SZCZECIN KTO/GDZIE/KIEDY?

Ustawki na pływanko, transport, spotkania, noclegi, imprezy, itp.
Dziećkowice | Kadyny | Mazury | Poręba | Poznań | Szczecin | Trójmiasto | Wrocław | Zegrze

Twoj ulubiony spot w okolicach Szczecina to?

Trzebież
19
6%
Nowe Warpno
6
2%
Miroszewo
5
1%
Podgrodzie
5
1%
Miedwie
101
29%
Międzyzdroje
62
18%
Świnoujscie
74
22%
Inne
72
21%
 
Liczba głosów: 344

Awatar użytkownika
intar
Posty: 82
Rejestracja: 23 mar 2010, 15:36
Deska: SU-2, NAISH GUN
Latawiec: NAISH , ZEEKO NOTUS
Lokalizacja: Szczecin
 
Post08 maja 2011, 12:42

Indian, dla mnie jesteś Super Gość ! :clap: Widziałem jak wczoraj udzieliłeś pomocy koledze w potrzebie w Swinoujściu, kolega był daleko od lądu ,latawiec spadł mu do wody i był ledwo widoczny na powierzchni jako niebieska mała kropka, pływającego to zapomnijcie że można było zobaczyć ,coś się niedobrego działo. Tylko on jeden to zauważył, ja starałem się zwrócić uwagę tym lepiej pływającym ale jakoś wszyscy dalej pływali, smutne..... oby nie było więcej takich sytuacji i jeszcze jedno zauważyłem że większość pływa bez kamizelek, kolega który miał kłopoty był tylko w samej piance........

Awatar użytkownika
kaczor
Posty: 166
Rejestracja: 27 wrz 2007, 23:27
Lokalizacja: Szczecin
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post08 maja 2011, 19:15

W miedzyzdrojach super plywanko na 9 m2, slonce i nawet cieplo w piance.

Awatar użytkownika
k2
Posty: 105
Rejestracja: 21 maja 2007, 17:33
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:
 
Post08 maja 2011, 21:28

kaczor pisze:W miedzyzdrojach super plywanko na 9 m2, slonce i nawet cieplo w piance.


i równo... podobno w świno dość mocno szarpało.

Awatar użytkownika
Indian
Posty: 464
Rejestracja: 22 maja 2007, 18:50
Latawiec: Cabrinha
Lokalizacja: kiteswinoujscie
Kontaktowanie:
 
Post08 maja 2011, 23:13

intar pisze:Indian, dla mnie jesteś Super Gość ! :clap: Widziałem jak wczoraj udzieliłeś pomocy koledze w potrzebie w Swinoujściu, kolega był daleko od lądu ,latawiec spadł mu do wody i był ledwo widoczny na powierzchni jako niebieska mała kropka, pływającego to zapomnijcie że można było zobaczyć ,coś się niedobrego działo. Tylko on jeden to zauważył, ja starałem się zwrócić uwagę tym lepiej pływającym ale jakoś wszyscy dalej pływali, smutne..... oby nie było więcej takich sytuacji i jeszcze jedno zauważyłem że większość pływa bez kamizelek, kolega który miał kłopoty był tylko w samej piance........


Spoko, trzeba sobie wzajemnie pomagać.

Robooo
Posty: 62
Rejestracja: 12 lut 2011, 23:06
Deska: SU-2
Latawiec: Cabrinha Crossbow IDS
 
Post09 maja 2011, 09:05

W Świnoujściu 2 dni fajnego pływanka, termika idealnie weszła po południu, nie było czasu na niemieckie emerytki :D

Awatar użytkownika
Fin
Posty: 788
Rejestracja: 05 lip 2004, 18:11
Deska: F1 Trax HRD
Latawiec: Core Riot XR3 12/9/7
Lokalizacja: Poznań
Postawił piwka: 37 razy
Dostał piwko: 17 razy
 
Post09 maja 2011, 18:41

Cześć,

Sorki, że tutaj pytam tak trochę off-topic, ale wy będziecie mieli najlepsze info. Planuje wreszcie się wbić na Rugię w weekend 23-26 czerwca. Przede wszystkim czy ze względu na to, że Boże Cialo w tym roku jest tak późno to czy czasem nasi sąsiedzi nie zaczną już wakacji ? Drugie to czy ktoś ma może namiary na jakieś kwatery godne polecenia (cenowo). Mogą to być domki letniskowe, prywatne kwatery itp. Szukam w necie, ale coś sprawdzonego to zawsze fajniej. Gdzie też warto dokładnie się ulokować Wiek? czy może gdzieś indziej. Raczej nie jadę na prognozę także liczę się z tym, że mogę nie trafić na wiatr :? Dzięki za wszelkie info.

dirtmiron
Posty: 43
Rejestracja: 17 maja 2008, 16:09
Lokalizacja: szczecin
Kontaktowanie:
 
Post10 maja 2011, 12:47

siemanko

zapraszam do obejrzenia naszej krotkiej relacji z testow ktore odbyly sie w majowke w swinoujsciu.
przetestowac mozna bylo latawce 2011 firm SLINGSHOT, TAKOON, oraz deski SHIN.
relacja: http://www.ehschool.pl/testy-sprzetu-ki ... 01-05-2011
wiecej fot: http://www.facebook.com/pages/EHschool/175502217203

pozdrawiamy
ehschool.pl

maciejmo
Posty: 31
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:12
Dostał piwko: 1 raz
 
Post11 maja 2011, 17:34

Fin pisze:Cześć,

Sorki, że tutaj pytam tak trochę off-topic, ale wy będziecie mieli najlepsze info. Planuje wreszcie się wbić na Rugię w weekend 23-26 czerwca. Przede wszystkim czy ze względu na to, że Boże Cialo w tym roku jest tak późno to czy czasem nasi sąsiedzi nie zaczną już wakacji ? Drugie to czy ktoś ma może namiary na jakieś kwatery godne polecenia (cenowo). Mogą to być domki letniskowe, prywatne kwatery itp. Szukam w necie, ale coś sprawdzonego to zawsze fajniej. Gdzie też warto dokładnie się ulokować Wiek? czy może gdzieś indziej. Raczej nie jadę na prognozę także liczę się z tym, że mogę nie trafić na wiatr :? Dzięki za wszelkie info.


Polecam fajny spot na kierunki zachodnie. Można niedrogo wynająć dobrze wyposażoną przyczepę. Czyste sanitariaty. Moim zdaniem to znacznie lepszy wybór niż Wiek. No i trochę bliżej. Jedyny minus - poza kampingiem nic się tam nie dzieje. Świetne miejsce do odpoczynku w ciszy i spokoju
http://www.m-vp.de/1282/

Aloha!

Awatar użytkownika
Asia góralka
Posty: 151
Rejestracja: 14 paź 2005, 15:45
Deska: Nobile
Latawiec: Wainman, Best
Lokalizacja: Berlin / Nowy Targ
 
Post12 maja 2011, 01:19

Suhrendorf jest fajna opcja. Jest tam duzy kemping.

Jesli nie chcesz na kempingu, to kilometr dalej za wjazdem na kemping jest Surfhostel, gdzie zatrzymuje sie wiekszosc kite/windsurferow. Towarzystwo jest mieszane, oczywiscie duzo niemcow, sporo czechow, coraz wiecej polakow. Ja tam lubie jezdzic, jest fajny klimat i jak do tej pory jedyne miejsce, ktore zlokalizowalam, w ktorym wieczorami tez cos sie dzieje.

doktorek mroz
Posty: 91
Rejestracja: 29 lip 2008, 22:51
Lokalizacja: gryfino
Kontaktowanie:
 
Post12 maja 2011, 07:05

czy ktos ma ochote w piatek rano na rugie skoczyc?
chyba ze progno na miedwie sie pokaze,bedze ktos rano na miedwiu?
tel 508 162 853

Barteez
Posty: 64
Rejestracja: 09 lip 2008, 12:51
Lokalizacja: Stargard Szczeciński
Kontaktowanie:
 
Post12 maja 2011, 09:19

intar pisze:Indian, dla mnie jesteś Super Gość ! :clap: Widziałem jak wczoraj udzieliłeś pomocy koledze w potrzebie w Swinoujściu, kolega był daleko od lądu ,latawiec spadł mu do wody i był ledwo widoczny na powierzchni jako niebieska mała kropka, pływającego to zapomnijcie że można było zobaczyć ,coś się niedobrego działo. Tylko on jeden to zauważył, ja starałem się zwrócić uwagę tym lepiej pływającym ale jakoś wszyscy dalej pływali, smutne..... oby nie było więcej takich sytuacji i jeszcze jedno zauważyłem że większość pływa bez kamizelek, kolega który miał kłopoty był tylko w samej piance........


A możesz napisać, jak się zakończyła cała sytuacja ??
Ściągnęli go motorówką ??

Awatar użytkownika
intar
Posty: 82
Rejestracja: 23 mar 2010, 15:36
Deska: SU-2, NAISH GUN
Latawiec: NAISH , ZEEKO NOTUS
Lokalizacja: Szczecin
 
Post12 maja 2011, 10:02

Reszta opisana w /Sytuacja awaryjna, a dopłynięcie do brzegu/ :thumb:

Awatar użytkownika
kinjar
Posty: 228
Rejestracja: 14 lip 2007, 17:53
Deska: SU-2
Latawiec: Cabrinha, F-One
Lokalizacja: Szczecin
 
Post12 maja 2011, 18:53

Asia góralka pisze:Suhrendorf jest fajna opcja. Jest tam duzy kemping.

Jesli nie chcesz na kempingu, to kilometr dalej za wjazdem na kemping jest Surfhostel, gdzie zatrzymuje sie wiekszosc kite/windsurferow. Towarzystwo jest mieszane, oczywiscie duzo niemcow, sporo czechow, coraz wiecej polakow. Ja tam lubie jezdzic, jest fajny klimat i jak do tej pory jedyne miejsce, ktore zlokalizowalam, w ktorym wieczorami tez cos sie dzieje.


Czy przy Surfhostel'u jest zejście do wody? Czy też trzeba dojeżdżać na kemping?

Awatar użytkownika
macsurf
Posty: 732
Rejestracja: 05 kwie 2007, 23:22
Lokalizacja: Szczecin
Dostał piwko: 3 razy
Kontaktowanie:
 
Post12 maja 2011, 21:13

kinjar pisze:Czy przy Surfhostel'u jest zejście do wody? Czy też trzeba dojeżdżać na kemping?


Jest.

Cwiek
Posty: 167
Rejestracja: 23 mar 2009, 23:13
Lokalizacja: Miedwie
Kontaktowanie:
 
Post12 maja 2011, 22:05

Ma ktoś może jakiś na namiar na ten surfhotel ? ( to jest ten jak się patrzy na wodę po lewo)

Wybiera sie może ktoś popływać w przyszłą środę i czwartek ?


Wróć do „Kto/Gdzie/Kiedy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości

cron