Mazury

Ustawki na pływanko, transport, spotkania, noclegi, imprezy, itp.
Dziećkowice | Kadyny | Mazury | Poręba | Poznań | Szczecin | Trójmiasto | Wrocław | Zegrze
Awatar użytkownika
icywalker
Posty: 194
Rejestracja: 14 lut 2009, 14:40
Lokalizacja: Nowy Harsz
Kontaktowanie:
 
Post06 mar 2009, 08:41

Jutro wyciągam buggy i bojery na jezioro,może ktoś dołączy?

zababaz
Posty: 2
Rejestracja: 06 mar 2009, 08:52
Lokalizacja: Warszawa
 
Post06 mar 2009, 09:01

Ja chetnie bym dolaczyl, akurat jutro jade na mazury. Gdzie bedziesz i o ktorej ?

Awatar użytkownika
icywalker
Posty: 194
Rejestracja: 14 lut 2009, 14:40
Lokalizacja: Nowy Harsz
Kontaktowanie:
 
Post06 mar 2009, 09:28

Nowy Harsz jez. Dargin od ok. 9tej-10tej, mieszkam na miejscu

www.melnik.pl

Zapraszam!

Ps. może ktoś chce stawiać pierwsze kroki,mam sporo małych latawców do spróbowania.

evolutionVIII
Posty: 1820
Rejestracja: 03 lip 2006, 08:46
Deska: nkb
Latawiec: nkb
Lokalizacja: kitesurfshop.pl
Kontaktowanie:
 
Post06 mar 2009, 23:06

W zeszłym roku pierwsze pływanie zaliczyliśmy z Maćkiem 2-go marca. A w tym roku to chyba kwiecień dopiero?.
pzdr

maciekraz
Posty: 255
Rejestracja: 06 paź 2006, 20:15
Deska: SU-2
Latawiec: Neo
Lokalizacja: Chałupy
Kontaktowanie:
 
Post07 mar 2009, 10:11

evolutionVIII pisze:W zeszłym roku pierwsze pływanie zaliczyliśmy z Maćkiem 2-go marca. A w tym roku to chyba kwiecień dopiero?.
pzdr


Hehe! W tym roku tak jak mówisz, kwiecień najwcześniej!

A nawiązując do tematu o którym rozmawialiśmy:

Planuję w ostatni weekend Maja zorganizować niewielkie targi w hotelu w którym pracuję. Robocza nazwa to I Mazurskie Targi Paralotniarstwa i Kitesurfingu.
Pokazy sprzętu, projekcje filmów, porady, itp. Ewentualne pływanie na śniardwach, mozliwość przelotów paralotniami w tandemach.

Co o tym myślicie? Chcę na początku tygodnia sprecyzować program, przygotować ofertę dla przyjezdnych i wrzucuć info na Forum Główne.

maciekraz
Posty: 255
Rejestracja: 06 paź 2006, 20:15
Deska: SU-2
Latawiec: Neo
Lokalizacja: Chałupy
Kontaktowanie:
 
Post07 mar 2009, 11:27

No i jeszcze pytanie:
Czy organizacja takiej imprezy jest obwarowana jakimiś przepisami prawnymi? Chodzi mi o używanie nazwy Targi, zgłoszenie do jakiejś instytucji??
Jeśli ktoś coś wie to proszę o info.

Pzdr

Awatar użytkownika
Red
Posty: 628
Rejestracja: 23 lip 2005, 19:38
Lokalizacja: Giżycko
Dostał piwko: 5 razy
Kontaktowanie:
 
Post07 mar 2009, 14:31

maciekraz pisze:
Planuję w ostatni weekend Maja zorganizować niewielkie targi w hotelu w którym pracuję. Robocza nazwa to I Mazurskie Targi Paralotniarstwa i Kitesurfingu.
Pokazy sprzętu, projekcje filmów, porady, itp. Ewentualne pływanie na śniardwach, mozliwość przelotów paralotniami w tandemach.

Co o tym myślicie? Chcę na początku tygodnia sprecyzować program, przygotować ofertę dla przyjezdnych i wrzucuć info na Forum Główne.



Fajny pomysł tylko że jak będzie wiało na tyle żeby na kajtach latać , to już na paralotnie za grubo może być.
Ciężko będzie połączyć te dwa sporty w jednakowych warunkach, ale na lot w tandemie się już zapisuję :P

maciekraz
Posty: 255
Rejestracja: 06 paź 2006, 20:15
Deska: SU-2
Latawiec: Neo
Lokalizacja: Chałupy
Kontaktowanie:
 
Post07 mar 2009, 15:20

Bardziej zależy mi na prezentacji sprzętu dla miejscowej ludności (pisz, giżycko, ruciane, ełk) i na wspólnym spotkaniu miłośników tych sportów. Wieczorny browarek przy grillu, wymiana doświadczeń itp :)

evolutionVIII
Posty: 1820
Rejestracja: 03 lip 2006, 08:46
Deska: nkb
Latawiec: nkb
Lokalizacja: kitesurfshop.pl
Kontaktowanie:
 
Post08 mar 2009, 21:26

maciekraz pisze:Bardziej zależy mi na prezentacji sprzętu dla miejscowej ludności (pisz, giżycko, ruciane, ełk) i na wspólnym spotkaniu miłośników tych sportów. Wieczorny browarek przy grillu, wymiana doświadczeń itp :)

Ja jestem na tak, zgodnie z ustaleniami telefonicznymi. Dam ci znać na telefon jutro lub pojutrze co konkretnie uda mi się załatwić z wiesz kim :D . może coś wypali w innych miejscach.
P.S. Jak samochód, zrobiłeś?

Awatar użytkownika
peg
Posty: 1440
Rejestracja: 27 wrz 2006, 23:23
Deska: C.L.A.S.H
Latawiec: EVO, Rebel, Vegas
Lokalizacja: Białystok
Postawił piwka: 11 razy
Dostał piwko: 9 razy
Kontaktowanie:
 
Post08 mar 2009, 21:30

oooo - mam kumpla, który jest mistrzem świata w paralotniarstwie :D może zechciałby wpaść - spytam. z tym, ze Red ma rację - przy naszym wietrze oni nie latają...

przepraszam - wprowadziłem Was w błąd. jest wicemistrzem świata :twisted:

Awatar użytkownika
jarooo
Posty: 16
Rejestracja: 25 sty 2009, 22:31
Lokalizacja: Giżycko Wawa
 
Post08 mar 2009, 23:08

może ktoś mi podpowiedzieć, gdzie w okolicach Giżycka można platać na buggy??

maciekraz
Posty: 255
Rejestracja: 06 paź 2006, 20:15
Deska: SU-2
Latawiec: Neo
Lokalizacja: Chałupy
Kontaktowanie:
 
Post09 mar 2009, 12:28

Wstepnie mamy potwierdzone uczestnictwo paru osób z frimy Dudek Paragliding, które przywiozą skrzydła, silniki i podobno kajty, ekipa instruktorów z Wrocławia, która zrobi wykłady na temat bezpieczeństwa lotów oraz przytarga wyciągarkę oraz kilka osób z Litwy.
W przypadku braku wiatru popis dają paralotniarze, jeśli wieje lecimy z kajtami. Czyli jakby nie było coś się dziać będzie :)

maciekraz
Posty: 255
Rejestracja: 06 paź 2006, 20:15
Deska: SU-2
Latawiec: Neo
Lokalizacja: Chałupy
Kontaktowanie:
 
Post09 mar 2009, 12:29

peg pisze:oooo - mam kumpla, który jest mistrzem świata w paralotniarstwie :D może zechciałby wpaść - spytam. z tym, ze Red ma rację - przy naszym wietrze oni nie latają...

przepraszam - wprowadziłem Was w błąd. jest wicemistrzem świata :twisted:


To fajnie by bylo gdybyś dał mu znak sygnał o takiej imprezie.
Pzdr

evolutionVIII
Posty: 1820
Rejestracja: 03 lip 2006, 08:46
Deska: nkb
Latawiec: nkb
Lokalizacja: kitesurfshop.pl
Kontaktowanie:
 
Post09 mar 2009, 12:54

Jeżeli zawieje to gdzie?
Nowe Guty (oczywiscie przy zachodnim)..
pzdr

Awatar użytkownika
Red
Posty: 628
Rejestracja: 23 lip 2005, 19:38
Lokalizacja: Giżycko
Dostał piwko: 5 razy
Kontaktowanie:
 
Post09 mar 2009, 17:33

kanar69 pisze:może ktoś mi podpowiedzieć, gdzie w okolicach Giżycka można platać na buggy??


Lotnisko w Bystrym ale tylko przy kierunkach N i S no i lotnisko w Kentaki wszystlie kierunki oprócz czystego N.


Na majówkę proszę mnie dopisać do listy startowej, mogę wystąpić jako miszcz świata i okolic :D :D :D


Wróć do „Kto/Gdzie/Kiedy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości