Weekendy i 4-dniówki Snowkite w Czechach - Pusty Hill - Říčky/Deštné v Orlickich Horach / trasa: Bydg-Pzn-Wroc...

Snowkiting - wszystko związane z tą zimową odmianą kitesurfingu.
yanosik
Posty: 3075
Rejestracja: 22 gru 2006, 22:16
Deska: DaMystery
Latawiec: Twister
Lokalizacja: HelZatokaŻnin
Postawił piwka: 10 razy
Dostał piwko: 13 razy
Kontaktowanie:
 
Post23 lis 2015, 16:18

Obrazek

Zapraszam na cotygodniowe, weekendowe wyjazdy na snowkite na Pustym Hillu w czeskich Górach Orlickich.

Mam nadzieję, że ten sezon będzie obfitujący w śnieg, zarówno w naszych górach, jak i u naszych południowych sąsiadów, gdzie właśnie się wybieramy.
Poprzedni sezon 2014/2015 upłynął mi pod znakiem austriackiego Tyrolu, głównie z powodu braku śniegu dosłownie wszędzie.
Udało mi się zorganizować siedem 4-dniowych wyjazdów, każdorazowo w 9-osobowym składzie. Objeździliśmy najlepsze ośrodki narciarskie austriackiego Tyrolu: m.in. Ischgl, Serfauss-Fiss-Ladis, Nauders, Hochzeiger...
...jednak brakowało mi SNOWKITE :(
Chciałbym, aby ten sezon upłynął typowo pod znakiem SNOWKITE, dlatego właśnie powstał plan cotygodniowych, weekendowych wyjazdów na snowkite do Czech, na Pusty Hill, który jest już doskonale znanym nam spotem snowkitingowym, świetnie przystosowanym zarówno do solidnego wyjeżdżenia się na desce z latawcem, jak i do nauki nowych zapaleńców :thumb:

Obrazek

Jak to wygląda?

Pusty Hill - snowkite spot:

Obrazek

Obrazek

W pobliżu ośrodka znajduje się rozległy płaskowyż, zwany Pusty Hill. Jest to miejsce doskonale nadające się do uprawiania snowkitingu. Obfita pokrywa śnieżna i położenie na wysokości około 750 m npm, daje niesamowicie sprzyjające warunki, by cieszyć się z uprawiania snowkitingu. Gdy wieje wiatr prowadzimy szkolenia snowkite, oraz jeździmy do oporu, ciesząc się śniegiem i wiatrem, pieszcząc oczy przepięknymi górskimi widokami!!!

Obrazek

Obrazek

Nasze wyjazdy dają możliwość rozpoczęcia zimowej przygody z latawcami, osobom które chcą nauczyć się snowkitingu. W tym też kierunku przygotowaliśmy więc ofertę szkoleniową, którą (jeśli znajdą się chętni) będziemy realizować na płaskowyżu Pusty Hill.

Obrazek

Obrazek

Jeżeli jeszcze nie mieliście kontaktu ze snowkite, pod okiem naszych instruktorów postawicie swoje pierwsze kroki z latawcem. Jeżeli już jeździcie, pomożemy Wam doszlifować umiejętności: zwroty, skoki, freestyle...

Plan wyjazdu:

Wyjeżdżamy w piątek o godz. 15.00 z Bydgoszczy lub o godz. 16.00 ze Żnina
Trasa przejazdu, w zależności gdzie wsiadają uczestnicy, prowadzi przez:
Bydgoszcz - Żnin - Gniezno - Poznań - Leszno - Wrocław-...>>>Czechy
Bydgoszcz - Żnin - Gniezno - Września - Jarocin - Wrocław-...>>>Czechy
...
Powrót w niedzielę wieczorem wyjazd weekendowy, oraz wtorek wieczorem z 4-dniówki.

Obrazek

Ponieważ jest to wyjazd narciarsko-snowkite'owy, to w programie organizacyjnym wyjazdu ujmuję poranny dowóz narciarzy pod stok i późniejszy ich odbiór.
Śmiało więc możecie zapraszać swoich znajomych, którzy ze snowkite nie mają lub nie chcą mieć do czynienia, a preferują jazdę stokową :thumb:
Wyciągi pracują od 8.00 do 16.00, więc kto chce jeździć akurat na stoku, ten może na stoku zostać, a my ruszamy na Pusty Hill (który jest niedaleko ośrodka narciarskiego).
Tak więc zajeżdżamy do Czech wieczorem w piątek, gdzie się kwaterujemy w pensjonacie i idziemy grzecznie spać ponieważ...
...w sobotę wcześnie rano pobudka i wspólne śniadanie, przy którym ustalamy plan dnia. Wyjazd spod pensjonatu najpóźniej 7.30 by narciarze zdążyli na otwarcie wyciągów i jazdę po sztruksie. Narciarze wysiadają na parkingu pod stokiem, a my jedziemy na cały dzień na Pusty Hill.
Zwijamy się do godz. 14.30 i jedziemy odebrać narciarzy spod stoku.
Jedziemy do pensjonatu, gdzie spożywamy obiadokolację, po czym wyruszamy na wieczorną jazdę na stoku od godz. 18.00 do 21.00.
Niedziela wygląda podobnie: pobudka, śniadanie, pakowanie maneli i wykwaterowanie się, po czym narciarze pod stok, a my na snowkite.
Zwijamy się do godz. 15.30, jedziemy odebrać narciarzy spod stoku, pakujemy graty i wracamy do domu.

Tak więc, nasz krótki pobyt jest bardzo intensywny i przyniesie satysfakcję każdemu: snowkiterowi i narciarzowi. Każdy z nas wyjeździ się do woli, a przy tym nie będzie potrzeby wykorzystania ani jednego dnia urlopu, choćby spędzał wszystkie zimowe weekendy z nami w górach przez cały sezon.
Możesz więc teoretycznie spędzić 8-dni w miesiącu w górach, nie wykorzystując ani jednego dnia urlopu, za relatywnie nieduże pieniądze mając "full serwis": dojazd do Czech i powrót, dowozy na miejscu na spot lub pod sam stok, zakwaterowanie i wyżywienie!

Program wyjazdów 4-dniowych wygląda podobnie z tym, że mamy do wykorzystania więcej dni, więc większe możliwości rotacji i alternatywnych działań.

Obrazek

Mam dość bogate doświadczenie w organizowaniu kilkudniowych i weekendowych wyjazdów, zarówno do Czech i na Słowację, jak i do Austrii, więc możesz być pewny, że organizacyjnie każdy wyjazd jest dopięty na ostatni guzik i nie będziesz obiektem logistycznych eksperymentów. Krótko mówiąc: "nie ma lipy", nie ma improwizacji. Po prostu jedziesz, a cała organizacja wyjazdu jest na mojej głowie, byś mógł wypocząć, wyjeździć się, zrelaksować i nie przejmować się niczym!

Obrazek

Program wyjazdu:

Dzień pierwszy:
- godz. 16.00 wyjazd
- ok. 23.00 przyjazd na miejsce
- zakwaterowanie w pensjonacie

Dni pobytu:
- śniadanie i organizacja dnia
- wyjazd na stok i spot snowkite
- powrót do kwatery, obiad
- wyjazd na jazdę wieczorną lub basen
- wieczorem powrót na kwatery
- chillout...

Dzień ostatni:
- śniadanie i organizacja dnia
- wyjazd na stok i snowkite spot
- ok. godz 16.00 powrót do domu

Jedziemy wygodnym 9-osobowym "Kite-Busem" z dużą przestrzenią bagażową oraz dodatkowym boxem na haku, oraz drugim boxem i uchwytami do nart na dachu. Miejsca więc ci u nas dostatek ;) Nie musisz się martwić niczym! Po prostu wsiadasz i jedziesz – Nad resztą czuwam ja!

Koszty przejazdu w obie strony, noclegów, wyżywienia oraz wszelkich przejazdów na miejscu (dowozy na stok, zakupy, jazdę wieczorną itp...) to tylko około 350 zł/os/weekend za cały wyjazd, lub 450 zł/os/4-dniówka



Nie zabieraj ze sobą zapasów jedzenia! Całe wyżywienie organizuję przed każdym wyjazdem, więc możesz liczyć na pełne wyżywienie w opcji HB (śniadania + obiadokolacja). Wygląda to mniej więcej tak:

Obrazek

Zakupy spożywcze w pełnym asortymencie robię przed wyjazdem, dzięki czemu mamy zapewnione super jadło.
Na każdym wyjeździe - śniadania i obiadokolacje są pyszne, sycące i urozmaicone :)
Jak wygląda menu?
Przykładowe śniadanko: jajecznica, kilka rodzajów wędlin, 3 rodzaje pieczywa, ser w plastrach, wędlina na ciepło (paróweczki, biała itp...), herbatka, kawka, mleczko...itp...
Obiadokolacja: np. zupa gulaszowa z pieczywem, lub zupa grochowa z podsmażaną kiełbaską + pieczywo...itp...
Oczywiście używki i procenty każdy kupuje według własnego uznania, własnych potrzeb i gustu ;)

Można oczywiście zabrać niewielki zapas koron na przekąski czy piwko na stoku. Restauracje czy liczne bary oferują pyszne jedzenie lub przekąski w naprawdę przyzwoitych cenach.

W kalkulacji wyjazdu ujęte są wszystkie koszty organizacyjne wyjazdu:
- przejazd w obie strony
- zakwaterowanie i noclegi (2-noce) w pensjonacie
- wyżywienie w opcji HB (śniadania i obiadokolacja)
- dowozy na miejscu "to tu-to tam": na stok, zakupy, jazdę wieczorną, basen itp


W kosztach wyjazdu nie jest ujęty zakup karnetów narciarskich, wypożyczenia sprzętu, ubezpieczenia ski, szkoleń czy wyjazdu na basen.

Zapraszam na wyjazdy w terminach*:

15-17 stycznia - wyjazd weekendowy - koszt 350 zł/os
i
15-19 stycznia* - wyjazd 5-dniowy - koszt 450 zł/os
* * *
22-24 stycznia - wyjazd weekendowy - koszt 350 zł/os
i
22-26 stycznia* - wyjazd 5-dniowy - koszt 450 zł/os
* * *
29-31 stycznia- wyjazd weekendowy - koszt 350 zł/os
i
29 stycznia-02 luty* - wyjazd 5-dniowy - koszt 450 zł/os
* * *
5-7 luty- wyjazd weekendowy - koszt 350 zł/os
i
5-09 luty* - wyjazd 5-dniowy - koszt 450 zł/os
* * *
12-14 luty- wyjazd weekendowy - koszt 350 zł/os
i
12-16 luty* - wyjazd 5-dniowy - koszt 450 zł/os
* * *
19-21 luty - wyjazd weekendowy - koszt 350 zł/os
i
19-23 luty* - wyjazd 5-dniowy - koszt 450 zł/os
* * *
26-28 luty - Winter Snow Weekend- wyjazd weekendowy - koszt 350 zł/os
* * *
4-6 marca - Winter Snow Weekend- wyjazd weekendowy - koszt 350 zł/os
* * *
11-13 marca - Winter Snow Weekend- wyjazd weekendowy - koszt 350 zł/os
* * *
18-20 marca - Winter Snow Weekend- wyjazd weekendowy - koszt 350 zł/os
* * *
25-27 marca - Winter Snow Weekend- wyjazd weekendowy - koszt 350 zł/os



* terminy i długość pobytu (w szczególności w okresie ferii) uzależnione będą od ilości chętnych osób na konkretną opcję wyjazdu (3 lub 5 dni)

* minimalna ilość uczestników na każdy z wyjazdów to 6-osób, zastrzegam więc możliwość wcześniejszego odwołania wyjazdu w przypadku braku wystarczającej liczby osób
* po zamknięciu listy konieczne jest potwierdzenie uczestnictwa w wyjeździe
* chęć udziału w wyjazdach na ferie zalecam zgłaszać już teraz - ułatwi mi to zorganizowanie i skoordynowanie wyjazdów

Rezerwuj lub pytaj tutaj: REZERWACJA

Koszt wyjazdu:

350 zł/os/weekend

450 zł/os/4-dniówka


Ilość uczestników:

8 osób



Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc, rezerwacje najlepiej zgłaszać jak najszybciej! Im bliżej terminu wyjazdu, tym trudniej z rezerwacją dodatkowych noclegów , jednak można pytać (najlepiej na mail yanosik@surfandkite.pl) nawet do ostatniego dnia przed wyjazdem (choć szanse na miejsce są wtedy niewielkie)


mail: yanosik@surfandkite.pl

lub poprzez panel REZERWACJA

tel (proszę wyślij SMS - odpiszę lub oddzwonię): 733 708 118

Oczywiście w przypadku niesprzyjających warunków pogodowych na snowkite, kto chce, ten może jechać na stok. W ośrodkach po których będą szusować jadący z nami narciarze i snowboarderzy można spodziewać się następujących kosztów zakupu karnetu:

Ceny karnetów:

Ski Centrum Říčky:
Niski sezon (01.12-22.12.2015, 04.01-28.01.2016, od 14.03.2016)
Karnet 1-dzień: 490 Kć dorośli / 340 Kć dzieci do 155 cm

Sezon główny (23.12-03.01.2016, 29.01-13.03.2016)
Karnet 1-dzień: 520 Kć dorośli / 360 Kć dzieci

więcej szczegółów TUTAJ

Ski Centrum Deštné:
Niski sezon (01.12-23.12.2015, od 21.03.2016)
Karnet 1-dzień: 340 Kć dorośli / 230 Kć dzieci
Jazda wieczorna: 220 Kć dorośli / 180 Kć dzieci

Sezon główny (23.12.2015 - 15.03.2016)
Karnet 1-dzień: 460 Kć dorosli / 360 Kć dzieci
Jazda wieczorna: 270 Kć dorośli / 240 Kć dzieci

więcej szczegółów TUTAJ

Wypożyczenie sprzętu:

Narty: 200 Kć/dzień
Snowboard: 200 Kć / dzień
Komplet (naty/snb + buty): 300 Kć / dzień

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Dodatkowe atrakcje (opcja / alternatywa):

Obrazek

Ski Centrum Říčky v Orlických Horách znajduje się na południowo wschodnej stronie wierchu Zakletý na wysokości 752-992 m n. p. m. Dzięki swojej dużej wysokości nad poziomem morza, wschodnej orientacji tras zjazdowych i ich długości, najlepszy ośrodek narciarski w Górach Orlickich a jeden z czołowych ośrodków zimowych w Republice Czeskiej. Wierch Zakletý, lub raczej skrzyżowanie szlaków turystycznych Pěticestí, które leży obok wierchu Zakletý, jest zarówno idealnym wyjściem dla biegaczy narciarskich na cały główny grzbiet Gór Orlickich. W okolicy ośrodka zimowego (ok. 150 m) można zaparkować na parkingu strzeżonym, który mieści 300 samochodów i 15 autobusów.

Obrazek

Obrazek

Ośrodek Ski Centrum Říčky v Orlických Horách dysponuje:

- 4 trasami zjazdowymi o różnym stopniu trudności, stosownie do posiadanych umiejętności (czyli dla każdego coś dobrego),
- czterema wyciągami narciarskimi, w tym jednym wyciągiem krzesełkowym z 4 osobową kanapą o długości 1200m i przepustowości 2400 os/h,
- snowparkiem
- jazdą wieczorną
- oraz doskonale przygotowanymi trasami biegowymi

Obrazek

Ski Centrum Deštné v Orlických Horách (Deštné w Orlickich Górach) jest w pełni wyposażonym ośrodkiem sportów zimowych. Jeden skipass obejmuje pięć sztucznie zaśnieżonych tras zjazdowych o różnym poziomie trudności. Dla miłośników freestyle’u jest tu pierwszej klasy, profesjonalnie utrzymywany każdego dnia snowpark z licznymi skoczniami i przeszkodami. Miłośnicy narciarstwa biegowego mogą skorzystać z ponad 100 km ratrakowanych tras lub sportowych tras (okręgów) biegowych w samym ośrodku.

Obrazek

Dużą popularnością cieszą się także wieczorne zjazdy na nartach przy wyciągu krzesełkowym, który w sezonie jest otwarty w godz. od 18.00 do 21.00. Oświetlone trasy zjazdowe – sportowa (czerwona) i turystyczna (niebieska) o całkowitej długości 2 100 m – tworzą jedną z najdłuższych tras wieczornych w Czeskiej Republice.

Obrazek

Basen Rychnov nad Kněžnou:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

- basen pływacki
- sauna parowa i sucha
- zjeżdżalnia
- jakuzzi
- kanał prądowy
więcej szczegółów TUTAJ

Wyjazd na basen rozważamy w przypadku zmęczenia po jeździe dziennej lub bardzo niesprzyjającej pogody, uniemożliwiającej wyjazd na jazdę wieczorną.


Narciarstwo biegowe:

Miłośnicy narciarstwa biegowego mogą skorzystać z ponad 100 km ratrakowanych tras biegowych, przystosowanych zarówno do stylu klasycznego, jak i łyżwowego.

Obrazek

Obrazek

Jeśli jeszcze nie próbowałeś nigdy biegać na nartach, to polecam tę odmianę zimowego wypoczynku. Zarówno wyzwania sobie postawione, jak i piękne widoki dają ogromną satysfakcję i spełnienie!

Obrazek

Obrazek

Trasy biegowe zaczynają się w samych ośrodkach narciarskich i biegną na ogromnym obszarze Gór Orlickich zapewniając wspaniałe doznania widokowe!

W ośrodku oczywiście można wypożyczyć również sprzęt do biegania na nartach. Koszt wypożyczenia kompletu biegowego to ok. 220 Kć/dzień lub 140 Kć/4h

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
Zapraszam i życzę udanego sezonu zimowego!

Yano
Obrazek
Ostatnio zmieniony 21 sty 2016, 13:35 przez yanosik, łącznie zmieniany 8 razy.

andrzejwodejszo
Posty: 3117
Rejestracja: 11 sie 2008, 08:29
Deska: SU-2, MOSES
Latawiec: komórkowe Ozony / SU-2 / Moses
Lokalizacja: Olsztyn
Postawił piwka: 77 razy
Dostał piwko: 46 razy
Kontaktowanie:
 
Post24 lis 2015, 11:58

to ja wstępnie zainteresowany :) - nie wiem tylko w który weekend. Czy będzie można w Żninie zostawić autko w jakims "w miarę bezpiecznym" miejscu :) ?

yanosik
Posty: 3075
Rejestracja: 22 gru 2006, 22:16
Deska: DaMystery
Latawiec: Twister
Lokalizacja: HelZatokaŻnin
Postawił piwka: 10 razy
Dostał piwko: 13 razy
Kontaktowanie:
 
Post27 lis 2015, 11:03

Oczywiście :thumb: Autko może sobie spokojnie i bezpiecznie stać na naszym parkingu w podwórzu mojej kamienicy!

Mam już pierwsze zapowiedzi chętnych na grudzień (jak będą już spoko warunki) oraz na weekend 3 króli (termin 3-6.01)

zojsan
Posty: 1194
Rejestracja: 18 maja 2013, 07:32
Deska: SU-2, SPLEENE Door
Latawiec: Cabrinha FX 7.10.14
Lokalizacja: Lubelskie
Postawił piwka: 3 razy
Dostał piwko: 33 razy
 
Post28 lis 2015, 16:30

ja też jestem zainteresowany...
Tylko że ja z Lubelskiego więc chyba swoim autem pojadę bo do ciebie mam 500km a na miejsce 700...
Jakby wtedy koszty wyglądały???

Adam-Opole
Posty: 301
Rejestracja: 10 sty 2010, 17:49
Lokalizacja: Opole
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post28 lis 2015, 20:35

Ja również pytam bo na pusty hill mam jakieś 165km z opola więc blisko :)

yanosik
Posty: 3075
Rejestracja: 22 gru 2006, 22:16
Deska: DaMystery
Latawiec: Twister
Lokalizacja: HelZatokaŻnin
Postawił piwka: 10 razy
Dostał piwko: 13 razy
Kontaktowanie:
 
Post04 gru 2015, 14:44

Hej
Jak na razie warunki nie zachęcają, a właściwie to na razie są żadne :( , ale wybiegając w przyszłość, dla osób które chciałyby dołączyć indywidualnie, odpowiedź.
Po przeliczeniu wszystkich kosztów stałych i zmiennych mogę odjąć od całkowitego kosztu tripu na osobę ok 90 zł + 70 zł, ale sprawę muszę mieć zaklepaną przynajmniej na kilka tygodni wcześniej (minimum 2 tygodnie), bo nie chciałbym Was gościć "na waleta" na materacu lub karimacie :?

Pozdrawiam

Yano
Ostatnio zmieniony 05 gru 2015, 14:27 przez yanosik, łącznie zmieniany 1 raz.

zojsan
Posty: 1194
Rejestracja: 18 maja 2013, 07:32
Deska: SU-2, SPLEENE Door
Latawiec: Cabrinha FX 7.10.14
Lokalizacja: Lubelskie
Postawił piwka: 3 razy
Dostał piwko: 33 razy
 
Post05 gru 2015, 10:48

coś mocno niekorzystnie wyliczyłeś tą kwotę...
czyli 230 zł na dwie noce z wyżywieniem??? :roll:
no i te dwa tygodnie to też przy dużo...
chciałbym "na progno" pojechać a windguru tydzień widzi...

yanosik
Posty: 3075
Rejestracja: 22 gru 2006, 22:16
Deska: DaMystery
Latawiec: Twister
Lokalizacja: HelZatokaŻnin
Postawił piwka: 10 razy
Dostał piwko: 13 razy
Kontaktowanie:
 
Post05 gru 2015, 14:26

Sorry :oops: W pośpiechu wpisałem tylko odjęcie kosztów stałych -90 zł, a zapomniałem o zmiennych kosztach organizacji tripu -70 zł.
Prawidłowo więc wychodzi -ok.90 zł kosztów stałych oraz -ok.70 zł kosztów zmiennych, więc żeby nie było wątpliwości:
jeżeli ktoś dojeżdża indywidualnie pokrywa koszty pomniejszone o ok.160 zł, czyli równą połowę :thumbsup:

Niezmienne natomiast jest wyprzedzenie rezerwacji o minimum dwa tygodnie :!:
Z doświadczenia wyniesionego z poprzednich sezonów (odwoływanie rezerwacji, czyli tzw. "robienie z gęby cholewy") nie robię dla nikogo wyjazdów "na prognozę".
Żeby móc dopiąć każdy wyjazd, zawsze muszę rezerwować kwatery z odpowiednim wyprzedzeniem, więc odwoływanie noclegów w ostatniej chwili, "bo prognoza się zmieniła" nie wchodzi już dla mnie w rachubę. Już zbyt dużo przeżyłem takich nieprzyjemnych sytuacji i dyskusji z właścicielami pensjonatów! O płaceniu za puste łóżka już nie wspomnę :naughty:
Tak więc, żeby nie było wątpliwości. Nie przyjmuję deklaracji wyjazdu "na prognozę"! Jeżeli ktoś chce jechać "na prognozę", to proszę o kontakt w ostatniej chwili, na 1-2 dni przed wyjazdem. Jeżeli mam wolne miejsce - zapraszam! Jeżeli nie ma miejsc, to musisz organizować sobie całość samodzielnie.

Pozdrawiam

Yano

zojsan
Posty: 1194
Rejestracja: 18 maja 2013, 07:32
Deska: SU-2, SPLEENE Door
Latawiec: Cabrinha FX 7.10.14
Lokalizacja: Lubelskie
Postawił piwka: 3 razy
Dostał piwko: 33 razy
 
Post05 gru 2015, 15:13

wszystko rozumiem...
czekamy więc na śnieg...

Awatar użytkownika
Sonix
Posty: 338
Rejestracja: 09 gru 2012, 11:02
Deska: SU-2
Latawiec: Cabrinha
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie/Piekary Śląskie
Postawił piwka: 32 razy
Dostał piwko: 14 razy
 
Post13 gru 2015, 19:50

A jak wygląda cena za naukę snowkite i czy trzeba mieć własny sprzęt czy macie swój?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

yanosik
Posty: 3075
Rejestracja: 22 gru 2006, 22:16
Deska: DaMystery
Latawiec: Twister
Lokalizacja: HelZatokaŻnin
Postawił piwka: 10 razy
Dostał piwko: 13 razy
Kontaktowanie:
 
Post21 gru 2015, 16:56

Sprzęt mamy - ale śniegu nie mamy :(

Temat chwilowo zawieszony :(

yanosik
Posty: 3075
Rejestracja: 22 gru 2006, 22:16
Deska: DaMystery
Latawiec: Twister
Lokalizacja: HelZatokaŻnin
Postawił piwka: 10 razy
Dostał piwko: 13 razy
Kontaktowanie:
 
Post21 sty 2016, 14:23

Właśnie kompletuje się ekipa na 4-dniówkę 29.01-02.02 :thumb:
Jeśli chcesz dołączyć do naszej ekipy, to proszę o szybki kontakt :!:
Koszt całego wyjazdu, czyli dowóz na miejsce, transfer na spot lub stoki, zakwaterowanie w fajnym pensionie oraz full jedzonko to tylko 450 zł/os/cały wyjazd :!:

Temacik był chwilowo w zawieszeniu, ale w końcu pojawiły się warunki :thumb:

Poniżej aktualny Pohled od haty Alma :wink:
Obrazek

Dodane 27.01.16

Niestety, tego się obawiałem :(
Jak widzicie i słyszycie w TV, na ten weekend szykuje się konkretna lipa - woda będzie się lała z nieba, a temperatury wzrosną grubo powyżej zera :(
Wyjazd nieaktualny - następny termin na Ząb TUTAJ
Do wszystkich zainteresowanych wyjazdem wysłałem info.
Chętnych na kolejny termin w Zębie ZAPRASZAM
Bieżące info możecie śledzić na naszym profilu i grupie na facebooku:
https://www.facebook.com/groups/grupajanosik/
https://www.facebook.com/grupajanosik/


Wróć do „Snowkiting Forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości