WAKE.PL - wyjazd szkoleniowy EGIPT MEGAWISH - 15 listopada:)

Ustawki na pływanko, transport, spotkania, noclegi, imprezy, itp.
Dziećkowice | Kadyny | Mazury | Poręba | Poznań | Szczecin | Trójmiasto | Wrocław | Zegrze
przemass
Posty: 3798
Rejestracja: 06 maja 2006, 22:01
Deska: Encore Nirvana
Latawiec: Airush Razor
Lokalizacja: ChalupyCumbuco
Postawił piwka: 26 razy
Dostał piwko: 25 razy
Kontaktowanie:
 
Post02 paź 2007, 16:06

OK, zgodnie z obietnicą przedstawiam Wam ostateczną ofertę wyjazdu:


- Termin wylotu: 15 listopada.

- Miejsce - Hotel Magawish 4*, opcja żywieniowa All Inclusive - odpada problem trunków % i nie tylko ;)

- Cena - wyjazd na 2 tygodnie - 2850zl. Wyjazd na tydzien - 2040zl.

- Cena szkolenia - 1000 zl za 15 h z instruktorem na wodzie, godzina indywidualna 150 zl. Możliwe będzie wypożyczanie sprzętu.

- pokoje 2-osobowe, w bungalowach. Hotel i jego standard możecie sobie obejrzeć tu:

www.magawish.com

- Wyloty z Wrocławia, Poznania, Warszawy i Katowic ( szukamy jeszcze miejsc z Gdańska )

- Cena nie obejmuje: przechowania sprzętu i pobytu w bazie Colona - 45 EUR/ tydzien od osoby plywajacej i 75 EUR/ tydzien od osoby szkolonej ( baza zażyczyla sobie większą stawkę za kursantów - zrozumiałe); standardowej opłaty wizowej - 15 USD - płatnej indywidualnie n lotnisku.

- Mamy zarazerwowane do piątku 10 miejsc na tydzien i 20 na 2 tygodnie

- Co zrobić żeby pojechać? JAK NAJSZYBCIEJ przesłać na mój adres - przemek@wake.pl -
swoje zgłoszenie - musi ono zawierać:

> Imię i nazwisko
>Datę urodzenia
>Adres zameldowania
>Telefon kontaktowy
>Preferowane miejsce wylotu

DO PIĄTKU 05.10 musicie dokonać wpłat na konto:

43 1140 2004 0000 3702 3790 1543
Przemysław Wójcik
ul. Jabłeczna 23/12
Wrocław 50-539

(Ponieważ to ja podpisuję w Waszym imieniu umowę i wpłacam za Was pieniądze do biura.)


Wpłata musi objąć zaliczke - 400 zl, a dla zainteresowanych kursem także zaliczkę na kurs w wysokości 500 zl.

Surf your way!
Ostatnio zmieniony 02 paź 2007, 22:08 przez przemass, łącznie zmieniany 1 raz.

przemass
Posty: 3798
Rejestracja: 06 maja 2006, 22:01
Deska: Encore Nirvana
Latawiec: Airush Razor
Lokalizacja: ChalupyCumbuco
Postawił piwka: 26 razy
Dostał piwko: 25 razy
Kontaktowanie:
 
Post02 paź 2007, 17:09

...
Ostatnio zmieniony 02 paź 2007, 22:09 przez przemass, łącznie zmieniany 1 raz.

MArcinBe
Posty: 1070
Rejestracja: 13 kwie 2005, 11:29
Lokalizacja: Bielsko/Wieden
Dostał piwko: 1 raz
 
Post02 paź 2007, 17:35

45 eur za osobe za tydz i 75 eur za tydzien za osobe szkolona???!!! za samo przechowanie i reskju...to lekkie przegiecie ze strony colony...albo sie slabo targujecie...

elgouna, kitepower 35 juro za osobe za tydz...

Rada dla tych co juz plywaja, chociaz jak bedziecie tam 'oficjalnie' taka grupa juz zapowiedziana to moze byc ciezko, ale ja zaplacilem za dwa dni, potem mi zostala 'obraczka' -> 'registered kitesurfer' a sprzet trzymalem w pokoju, badzmy szczerzy, ale zeby potrzebowac tego calego reskju to trzeba miec niezlego pecha (mowie o plywajacych)

przemass
Posty: 3798
Rejestracja: 06 maja 2006, 22:01
Deska: Encore Nirvana
Latawiec: Airush Razor
Lokalizacja: ChalupyCumbuco
Postawił piwka: 26 razy
Dostał piwko: 25 razy
Kontaktowanie:
 
Post02 paź 2007, 17:50

Rada dla tych co juz plywaja, chociaz jak bedziecie tam 'oficjalnie' taka grupa juz zapowiedziana to moze byc ciezko, ale ja zaplacilem za dwa dni, potem mi zostala 'obraczka'


Dlatego właśnie nie wliczam ceny bazy do ceny całego wyjazdu - może być tak że z ich oferty będzie chciała skorzystać tylko część z nas ( np osoby towarzyszące oczywiście nie), może przez tydzień, może przez dwa - decyzja na miejscu.
Kursanci muszą zapłacić 75EUR, instruktorzy nic - taki jest wymóg Colony.

Mimo różnicy 10 EUR wolimy Colone niz Kitepower. :wink:

Awatar użytkownika
Marcin78
Posty: 500
Rejestracja: 28 sty 2006, 21:54
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:
 
Post02 paź 2007, 20:08

Rada dla tych co juz plywaja, chociaz jak bedziecie tam 'oficjalnie' taka grupa juz zapowiedziana to moze byc ciezko, ale ja zaplacilem za dwa dni, potem mi zostala 'obraczka' -> 'registered kitesurfer' a sprzet trzymalem w pokoju, badzmy szczerzy, ale zeby potrzebowac tego calego reskju to trzeba miec niezlego pecha (mowie o plywajacych


Kurde jak ja kocham ta polska mentalnosc !!! A potem opinia w swiecie jest jaka jest. Dodaj jeszcze do tego ze sprzet przemycałes na plaze samego rana zeby moze nikt cie nie widzial i machałes pompka zamiast kompresorem i po dniu nauki trickow suszyłes sobie kita z soli w pelnym sloncu i mamy pelem obraz wymarzonych wakacji :twisted: :naughty:

GURU 10.5
Posty: 3172
Rejestracja: 29 paź 2004, 20:22
Latawiec: OZONE EDGE, C4, CATALYST
Lokalizacja: Galicja
Postawił piwka: 24 razy
Dostał piwko: 24 razy
Kontaktowanie:
 
Post02 paź 2007, 20:39

Cubano pisze:
nie ma jak lekki wałek, co?
mordo Ty moja... !!!



:lol: :lol:

MArcinBe
Posty: 1070
Rejestracja: 13 kwie 2005, 11:29
Lokalizacja: Bielsko/Wieden
Dostał piwko: 1 raz
 
Post02 paź 2007, 20:44

Cubano:
u kazdego zostaja obraczki na trapezie, tak na pamiatke.
fifarafo Ty moja....!

Marcin78:
sprzetu nie przemycalem, pompka macham zawsze nawet jak mam kompresor pod reka, dobra rozgrzewka. 90% czasu plywalem z plazy nie przy samej bazie dlatego nie korzystalem z uslug colony, colona to nie magawish, wiec czemu mialem im placic?? pozatym to nie polska mentalnosc bo widzialem pare innych osob rownierz z krajow 'zachodnich' i 'wschodnich' gdzie sie ludzie oburzali ze musza placic za cos czego nie chca.
Moja dziewczyna jest Austryjaczka a na informacje, ze za bodydragi ktorych ja ja uczylem na plyciznie ma placic asekuracje szlag ja trafial.
Sam pisales w watku o sprowadzaniu kajtow ze Stanow...polska mentalnosc...czy moze zle zrozumialem i chetnie i szybko zglaszac swoje zakupy w urzedzie celnym :roll: ?

Leeloo
Posty: 861
Rejestracja: 08 sie 2003, 09:07
Lokalizacja: Gdynia
Dostał piwko: 10 razy
Kontaktowanie:
 
Post02 paź 2007, 22:02

no dobra....
TO KTO JEDZIE ?!?!?!?!?!?!

przemass
Posty: 3798
Rejestracja: 06 maja 2006, 22:01
Deska: Encore Nirvana
Latawiec: Airush Razor
Lokalizacja: ChalupyCumbuco
Postawił piwka: 26 razy
Dostał piwko: 25 razy
Kontaktowanie:
 
Post02 paź 2007, 22:06

Do MArcinaBe:

To że została Ci obrączka na trapezie to jedna sprawa, a to że regułą bazy jest opłata za tydzień ( a Ty zapłaciłeś tylko za 2dni ) to druga... :?

Jeśli korzystasz z terenu bazy, nawet ucząc bodydragów, baza ma święte prawo pobrać od Ciebie opłatę jaką ustali w cenniku - ponieważ chłopaki płacą tam za dzierżawę niezłą kasę. Szkoda że są ludzie na wschód i na zachód od nas, którzy tego nie rozumieją.

Czy rescue było Wam potrzebne czy nie - to już inna sprawa. Zarówno Wake.pl, jak i Colona Watersports są szkołami IKO. Znaczy to, że do naszych podstawowych zadań należy promocja i szkolenie kitesurfingu w sposób BEZPIECZNY - i taki sposób zapewniamy naszym kursantom. Jeśli chodzi o osoby pływające, mogą one pływać na własną odpowiedzialność poza bazą, w innej bazie etc.
Ogólnie rzecz biorąc do chwili wypadku każdemu może wydawać się że asekuracja jest niepotrzebna...ma rację...wydaje mu się.

Nie chodzi nam o to, żeby ten wyjazd był robiony totalnie po kosztach. Na Wasze prośby zrobiliśmy opcję AI - bo jest wygodna. Podobnie z opcją tygodniową - choć obiektywnie jest droższa...Wybraliśmy jedną z najlepszych baz w Egipcie - żeby uczyć Was w sprzyjających warunkach.

Chcemy pojechać w SWIETNE miejsce z SUPER ludzmi - taki jest cel.
Na dodatek wciąż udaje nam się zachować konkurencyjne ceny.

MArcinBe
Posty: 1070
Rejestracja: 13 kwie 2005, 11:29
Lokalizacja: Bielsko/Wieden
Dostał piwko: 1 raz
 
Post02 paź 2007, 22:38

Przemass:
czy ja atakuje was, wake? czy cos wam zarzucam apropo ceny?
nie
czy pisze zle o spocie przy Magawish?
nie, wrecz odwrotnie poszperaj po forum...

jedyne co mi sie nie podoba to oplaty Colony, szczegolnie dla uczacych sie.
zeby tu wam watku nie zasmiecac, ostatni raz:
tam gdzie plywalem nie bylo prysznica, nie bylo miejsca na przechowanie sprzetu, lodka ratunkowa byla daleko za cyplem, byla to normalna plaza Magawish conajmniej 500 metrow od szkolki colona watersports, dlatego nie mialem zamiaru placic za asekuracje, przechowanie sprzetu i uzywanie prysznica i czego tam jeszcze.

I prosze nie pisz mi ze czegos nie rozumiem, bo w ElGounie w Kitepower zaplacilem za mnie i za moja dziewczyne, mimo, ze nikt nic nie sprawdzal,nie bylo zadnych obraczek ani paskow, ale trzymalem u nich sprzet, bralem u nich prysznic, bo do hotelu bylo daleko a moja dziewczyna robila pierwsze samodzielne slizgi na glebokiej wodzie.

przemass
Posty: 3798
Rejestracja: 06 maja 2006, 22:01
Deska: Encore Nirvana
Latawiec: Airush Razor
Lokalizacja: ChalupyCumbuco
Postawił piwka: 26 razy
Dostał piwko: 25 razy
Kontaktowanie:
 
Post02 paź 2007, 23:38

Dobra, peace. :wink: Poddaję się.

Ciężko sie rozmawia, kiedy sie nie zna stanu faktycznego. Jeśli jest tak jak mowisz, wydaje mi sie, ze nie powinni od Ciebie pobierać opłat.
Z naszego punktu widzenia sprawa wyglada tak, ze po prostu w trosce o naszych kursantów najprawdopodobniej wykupimy w Colonie ten pakiet - chyba ze da sie szkolic gdzies indziej, taniej.
Grupa pływająca ( w tym kursanci np po zakonczeniu kursu ) prawdopodobnie wybierze jazdę na różne spoty - co oznacza, że nie będą musieli płacić w Colonie.

Ciesze sie ze sie rozumiemy.

Pozdro&peace :wink:

przemass
Posty: 3798
Rejestracja: 06 maja 2006, 22:01
Deska: Encore Nirvana
Latawiec: Airush Razor
Lokalizacja: ChalupyCumbuco
Postawił piwka: 26 razy
Dostał piwko: 25 razy
Kontaktowanie:
 
Post02 paź 2007, 23:41

A teraz pozwolicie ze "troszke" pospamuje - z gory sorry...


- Termin wylotu: 15 listopada.

- Miejsce - Hotel Magawish 4*, opcja żywieniowa All Inclusive - odpada problem trunków % i nie tylko Wink

- Cena - wyjazd na 2 tygodnie - 2850zl. Wyjazd na tydzien - 2040zl.

- Cena szkolenia - 1000 zl za 15 h z instruktorem na wodzie, godzina indywidualna 150 zl. Możliwe będzie wypożyczanie sprzętu.

- pokoje 2-osobowe, w bungalowach. Hotel i jego standard możecie sobie obejrzeć tu:

www.magawish.com

- Wyloty z Wrocławia, Poznania, Warszawy i Katowic ( szukamy jeszcze miejsc z Gdańska )

- Cena nie obejmuje: przechowania sprzętu i pobytu w bazie Colona - 45 EUR/ tydzien od osoby plywajacej i 75 EUR/ tydzien od osoby szkolonej ( baza zażyczyla sobie większą stawkę za kursantów - zrozumiałe); standardowej opłaty wizowej - 15 USD - płatnej indywidualnie n lotnisku.

- Mamy zarazerwowane do piątku 10 miejsc na tydzien i 20 na 2 tygodnie

- Co zrobić żeby pojechać? JAK NAJSZYBCIEJ przesłać na mój adres - przemek@wake.pl -
swoje zgłoszenie - musi ono zawierać:

> Imię i nazwisko
>Datę urodzenia
>Adres zameldowania
>Telefon kontaktowy
>Preferowane miejsce wylotu

DO PIĄTKU 05.10 musicie dokonać wpłat na konto:

43 1140 2004 0000 3702 3790 1543
Przemysław Wójcik
ul. Jabłeczna 23/12
Wrocław 50-539

(Ponieważ to ja podpisuję w Waszym imieniu umowę i wpłacam za Was pieniądze do biura.)


Wpłata musi objąć zaliczke - 400 zl, a dla zainteresowanych kursem także zaliczkę na kurs w wysokości 500 zl.

Surf your way!



Piszcie piszcie! Kto pierwszy ten lepszy :wink:

przemass
Posty: 3798
Rejestracja: 06 maja 2006, 22:01
Deska: Encore Nirvana
Latawiec: Airush Razor
Lokalizacja: ChalupyCumbuco
Postawił piwka: 26 razy
Dostał piwko: 25 razy
Kontaktowanie:
 
Post03 paź 2007, 12:56

Nie, no wlasnie niestety oni nie chca rozbijac oferty... :?

Ale z tego co wiem, jedzenie to akurat najmniejszy z 3 kosztow - spanie,lot,jedzenie...

Awatar użytkownika
Marcin78
Posty: 500
Rejestracja: 28 sty 2006, 21:54
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:
 
Post03 paź 2007, 17:15

colona to nie magawish


Niesty obawiam sie ze Colona placi sporo za mozliwosc przebywania na terenie hotelu. Ja osobiscie uwazam ze cena za 2 tyg "asekuracji" nie jest jakas nie do przyjecia biorac pod uwage cene za sprzet jaka trzeba zaplalcic. To tak jak bys kupił sobie super droga bryke za cała kase ale na paliwo by ci braklo :wink:

Pozatym osobiscie sobie cenie mozliwosc korzystania z bazy (slodka woda do mycia sprzetu zeby po pobycie nie wygladal jak szmata , internet, moliwosc brania roznych desek do testów itd.)
Nie miałem problemu zeby poprosic o rozlozenie dmuchanego slidera a na wodzie jak mi jekis skok nie wyszedł to zadko kiedy musiałem halsowac sie po deske. Tak ze jak widzisz w w pakiecie "asekuracja" jest wiliczona duza liczba udogodnien.
W jednym sie z toba zgadzam ze powinni zostawic wybór. Chcesz placic to plac nie to nie. W jakiej bazie spotkałem sie z takim podejsciem ze nie musisz wykupyuwac zadnej asekuracji ale jak by co to jedno holowanie do brzegu kosztowało tyle co tydzien asekuracji

Sam pisales w watku o sprowadzaniu kajtow ze Stanow...polska mentalnosc...czy moze zle zrozumialem i chetnie i szybko zglaszac swoje zakupy w urzedzie celnym


Ha tu mnie masz :D Ale ja nie sprowadzam kitów w hurtowych ilosciach tylko tyle co potrzebuje na wlasny uzytek jak tam jestem to cos sobie do walizki wloze :D Ale to marne wytlumaczenie

przemass
Posty: 3798
Rejestracja: 06 maja 2006, 22:01
Deska: Encore Nirvana
Latawiec: Airush Razor
Lokalizacja: ChalupyCumbuco
Postawił piwka: 26 razy
Dostał piwko: 25 razy
Kontaktowanie:
 
Post05 paź 2007, 02:08

Ostatni dzien - pisac, pisac!!!


Wróć do „Kto/Gdzie/Kiedy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 61 gości

cron