**SILESIA SNOWKITE**

Snowkiting - wszystko związane z tą zimową odmianą kitesurfingu.
adamo
Posty: 1897
Rejestracja: 11 lis 2005, 00:03
Lokalizacja: Niebieskie Siemianowice
Postawił piwka: 5 razy
Dostał piwko: 10 razy
Kontaktowanie:
 
Post14 sty 2009, 20:58

GURU 10.5 pisze:... no wreszcie masz swojego autorskiego-sygnowanego własnym nickiem notebooka :wink:

http://www.fkn.pl/1,460,1895264,1,wiadomosc.html


he, latawki Guroo, lapki adamo ... :D

.. tak zapytam nieśmiało, jak tam najbardziej oczekiwana premiera roku
czy nowe Ozonki już doszły :?:
bo wszyscy czekamy z niecierpliwością na "jazdę próbną " 8)

pozdro

:wink:

GURU 10.5
Posty: 3172
Rejestracja: 29 paź 2004, 20:22
Latawiec: OZONE EDGE, C4, CATALYST
Lokalizacja: Galicja
Postawił piwka: 24 razy
Dostał piwko: 24 razy
Kontaktowanie:
 
Post15 sty 2009, 12:02

cytat : ...."cosik" mi sie wydaje ,że już niedługo dotrą do nas pierwsze egzemplarze Ozone Instinct 09 , więc na 100% im nie odpuścimy[ w szafie leżeć na pewno nie będą :wink:] może zorganizuejmy jakieś testy gdzieś w ciepełku, a jeśli nie , to na śniegu też sobie poradzimy :arrow: :lol:


....krótko mówiąc :są zamówione :idea: powinny dolecieć "lada chwila" :wink: :arrow: czyli niebawem, jakoś "na dniach" :wink: itp...

PS: spadam stąd pierunie , bo mnie opierniczą za off top :wink: :hand:

Awatar użytkownika
szed
Posty: 3853
Rejestracja: 09 lip 2005, 19:34
Deska: CF, North, Shin
Latawiec: Naish
Lokalizacja: Katowice
Postawił piwka: 8 razy
Dostał piwko: 31 razy
Kontaktowanie:
 
Post16 sty 2009, 10:51

Mala informacja dla tych co jezdza czasem na Muchowiec..
Na wstepie: tak to qwa jest jak sie chce byc fair, uczciwym i zalatwic wczystko tak jak trzeba.. tyle ze qwa nie w naszym pojebanym kraju niestety.
Jest duzo sniegu wiec pomyslalem, ze fajnie by bylo jutro pociagac sie na desce za samochodem (naprawde fajna sprawa). Strzelilo mi cos do lba zeby zadzwonic na lotnisko i zapytac grzecznie czy nie beda mieli nic przeciwko jak jutro sie tam pojawie i ewentualnie w niedziele na snowkite.
W odpowiedzi uslyszalem, ze w ogole sa zdziwieni moja prosba i ze nikt bez specjalnego zezwolenia (akredytacji, ktora maja tylko czlonkowie aeroklubu) nie ma prawa wchodzic na plyte lotniska. Straz miejska jest poinformowana o tym zeby sprawdzac kazdego kto tam sie pojawi. Grozi to mandatami.
Tak, ze wszyscy ktorzy do tej pory tam sie bawili (lacznie ze mna) robili to nielegalnie i grozi to odpowiednimi sankcjami.
Sorry ale do aeroklubu nie bede sie spejclanie zapisywal zeby raz czy dwa na sezon wejsc na pyte lotniska, ktore i tak jest cale zasypane sniegiem..
Popierdolony kraj.. popierdoleni ludzie..

ps. mam nadzieje, ze w Gliwicach panuja jakies normalne zwyczaje w tym temacie..

Awatar użytkownika
los bizonos
Posty: 438
Rejestracja: 07 wrz 2005, 12:56
Lokalizacja: śląsk, Gliwice
Kontaktowanie:
 
Post16 sty 2009, 11:17

szed pisze:Mala informacja dla tych co jezdza czasem na Muchowiec..
Na wstepie: tak to qwa jest jak sie chce byc fair, uczciwym i zalatwic wczystko tak jak trzeba.. tyle ze qwa nie w naszym pojebanym kraju niestety.
Jest duzo sniegu wiec pomyslalem, ze fajnie by bylo jutro pociagac sie na desce za samochodem (naprawde fajna sprawa). Strzelilo mi cos do lba zeby zadzwonic na lotnisko i zapytac grzecznie czy nie beda mieli nic przeciwko jak jutro sie tam pojawie i ewentualnie w niedziele na snowkite.
W odpowiedzi uslyszalem, ze w ogole sa zdziwieni moja prosba i ze nikt bez specjalnego zezwolenia (akredytacji, ktora maja tylko czlonkowie aeroklubu) nie ma prawa wchodzic na plyte lotniska. Straz miejska jest poinformowana o tym zeby sprawdzac kazdego kto tam sie pojawi. Grozi to mandatami.
Tak, ze wszyscy ktorzy do tej pory tam sie bawili (lacznie ze mna) robili to nielegalnie i grozi to odpowiednimi sankcjami.
Sorry ale do aeroklubu nie bede sie spejclanie zapisywal zeby raz czy dwa na sezon wejsc na pyte lotniska, ktore i tak jest cale zasypane sniegiem..
Popierdolony kraj.. popierdoleni ludzie..

ps. mam nadzieje, ze w Gliwicach panuja jakies normalne zwyczaje w tym temacie..


U nas luzik (podobno lotnisko i tak jest zamknięte) ale w ramach grzeczności trzebA zapytać przezd wejsciem na lotnisko czy można, i lepiej to robic żeby nie spalić miejscówki. pzdr

Awatar użytkownika
wieloryb
Posty: 1162
Rejestracja: 15 lip 2006, 20:20
Lokalizacja: Katowice
Postawił piwka: 6 razy
Dostał piwko: 9 razy
Kontaktowanie:
 
Post16 sty 2009, 12:12

f*ck
jak byłem ostatnio na Muchowcu to nikt nie robił żadnych problemów , może dlatego że się nikogo nie pytałem :!:
byli też ludzie którzy wjeżdżali samochodami na płytę lotniska żeby poszaleć furami i było ok
Ostatnio zmieniony 16 sty 2009, 14:54 przez wieloryb, łącznie zmieniany 1 raz.

Blesso
Posty: 255
Rejestracja: 26 lip 2006, 18:43
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Dostał piwko: 1 raz
 
Post16 sty 2009, 13:21

Na niedziele windguru planuje jakieś małe popierdywanie. Jest szansa, że gdzieś na śląsku pojawia się latawce w powietrzu?
Stawiam flaszkę rozgrzewającego Balsamu Pomorskiego ;) za mały instruktarz obsługi latawca na śniegu.

Awatar użytkownika
szed
Posty: 3853
Rejestracja: 09 lip 2005, 19:34
Deska: CF, North, Shin
Latawiec: Naish
Lokalizacja: Katowice
Postawił piwka: 8 razy
Dostał piwko: 31 razy
Kontaktowanie:
 
Post16 sty 2009, 13:57

wieloryb pisze:f*ck
jak byłem ostatnio na Muchowcu to nikt nie robił żadnych problemów , może dlatego że się nikogo nie pytałem :!:
byli też ludzie którzy wjeżdżali samochodami na płytę lotniska żeby poszaleć furami i było pk

No wlasnie w tym sek. Jak masz wszystkich i wszystko w dupie i robisz samowolke to jest wtedy git. A jak chcesz byc uczciwy to qwa robia problemy... Ehh.. szkoda gadac..

Awatar użytkownika
wieloryb
Posty: 1162
Rejestracja: 15 lip 2006, 20:20
Lokalizacja: Katowice
Postawił piwka: 6 razy
Dostał piwko: 9 razy
Kontaktowanie:
 
Post16 sty 2009, 14:54

szed pisze:
wieloryb pisze:f*ck
jak byłem ostatnio na Muchowcu to nikt nie robił żadnych problemów , może dlatego że się nikogo nie pytałem :!:
byli też ludzie którzy wjeżdżali samochodami na płytę lotniska żeby poszaleć furami i było pk

No wlasnie w tym sek. Jak masz wszystkich i wszystko w dupie i robisz samowolke to jest wtedy git. A jak chcesz byc uczciwy to qwa robia problemy... Ehh.. szkoda gadac..


Adaś na niedziele można umówić sie na Muchowcu i zobaczymy czy nas pogonią ,a jak będzie problem to pojedziemy do Gliwic
miejmy nadzieję że wiatr nie siądzie :!:

Awatar użytkownika
robinm
Posty: 1455
Rejestracja: 23 lut 2006, 21:15
Deska: Nobile, North
Latawiec: Nemesis, Bandit
Lokalizacja: Gliwice/Krk
Postawił piwka: 13 razy
Dostał piwko: 5 razy
 
Post16 sty 2009, 17:27

Zapytałeś oficjalnie to Ci gościu zgodnie z przepisami odpowiedział chroniąc pewnie swoje 4 litery przed ewentualnymi problemami.
Skąd np. miał wiedzieć, że nie dzwonisz z TVN, Polsatu czy innego TVTrwam i nie sprawdzasz go czy zna się na przepisach :idea:
A z tego co piszecie wynika, że goście są w praktyce OK i można sobie pośmigać.
Jak zapłacisz to podasz cennik tak jak ostatnio ktoś podał opłaty za korzystanie ze spotu Śnieżka :idea:

Awatar użytkownika
robinm
Posty: 1455
Rejestracja: 23 lut 2006, 21:15
Deska: Nobile, North
Latawiec: Nemesis, Bandit
Lokalizacja: Gliwice/Krk
Postawił piwka: 13 razy
Dostał piwko: 5 razy
 
Post17 sty 2009, 18:00

Akcja Istebna jutro, ktoś się pisze :?:

jarek
Posty: 153
Rejestracja: 25 sty 2005, 10:59
Deska: naish gun 5'11
Lokalizacja: Studzionka
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post17 sty 2009, 18:03

jeśli zawieje to ja :)

Awatar użytkownika
szed
Posty: 3853
Rejestracja: 09 lip 2005, 19:34
Deska: CF, North, Shin
Latawiec: Naish
Lokalizacja: Katowice
Postawił piwka: 8 razy
Dostał piwko: 31 razy
Kontaktowanie:
 
Post17 sty 2009, 18:32

robinm pisze:Akcja Istebna jutro, ktoś się pisze :?:

..a gdzie tam sie smiga?

Awatar użytkownika
robinm
Posty: 1455
Rejestracja: 23 lut 2006, 21:15
Deska: Nobile, North
Latawiec: Nemesis, Bandit
Lokalizacja: Gliwice/Krk
Postawił piwka: 13 razy
Dostał piwko: 5 razy
 
Post17 sty 2009, 18:41

np. Złoty Groń czy nowy wyciąg krzesełkowy 4-osobowy.
Trzeba wjechać na górę i po drugiej stronie jest kitowisko na kierunki S i SW

Awatar użytkownika
szed
Posty: 3853
Rejestracja: 09 lip 2005, 19:34
Deska: CF, North, Shin
Latawiec: Naish
Lokalizacja: Katowice
Postawił piwka: 8 razy
Dostał piwko: 31 razy
Kontaktowanie:
 
Post17 sty 2009, 18:46

robinm pisze:np. Złoty Groń czy nowy wyciąg krzesełkowy 4-osobowy.
Trzeba wjechać na górę i po drugiej stronie jest kitowisko na kierunki S i SW

No bylem na tym nowym krzesle na boardzie na Sylwka ale jakos nie zwrocilem uwagi na miejscowke.
A mam zajebiste miejsce na nocleg w Soli niedaleko Zwardonia jak co.

Awatar użytkownika
robinm
Posty: 1455
Rejestracja: 23 lut 2006, 21:15
Deska: Nobile, North
Latawiec: Nemesis, Bandit
Lokalizacja: Gliwice/Krk
Postawił piwka: 13 razy
Dostał piwko: 5 razy
 
Post17 sty 2009, 19:06

No chłopie jak na sylwka byłeś to chyba optyka rozmyta była :D , więc na okolice uwagi nie zwróciłeś.
PitPaf dzisiaj zdał raport śniegowy:
- śniegu dużo
- ludzi na 2-4 minuty stania pod wyciągiem
- nie wiało
- fajny podkład z warstwą nowego 15cm puchu


Wróć do „Snowkiting Forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości