Zapraszamy do Wisły na snowkite....Aktualny raport śniegowy!

Snowkiting - wszystko związane z tą zimową odmianą kitesurfingu.
Awatar użytkownika
ActiveSnowTeam
Posty: 10
Rejestracja: 10 sty 2007, 14:55
Lokalizacja: Wisła
Kontaktowanie:
 
Post27 sty 2008, 18:20

Zapraszamy na snowkita do wisły!!!
Miejsca troszke ukryte i lotnisk nie przypminają ale wrażenia gwarantują:) oczywiście wrażenia pozytywne!
Wszelkie miejsca do dobrej jazdy na śniegu na http://www.as-team.pl oraz roporty pogodowe z uaktualnieniem codziennym!!!
Jeżeli tylko czas na to pozwoli to postaram sie i tutaj wrzucać jakieś info na temat warunków oraz foty z naszych poczynań:)

Dzisiaj (niedziela 27.o1) do wieczora nasypało ok 30cm świeżego śniegu (pieżynki) przy podkładzie ok 10-15 cm. Wiatr do godz 12 ok 14-18 węzłow póżniej siadł i znów powstał ok 15 w podmuchach dochodzący do ok 23knotsów. Teraz w dolinach podmuchy dochodzą do 30konotów...może jeszcze coś sniegu dowieje:)

W górach jest taka sytuacja że jak wiatru nigdzie nie ma to my i tak zawsze go znajdziemy 8) ...jak nie tu to tam...głowa nie boli :lol: podobnie jest i ze śniegiem!...itd

Spoty na stronie jeszcze nie są wprowadzone ale w tym tygodniu powinno już wszystko działać. Póki co w skrócie:

Ochodzita
Obrazek
Złoty Groń
Obrazek

I troche bardziej zimowo:
ObrazekObrazek

Póki co warunki iście wymarzone, nawet winda przy zachodnim niezła sie robiła! Wczorajsza i dzisiejsza jazda to poprostu kwintesencja snowkite'u
Serdecznie zapraszamy i jak coś to służe informacją info@as-team.pl lub 503412568.
ps.Wyciągi mają się też całkiem dobrze...w razie braku wiatru (niemożliwe :) !) do dyspozycji pozostają trzy wyciągi z różnymi rodzajami tras...
...szczegóły niebawem na http://www.as-team.pl

Pozdrawiam
grzegorz
Ostatnio zmieniony 29 sty 2008, 16:59 przez ActiveSnowTeam, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ActiveSnowTeam
Posty: 10
Rejestracja: 10 sty 2007, 14:55
Lokalizacja: Wisła
Kontaktowanie:
 
Post28 sty 2008, 09:50

Zaczyna wychodzić słoneczko, wiatr po górach nieżle hula, w dolinach spokój.Sniegu bez zmian
pozdrawiam
grzegorz

Awatar użytkownika
s0828
Posty: 134
Rejestracja: 04 wrz 2006, 17:39
Deska: SU2
Latawiec: FS Sp4: 8, 12, 21
Lokalizacja: Warszawa
Dostał piwko: 1 raz
 
Post28 sty 2008, 11:14

Tylko ja tych fotek nie widze?

Awatar użytkownika
ActiveSnowTeam
Posty: 10
Rejestracja: 10 sty 2007, 14:55
Lokalizacja: Wisła
Kontaktowanie:
 
Post31 sty 2008, 17:48

Hmmm...fotki umieściłem na serwerze chronionym hasłem i dlatego zniknęły...Po weekendzie powinny pojawić się wszystkie niezbędne informacje dot. naszych spotów na stronie http://www.as-team.pl ... a weekend zapowiada się dosyć pracowity bo dobreego śniegu nie brakuje, wiatr ma być a i testy FlySurfera sie szykują - na co serdecznie zapraszamy!!!
Od piątku do poniedziałku jak wiatr pozzwoli:)....a jak nie pozwoli to bedziemy testować na pobliskich wyciągach...

pozdrawiam
grzegorz

sandal
Posty: 17
Rejestracja: 01 lut 2008, 08:36
Lokalizacja: Beskidy
 
Post01 lut 2008, 08:40

Hej!
A gdzie konkretnie będziecie testować w ten łik.
Ochodzita,Złoty... czy cuś takiego?
Pwiam

Awatar użytkownika
ActiveSnowTeam
Posty: 10
Rejestracja: 10 sty 2007, 14:55
Lokalizacja: Wisła
Kontaktowanie:
 
Post01 lut 2008, 09:09

Głównie na złotym chyba że wiatr siądzie to bedziemy ratować sie ochodzita:)....ale poki co to nie jest wiatr tylko tajfun...:)

pozdrawiam
grzegorz

yanosik
Posty: 3075
Rejestracja: 22 gru 2006, 22:16
Deska: DaMystery
Latawiec: Twister
Lokalizacja: HelZatokaŻnin
Postawił piwka: 10 razy
Dostał piwko: 13 razy
Kontaktowanie:
 
Post01 lut 2008, 10:37

Być może i ja dołączę w niedzielę, około południa. Dobrze by było, żeby wiatr dopisał, coby nie tłuc się 400 km na darmo.
Gdyby było już ustalone miejsce, to wdzięczny byłbym za info w sobotę po południu. I jakaś mapka by się przydała, żeby nie błądzić po Beskidzie.
Czy te spoty są przy samej Wiśle, czy też trochę trzeba pojeżdzic po okolicach??? Czy można spokojnie dojechać tam autem???

yanosik
Posty: 3075
Rejestracja: 22 gru 2006, 22:16
Deska: DaMystery
Latawiec: Twister
Lokalizacja: HelZatokaŻnin
Postawił piwka: 10 razy
Dostał piwko: 13 razy
Kontaktowanie:
 
Post05 lut 2008, 15:00

...i dołączyłem :D:D:D
Byłem, zobaczyłem, śmigałem!!!

I'm very HAPPY !!!

Awatar użytkownika
kubisztal
Posty: 478
Rejestracja: 02 lis 2006, 23:28
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
 
Post02 mar 2008, 21:18

mozna prosic o aktualny raport sniegowy?


Wróć do „Snowkiting Forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości