Strona 1 z 1

ZAGINIONA DESKA NBL 140 - ZATOKA PUCKA

: 06 cze 2008, 13:05
autor: SURF TIME
Wczoraj tj. czwartek 5 czerwca 2008 byliśmy na mewiej rewie - ok. godziny 16 kursantka zgubiła deskę NBL 140 (jasno-szara) przy kierunku wiatru północno-wschodnim - pływaliśmy od strony pucka.

Prewidziana NAGRODA dla uczciwego znalazcy!!!

TEL. 513 14 80 60 - OLA :)

: 06 cze 2008, 21:14
autor: lucka
dzisiaj w Osłoninie widziałem gościa ktory znalazł podobną deche!
mam do niego num. telefonu.
moj num. telefonu 668843974

: 08 cze 2008, 11:05
autor: pier
Witam
Miałem okazję być wraz z Lucka na spociku niedaleko Rewy i uczestniczyć w identyfikacji znalezionej deski.
Chciałem jedynie pochwalić Lucka - koleś ma "jaja", jak tylko zauważył kolesia który nie wyglądał na amatora kite'a wyskoczył jeszcze podczas jazdy samochodu i pozyskał wszystkie dane znalazcy. Zaraz po przyjeździe podał info na forum, oraz na telefon do Surf Time.
Należy pochwalać takie zachowanie.
Lucka respect!!!!!!!!!!!!!

: 14 cze 2008, 14:11
autor: SURF TIME
Witam!
Mój błąd, że tak późno odpowiadam, ale wyleciało mi z głowy.

Pełne uszanowanie dla "lucka".

Wieczorem dostaję telefon, że widział gościa z taką deską i ma dla mnie numer do niego itd.
Dzwonie i faktycznie okazuje się, że deska znalazła się w Osłoninie (po drugiej stronie zatoki).

Gość generalnie nie miał zbytnio pojęcia co mu się trafiło, dogadaliśmy się na 100 zł znaleźnego. Dziewczyna, która ją zgubiła się nieźle ucieszyła :D

Jakby co dla "lucka" czeka u nas w bazie flaszeczka z podziękowaniami :)

Oby więcej takich kitesurferów.

: 15 cze 2008, 12:51
autor: cyberdog1899
SURF TIME pisze:Witam!
Dziewczyna, która ją zgubiła się nieźle ucieszyła :D


Chyba - Wy się ucieszyliście. Nie chcesz powiedzieć, że obciążacie kursantów kosztami zgubionego/zniszczonego sprzętu??!
Pomijam już fakt - co robił instruktor w momencie gdy kursantka gubiła deskę, tzn. gdzie był wzrokiem i myślami :?: [jednak nie pominąłem :wink: ]. Gorsze rzeczy kursantowi zdarzyć się mogą i co wtedy napiszesz? - Na szczęście dla kursanta wszystko skończyło się dobrze? :shock:

: 15 cze 2008, 22:13
autor: Cinek
Niezły fuks. Mój NBL 555 w zeszłym roku - na Solarze (w Boże Ciało) przepadł jak kamień w wodę... Juchta się szerzy na maxa.