snowkitting na pomorzu

Snowkiting - wszystko związane z tą zimową odmianą kitesurfingu.
Ryba
Posty: 130
Rejestracja: 10 sie 2003, 12:56
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:
 
Post14 sty 2004, 13:14

Sie ma ludzie, widzac ze ludzie spod warszawy preznie organizuja kolejne spotkania pisze z propozycja by ludzie spod gdanska tez cos zorganizowali. Aczkolwiek przyszly roztopy i malo gdzie jest duzo sniegu albo lodu- przynajmniej ja nie wiem gdzie jest spoko, wiec moze by ktos jeszcze z buggy albo mtb wyskoczyl na plaze stogi, gdzie jest bardzo szeroko i twardo ( dzisiaj sprawdzalem) . Niestety trzeba czekac na wiatr, co wy na to, moze niech ktos sie wypowie, albo chociaz napisze kiedy planowany jest dobry wiatr :)

pozdrowienia

jacek2
 
Post28 sty 2004, 00:54

Witam.Wten weekend ma wiać dobra 5 może jakieś spotkanie do polatania z nartami lub snowboardem.Wyznaczcie termin i miejsce chętnie się dołacze.

Ryba
Posty: 130
Rejestracja: 10 sie 2003, 12:56
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:
 
Post28 sty 2004, 15:16

No oby wialo i zeby ta prognoza sie nie okazala sciema, ja juz planuje jakis wypad od 2 dni, tylko zeby nie zapeszyc nic nie mowilem :)
W sumie w sobote jade w okolice lezna na pola sniegu podobno mnostwo, jednak jezeli bedzie jakas zorganizowana akcja to z checia sie przylacze. Czekam na jakies propozycje

Awatar użytkownika
ZAK
Posty: 961
Rejestracja: 05 sie 2003, 23:30
Lokalizacja: Gdańsk,Warszawa, Koniec Świata
Kontaktowanie:
 
Post28 sty 2004, 17:09

Ryba a masz buggy???
Ja nie mam nart ani snowborda wię siedzę cicho :cry: i latawiec 6.6m więc na 5B ciężko.
Ale na buggy chętnie bym spróbował tak na Jasia :wink: . Jak będziesz jechał na stogi to daj znać może mnie nauczysz na tym jeździć :)

Ryba
Posty: 130
Rejestracja: 10 sie 2003, 12:56
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:
 
Post28 sty 2004, 18:28

Spoko Zak! jak bede jechal na buggy to dam znac, z nauka to trwa ona najwyzej pare godzin by nauczyc sie sterowac i kontrolowac dobrze kite'a, jakos po egzaminach bede jezdzil na zmiane na stogi i na laki, wiec jakos sie zgadamy


Wróć do „Snowkiting Forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości

cron