TARIFA

Miejscówki Kitesurfingowe
tarifa4you
Posty: 111
Rejestracja: 03 lis 2007, 07:59
Lokalizacja: Tarifa / Hiszpania
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post12 wrz 2013, 18:43

Dla mnie namiot jest kiepskim pomysłem nie tylko w Tarifie, wole w swoim kombi spać.
Świńska łąka to całkowicie inny temat bo to prywatny kawałek ziemi i guardia TEORETYCZNIE nie za wiele tam może zdziałać.
Znam wiele osób co od kilkunastu lat mieszkają w samochodach (troszkę większych jak kombi). Lato na świńskiej łące a zimą to tu to tam.
Znajomi z Berlina od kilku lat przyjeżdżają busem t4 i całe lato spędzają na świńskiej łące, nigdy nie słyszałem od nich aby mieli jakieś kłopoty z guardią.
Ja tam parkuje latem za każdym razem jak jestem na valdevaqueros tak więc mam rozeznanie ilu tam koczuje w swoich samochodach - kampery, busy, osobówki… bywają też namioty .
Valdevaqueros daje możliwości do pływania przy obu kierunkach czyli bez samochodu można by było się obejść ale kimać w namiocie jak dla mnie to raczej na campingu w pobliżu, na końcu zatoki tuż przy plaży.
Super kibelki, sklep, knajpka.

Awatar użytkownika
rolnik
Posty: 4544
Rejestracja: 07 sie 2003, 21:16
Deska: SU2
Latawiec: Obojetne
Lokalizacja: Stara Gwardia
Postawił piwka: 44 razy
Dostał piwko: 44 razy
 
Post13 wrz 2013, 07:41

Valdevaqueros daje możliwości do pływania przy obu kierunkach czyli bez samochodu można by było się obejść
:clap: to powodzenia :lol:

Ker-mit
Posty: 365
Rejestracja: 29 gru 2008, 16:19
Lokalizacja: Gdańsk
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 2 razy
Kontaktowanie:
 
Post30 wrz 2013, 15:05

Krótkie pytanie ...
Październik na Tarifie - jaka grubość pianki?
Zmarzlakiem nie jestem, ale pół dnia w wodzie wysiedzę...
(byłem w mar/kw) - używałem 3mm (jak zaświeciło słonko - było ok, w pochmurne dni - zimno)

Czy podobny jest październik??

M.

KasicaM
Posty: 140
Rejestracja: 20 mar 2010, 12:49
Deska: Nobile, Airush
Latawiec: North Dice, Wainman
Lokalizacja: Tarifa
Postawił piwka: 4 razy
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post02 paź 2013, 10:37

Ker-mit pisze:Krótkie pytanie ...
Październik na Tarifie - jaka grubość pianki?
Zmarzlakiem nie jestem, ale pół dnia w wodzie wysiedzę...
(byłem w mar/kw) - używałem 3mm (jak zaświeciło słonko - było ok, w pochmurne dni - zimno)

Czy podobny jest październik??

M.


Jest ciepło! teraz ok 26 stopni i mysle ze dasz rade bez problemu z 3.2 pianka! Do zoabczenia na miejescu! :thumbsup:

Ker-mit
Posty: 365
Rejestracja: 29 gru 2008, 16:19
Lokalizacja: Gdańsk
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 2 razy
Kontaktowanie:
 
Post03 paź 2013, 10:45

Dzięki i do zobaczenia na miejscu.
(jestem 2 tyg więc może się spotkamy na wodzie ;) )

pozdrawiam
Marcin

Awatar użytkownika
JarekJ
Posty: 167
Rejestracja: 18 paź 2005, 14:45
Deska: T5
Latawiec: Bularoo 9,Charger 12,speed3 19
Lokalizacja: WARTA , UK
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post05 paź 2013, 17:38

Czesc,jaką polecacie wypożyczalnie samochodów w Maladze,czy takim wypożyczonym samochodem można jechac do Portugali? Pozdro.Jarek

KasicaM
Posty: 140
Rejestracja: 20 mar 2010, 12:49
Deska: Nobile, Airush
Latawiec: North Dice, Wainman
Lokalizacja: Tarifa
Postawił piwka: 4 razy
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post10 paź 2013, 13:20

JarekJ pisze:Czesc,jaką polecacie wypożyczalnie samochodów w Maladze,czy takim wypożyczonym samochodem można jechac do Portugali? Pozdro.Jarek


Trzeba czytac doklanie ich umowy bo nie ze wszytskimi wypozyczalniami mozna jechac do Portugalii ale niestety nie moge polecic jakies konkretnej. pozdr.

Spooky
Posty: 401
Rejestracja: 02 sie 2007, 11:21
Deska: ręczna robota...
Latawiec: dmuchany...
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 6 razy
Kontaktowanie:
 
Post10 paź 2013, 14:08

JarekJ pisze:Czesc,jaką polecacie wypożyczalnie samochodów w Maladze,

jest ich mnóstwo , trzeba porównywać ceny i czytać drobny druczek .
ja mam bardzo dobre doświadczenie z malagacar.com:
b.sprawna obsługa przy odbiorze / oddawaniu , super cena ( brałem na 2 tyg poza sezonem) , samochód prawie nowy .
uczciwy 'quote' przez www. polecam wpisac kod: HELLOFAN . zdarzaja sie fajne ceny po wpisaniu :D ot taki tip.
ja nie 'doczytałem' jedynie ze doliczaja za 1/2 baku obligatoryjnie , ale oddajesz pusty wiec nie widze żadnej przewałki tu ( cena benzyny ~ rynkowej :))

JarekJ pisze:czy takim wypożyczonym samochodem można jechac do Portugali?

pewnie różne są warunki w zaleznosci od firmy.... ale sprawdzilem w moim ostatnim bookingu z malagacar i pisze wyraźnie
"(...)Our vehicles may not leave the peninsula.(...)" czyli 'portugal kontinental' da rade , ale juz jakaś tam Madera nie za bardzo :naughty: :)

ufecki
Posty: 44
Rejestracja: 02 sty 2010, 21:00
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 1 raz
 
Post12 paź 2013, 14:42

Hej. Jutro kończę rejs w Maladze i mam ze sobą latawiec. Powiedzcie proszę czy warto na najbliższe 3 dni wybrać się do Tarify? Dzięki z góry za odp

Awatar użytkownika
mandaro
Posty: 1083
Rejestracja: 10 sie 2008, 02:18
Deska: NHP Infinity
Latawiec: GP Fuel
Lokalizacja: Tarifka,
Postawił piwka: 66 razy
Dostał piwko: 22 razy
Kontaktowanie:
 
Post12 paź 2013, 16:45

Nie bardzo.

tarifa4you
Posty: 111
Rejestracja: 03 lis 2007, 07:59
Lokalizacja: Tarifa / Hiszpania
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post12 paź 2013, 18:45

Jutro jest szansa że popływasz w Los Monteros (przed Marbellą), dzisiaj było piękne pływanie na playa Guadamalza (chiringuito Heaven, przed Esteponą) wiało cały dzień równo powyżej 25 knotów, jest maleńka szansa że i może jutro coś tam zawieje. Od poniedziałku to raczej kiepsko z wiatrem w okolicy.

ufecki
Posty: 44
Rejestracja: 02 sty 2010, 21:00
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 1 raz
 
Post12 paź 2013, 21:04

Chętnie się tam jutro udam:) Powiedz proszę, czy jest opcja wypożyczyć tam gdzieś deskę? Mam wszystko, ale deska nie zmieściła się na łódkę:/

Awatar użytkownika
KasiaW
Posty: 215
Rejestracja: 13 sie 2009, 01:17
Lokalizacja: Tarifa
Dostał piwko: 3 razy
Kontaktowanie:
 
Post05 lis 2013, 22:41

Dobra wiadomość :)

Norwegian ponownie uruchamia połączenie z Warszawy do Malagi.
Pierwszy rejs z lotniska Chopina został zaplanowany na 20 lutego 2014 roku.
Rejsy mają się początkowo odbywać 2x w tygodniu: w czwartki oraz niedziele. Wraz z początkiem kwietnia częstotliwość lotów wzrośnie do 3x tygodniowo - w poniedziałki, środy oraz soboty.
Ceny od 260 PLN z bagażem podręcznym :)
Pozdrówki :)

stiv amoralny
Posty: 1522
Rejestracja: 13 sty 2006, 02:55
Deska: 50fifty/Su-2/Spleene
Latawiec: Cabrinha/SShot/Airush
Lokalizacja: terazFilipiny
Postawił piwka: 12 razy
Dostał piwko: 32 razy
Kontaktowanie:
 
Post06 lis 2013, 01:11

fajna sprawa, zawsze brakowało tych regularnych lotów do Malagi, a to taki piękny kierunek! Poza samą Tarifą w zasięgu jest przecież też Canos de Meca ,no a na dobrą sprawę także spoty na południu Portugalii :thumb: pozdrawiam Karola/Tarifu4you i KasiaW i KasicaM:) mam nadzieję, że uda się jakiś wspólny kiting na wiosnę:)

pozdr

stiv a

KasicaM
Posty: 140
Rejestracja: 20 mar 2010, 12:49
Deska: Nobile, Airush
Latawiec: North Dice, Wainman
Lokalizacja: Tarifa
Postawił piwka: 4 razy
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post07 lis 2013, 22:50

stiv amoralny pisze:fajna sprawa, zawsze brakowało tych regularnych lotów do Malagi, a to taki piękny kierunek! Poza samą Tarifą w zasięgu jest przecież też Canos de Meca ,no a na dobrą sprawę także spoty na południu Portugalii :thumb: pozdrawiam Karola/Tarifu4you i KasiaW i KasicaM:) mam nadzieję, że uda się jakiś wspólny kiting na wiosnę:)

pozdr

stiv a

Dzieki Stiv! Tez mam taka nadzieje! Jak juz bedziesz w okolicach to koniecznie dawaj znac! Ale ja poki co jak na prawdziwego misia przystalo bede zimowac w Cape Town alena wiosne wracamdo Tarify! Pozdrawiam ,tutaj od soboty 30k! Uuuuu trzeba zakupic 5m!


Wróć do „Spoty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 7 gości

cron