z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Ustawki na pływanko, transport, spotkania, noclegi, imprezy, itp.
Dziećkowice | Kadyny | Mazury | Poręba | Poznań | Szczecin | Trójmiasto | Wrocław | Zegrze
Awatar użytkownika
donaj
Posty: 768
Rejestracja: 14 paź 2012, 18:31
Deska: Shinn ADHD
Latawiec: Vegas
Lokalizacja: Gdynia
Postawił piwka: 74 razy
Dostał piwko: 31 razy
 
Post01 paź 2013, 18:11

max_rm pisze:Kiedys byla stacja online w Mostach i dzialala kamerka w Rewie. Dla mnie to bylo idealne rozwiazanie, bo czesto jechalem bez prognozy na spontatnie. Jesli odpalenie tych urzadzen, to kwestia kasy, to chetnie dorzuce $. Fajnie gdyby, odpisali tu wlasciciele obu urzadzen i nakreslili kosztorys. Jestem przekonany ze zbiorka kasy bedzie tylko kwestia kilku dni. Moze warto abym zrobil nowy topic na forum glownym, jak myslicie?


Jestem ZA.

Kubs0n
Posty: 637
Rejestracja: 23 paź 2011, 10:46
Deska: Xenon Laluz
Latawiec: North Vegas
Lokalizacja: Jastarnia
Postawił piwka: 22 razy
Dostał piwko: 40 razy
Kontaktowanie:
 
Post01 paź 2013, 19:30

max_rm pisze:Kiedys byla stacja online w Mostach i dzialala kamerka w Rewie. Dla mnie to bylo idealne rozwiazanie, bo czesto jechalem bez prognozy na spontatnie. Jesli odpalenie tych urzadzen, to kwestia kasy, to chetnie dorzuce $. Fajnie gdyby, odpisali tu wlasciciele obu urzadzen i nakreslili kosztorys. Jestem przekonany ze zbiorka kasy bedzie tylko kwestia kilku dni. Moze warto abym zrobil nowy topic na forum glownym, jak myslicie?

Taka stacja istnieje na helu, jej pomiary są dostepne online i nabierząco aktualizowane : http://www.hel.ug.edu.pl/kamera/index.php niestety z tego co zauważyłem to odczyty z tej stacji są dalekie od dokładności :|

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post02 paź 2013, 10:43

donaj pisze:Sorry ale według icm i innych forecastow to nic nie wieje (co więcej wiatr się kreci jak w zegarku), kamerka na rewie nie działa, ziomek kamerkę zwinął.


..jakbyśmy nie zwinęli - to ktoś inny by "zwinął" :hand:

..sam bym sobie chętnie polookał, brak mi widoku zza okna :?

peace

Awatar użytkownika
donaj
Posty: 768
Rejestracja: 14 paź 2012, 18:31
Deska: Shinn ADHD
Latawiec: Vegas
Lokalizacja: Gdynia
Postawił piwka: 74 razy
Dostał piwko: 31 razy
 
Post02 paź 2013, 11:57

Ziomek. pisze:
donaj pisze:Sorry ale według icm i innych forecastow to nic nie wieje (co więcej wiatr się kreci jak w zegarku), kamerka na rewie nie działa, ziomek kamerkę zwinął.


..jakbyśmy nie zwinęli - to ktoś inny by "zwinął" :hand:

..sam bym sobie chętnie polookał, brak mi widoku zza okna :?

peace


Ja cie bardzo dobrze rozumiem, a za kamerke w sezonie wielkie dzieki :clap:

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post02 paź 2013, 13:34

donaj pisze:
Ja cie bardzo dobrze rozumiem, a za kamerke w sezonie wielkie dzieki :clap:


..spoko, szkoda tylko, że aby była te 5 miesiecy w sezonie - trzeba ją opłacać również teraz, okrągły rok :wink:

peace

Kubs0n
Posty: 637
Rejestracja: 23 paź 2011, 10:46
Deska: Xenon Laluz
Latawiec: North Vegas
Lokalizacja: Jastarnia
Postawił piwka: 22 razy
Dostał piwko: 40 razy
Kontaktowanie:
 
Post02 paź 2013, 13:49

Jakby ktoś pytał to na 0,5wyspie aktualnie wieje 12-15 węzłów

mation
Posty: 29
Rejestracja: 27 maja 2013, 15:27
Deska: SU-2
Latawiec: Cabrinha
Dostał piwko: 2 razy
 
Post02 paź 2013, 14:19

mnie jednak dziwi, że włodarze poszczególnych miast (wójtowie, burmistrzowie itp) nie montują lub udostępniają własnych kamerek skierowanych na morze lub plaże.
Przecież to w ich interesie jest także abyśmy ich odwiedzali i zostawiali trochę pieniędzy przy okazji naszego pływania!

pytanie: ile kosztuje rocznie utrzymanie takiej kamerki?
idea składki przez forum może byłaby OK i moglibyśmy obstawić ze 3 miejsca (np. Rewa, Chałupy i coś jeszcze)
w końcu nietrafiony wyjazd też kosztuje...

Awatar użytkownika
max_rm
Posty: 362
Rejestracja: 13 cze 2008, 23:16
Lokalizacja: Gdynia
Postawił piwka: 6 razy
Dostał piwko: 5 razy
 
Post02 paź 2013, 14:26

Ziomek. pisze:
donaj pisze:
Ja cie bardzo dobrze rozumiem, a za kamerke w sezonie wielkie dzieki :clap:


..spoko, szkoda tylko, że aby była te 5 miesiecy w sezonie - trzeba ją opłacać również teraz, okrągły rok :wink:

peace

Hej Darek, a ile oognet sobie zyczy $? Moze jest opcja aby na okres pazdziernik-maj przelozyc do rewy? A my sie zrzucimy :)

ezaliot
Posty: 24
Rejestracja: 17 lut 2013, 14:26
 
Post02 paź 2013, 14:43

Ktoś wie czy coś wieje w trójmieście?

Awatar użytkownika
Pinio
Posty: 3647
Rejestracja: 02 wrz 2006, 03:46
Postawił piwka: 25 razy
Dostał piwko: 30 razy
 
Post02 paź 2013, 18:17

W 3city nie wiem ale u nas chwilę było fajnie ;-)

Awatar użytkownika
Stawny
Posty: 719
Rejestracja: 10 lis 2010, 19:17
Lokalizacja: Tam gdzie wieje :-)
Postawił piwka: 39 razy
Dostał piwko: 24 razy
 
Post02 paź 2013, 20:58

Kubs0n pisze:Taka stacja istnieje na helu, jej pomiary są dostepne online i nabierząco aktualizowane : http://www.hel.ug.edu.pl/kamera/index.php niestety z tego co zauważyłem to odczyty z tej stacji są dalekie od dokładności :|


Lepszy rydz niż nic :thumb: wszystkie pomiary niedokłądne czy niektóre, nie od kierunku wiatru?
Wiesz na jakiej wysokości jest miernik i w którym miejscu? Ja ta wolę stację niż kamerkę :mrgreen:

Awatar użytkownika
Iwan
Posty: 390
Rejestracja: 12 cze 2008, 15:25
Deska: Nobile NHP
Latawiec: Cabrinha Crossbow
Lokalizacja: Wroc
Postawił piwka: 4 razy
Kontaktowanie:
 
Post02 paź 2013, 21:29

Cześć, pytanie do lokalsów z 3city. Na wasze oko i doświadczenie, zapowiadany na sobotę wiatr się utrzyma? Będzie wiało w weekend?

Kubs0n
Posty: 637
Rejestracja: 23 paź 2011, 10:46
Deska: Xenon Laluz
Latawiec: North Vegas
Lokalizacja: Jastarnia
Postawił piwka: 22 razy
Dostał piwko: 40 razy
Kontaktowanie:
 
Post02 paź 2013, 21:55

Stawny pisze:
Kubs0n pisze:Taka stacja istnieje na helu, jej pomiary są dostepne online i nabierząco aktualizowane : http://www.hel.ug.edu.pl/kamera/index.php niestety z tego co zauważyłem to odczyty z tej stacji są dalekie od dokładności :|


Lepszy rydz niż nic :thumb: wszystkie pomiary niedokłądne czy niektóre, nie od kierunku wiatru?
Wiesz na jakiej wysokości jest miernik i w którym miejscu? Ja ta wolę stację niż kamerkę :mrgreen:

Myślę że na niedokładny pomiar z tej stacji wpływ ma wiele czynników. Stacja znajduje się na samym końcu cypla helskiego,na jakiej wysokości jest miernik? hmm... myśle że ten słup ma od ziemi jakieś 5m do tego stoi na małej wydmie, najlepiej sam oceń z załączonej fotografii. Może stacja teraz lepiej wskazuje ,ostatnio kiedy obserwowałem odczyty z niej to chyba na majówke i z tego co pamiętam to odczyt był zaniżony(prawdopodobnie za sprawą drzew).

Awatar użytkownika
zeus1410
Posty: 504
Rejestracja: 17 wrz 2013, 04:12
Deska: NHP
Latawiec: 9, 6
Postawił piwka: 13 razy
Dostał piwko: 19 razy
 
Post03 paź 2013, 04:35

Iwan pisze:Cześć, pytanie do lokalsów z 3city. Na wasze oko i doświadczenie, zapowiadany na sobotę wiatr się utrzyma? Będzie wiało w weekend?

nie zapeszaj :wink:

Awatar użytkownika
Iwan
Posty: 390
Rejestracja: 12 cze 2008, 15:25
Deska: Nobile NHP
Latawiec: Cabrinha Crossbow
Lokalizacja: Wroc
Postawił piwka: 4 razy
Kontaktowanie:
 
Post03 paź 2013, 07:08

zeus1410 pisze:
Iwan pisze:Cześć, pytanie do lokalsów z 3city. Na wasze oko i doświadczenie, zapowiadany na sobotę wiatr się utrzyma? Będzie wiało w weekend?

nie zapeszaj :wink:


Eeee, już nie odkręci :D.


Wróć do „Kto/Gdzie/Kiedy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości