raczej plaska wode. W tym roku zaliczylem Egipt El gouna Red season. Miejsce bardzo fajne ale pobyt w hotelu I restauracje byly dosyc drogie . Prosze o jakies propozycje


Egipt to jedna z najtańszych opcji więc raczej nic tańszego nie znajdziesz. Zwłaszcza w tym okresie:)

Awatar użytkownika
Kasia | Escape
Posty: 1
Rejestracja: 09 paź 2019, 14:51
Kontaktowanie:
 
Post17 paź 2019, 12:57

W Hiszpanii do końca kwietnia stoją dwa kampery Escape Vans, które możesz wynająć i poruszać się po wybrzeżu i różnych spotach.

K.

kielek
Posty: 8
Rejestracja: 17 lip 2011, 16:14
Deska: nobile
Latawiec: North, Nobile,
Lokalizacja: warszawakraków
 
Post23 lis 2019, 12:52

Witaj
Mam pytanie apropo Egiptu.
Mianowie są potwierdzone niestety informacje o "aresztowaniu kajtów" na granicy Egipsko Izraelskiej w Tabie (przy wjeżdzie do Egiptu)
Sprawa była aktualna w listopadzie 2019 (teraz)
Rozumiem ze leciałeś do Hurgandy czy miałeś jakiekolwiek problemy z wiezieniem sprzętu do Egiptu.
Ja zazwyczaj na zimę jeżdżę do Dahab - bardzo polecam miejscówkę.
Ale jeśli trzeba przez Hurghadę żeby wwieźć kajta to trzeba.

Z tą granicą to poważnie.
Znajomy na granicy musiał zostawić 2 kajty, i mówił ze chłopaki w "stodole" mają całą górę zaaresztowanych kajtów, tak ze nie był to tylko jego przypadek.
Podobno kajtami przemycają dragi do Arabi Saudyjskkiej - paranoje prosto z Egiptu


Wróć do „Spoty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości