KOMEDIA a nie plywanie

Ustawki na pływanko, transport, spotkania, noclegi, imprezy, itp.
Dziećkowice | Kadyny | Mazury | Poręba | Poznań | Szczecin | Trójmiasto | Wrocław | Zegrze
Awatar użytkownika
majer
Posty: 699
Rejestracja: 11 sie 2003, 23:46
Lokalizacja: Chodzież
Kontaktowanie:
 
Post14 gru 2004, 22:48

jak wyżej :jump:

Awatar użytkownika
majer
Posty: 699
Rejestracja: 11 sie 2003, 23:46
Lokalizacja: Chodzież
Kontaktowanie:
 
Post14 gru 2004, 22:54

a mi się wydaje, że te ostatnie posty typu "pzk" i ten to ściema :?
jest martwy sezon i wiara nie ma co robić :shifty:

morlov
Posty: 752
Rejestracja: 08 sie 2003, 22:21
Lokalizacja: Rumia, strefaextreme.pl
Kontaktowanie:
 
Post14 gru 2004, 22:58

Jasne ze sciema, przeciez kajciarze to madry narod ;)
A jak jest na prawde wie tylko nasz wszechwiedzacy Admin :notworthy: :notworthy: :notworthy:

soraya
 
Post14 gru 2004, 23:06

jutro plywam na Wiśle na wysokosci Przegaliny, jesli jestescie tacy twardzi to bierzcie latawce i przybywajcie, w odroznieniu od Neykona nie wezme ani aparatu ani kamery, robie to dla siebie !!!

pozdro

Agii
Posty: 200
Rejestracja: 04 cze 2004, 10:13
 
Post14 gru 2004, 23:12

jessu to sie juz robi nudne!
Soraya...skoncz juz z tymi pokazowkami typu"och co z was za mieczaki, niedorastacie mi do piet"
a jak ci sie tak bardzo nudzi to walni glowa o mur to moze ci przejdzie...albo zacznij ukladac puzzle(uczy cierpliwosci i pomaga w rozwoju ..)
Ostatnio zmieniony 15 gru 2004, 00:59 przez Agii, łącznie zmieniany 1 raz.

Soraya
 
Post14 gru 2004, 23:27

Agii,
z calym szacunkiem ale ja nikogo nie pouczam tylko krytykuje, gdybys widziala ich nad ta woda , jakie rzezbienie to bylo , kupa smiechu - mam leciutki ubaw z chlopcow co nie znaczy ze im bede ublizal - wyluzuj troszke moja panno - przyjedz jutro do Przegaliny , z checia pozwole Ci przygotowac moj sprzet do plywania :wink:

caluje Cie

Agii
Posty: 200
Rejestracja: 04 cze 2004, 10:13
 
Post14 gru 2004, 23:41

Soraya pisze:Agii,
wyluzuj troszke moja panno - przyjedz jutro do Przegaliny , z checia pozwole Ci przygotowac moj sprzet do plywania :wink:

caluje Cie


No to sie usmiales...jak mowia smiech to zdrowie..czyli wyszło z korzyscia dla ciebie...o moj luz nie masz sie co martwic...
jak jestes taki superkajciarz to ciekawa jestem jakbys wypadł przy chlopakach-Janku, Macku,Ksieciu itd....
wybacz nie zamierzam nigdzie przyjezdzac , bozia tobie tez raczki dala i sam mozesz sobie przygotowac sprzet do plywania (tymbardziej ,ze faceci podobno maja bardziej sprawne raczki...lata wprawy z irenka :wink: )

Soraya
 
Post14 gru 2004, 23:49

Agii,

Jesli chodzi o raczki to raczej Wy (kobietki) powinnyscie miec je sprawne nie mowiac juz nic o jezykach .... Twoj jest z lekka ciety ... hehe :)

Agii
Posty: 200
Rejestracja: 04 cze 2004, 10:13
 
Post14 gru 2004, 23:55

Soraya pisze:Twoj jest z lekka ciety ... hehe :)

i bardzo dobrze...wiesz co do raczek to chyba jednak nie masz racji...chlopcy jednak maja sprawniejsze, silniejsze...a nawet potrafia sie bardzo dobrze posługiwac jedna raczka..niestety my dziewczynki nie mamy az tyle w tym doswiadczenia!

Awatar użytkownika
Neykon
Posty: 2247
Rejestracja: 27 mar 2004, 21:28
Deska: z OBI
Latawiec: ze Składnicy Harcerskiej
Lokalizacja: tak gdzie zawsze qr nie wieje!
Dostał piwko: 1 raz
 
Post15 gru 2004, 00:12

soraya pisze: w odroznieniu od Neykona nie wezme ani aparatu ani kamery, robie to dla siebie !!!

pozdro


tak sie sklada ze nie mialem ani aparatu ani kamery :!: (co nie zmienia faktu ze foty i zdjecia sa)

soraya pisze:tylko krytykuje, gdybys widziala ich nad ta woda , jakie rzezbienie to bylo , kupa smiechu


ty sie posmiales, ja dupe pomoczylem wiec dla mnie jest OK

soraya pisze:robie to dla siebie !!!


a ja robie to dla szpanu

soraya pisze:Wasze fotki i filmiki pokazujace "ekstremalne" wysilki i wiedzialem ze zrobicie z siebie bohaterow.


a to ciekawe :?:
bohaterow powiadasz :!:
no coz tym razem zostalem rozszyfrowany :!: boszz nie zniose prawdy :twisted:
Ostatnio zmieniony 15 gru 2004, 11:13 przez Neykon, łącznie zmieniany 1 raz.

Soraya
 
Post15 gru 2004, 00:18

Neykon , nie denerwuj sie tak :) swoimi wypowiedziami potwierdzasz fakt ze cos tam jednak bylo nie tak - to mnie cieszy , taki mialem cel - co wiecej osiagnalem go, a teraz wybacz ...... poloze sie spac by pomyslec nad jutrzejszym pieknym dniem w Przegalinie,

pozdrawiam Cie i dziekuje ze sie przyznales do bledu :)

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post15 gru 2004, 00:26

panowie wyluzujcie, bo..
..stracę palmę pierwszeństwa w robieniu jazd na forum :cry: :cry: :naughty:

Awatar użytkownika
Neykon
Posty: 2247
Rejestracja: 27 mar 2004, 21:28
Deska: z OBI
Latawiec: ze Składnicy Harcerskiej
Lokalizacja: tak gdzie zawsze qr nie wieje!
Dostał piwko: 1 raz
 
Post15 gru 2004, 00:27

Soraya pisze:Neykon , nie denerwuj sie tak :)


:lol: :lol: :lol: a niby czemu mam sie denerwowac :?:

Soraya pisze:swoimi wypowiedziami potwierdzasz fakt ze cos tam jednak bylo nie tak - to mnie cieszy ,


pewnie ze tak, nie bylo slonca :(

Soraya pisze:... i dziekuje ze sie przyznales do bledu :)


a prosze cie bardzo, tyle ze do chwili obecnej nie wiem do jakiego bledu :?:

Soraya
 
Post15 gru 2004, 00:30

Ziomek,

Ciebie widzialem na Polwyspie w tym sezonie, ladnie smigasz (bez sarkazmu), nie sadzilem ze taki ktos jak TY moze siac zadymy na forum :) Ja to co innego...

Neykon,

Nawet nie umiesz sie bronic, naprawde stary - podejrzewalem Cie o troszke wiecej kunsztu werbalnego nie mowiac nic o prawidlowym i merytorycznym zlozeniu mysli :)

Agii
Posty: 200
Rejestracja: 04 cze 2004, 10:13
 
Post15 gru 2004, 00:41

Macie juz skonczyc!!!
bo zaraz ja wkrocze do akcji...wrrr..nie chcialabym byc wtedy w waszej skorze :lol: :twisted:


Wróć do „Kto/Gdzie/Kiedy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości