PKRA Tajlandia 2011

Ustawki na pływanko, transport, spotkania, noclegi, imprezy, itp.
Dziećkowice | Kadyny | Mazury | Poręba | Poznań | Szczecin | Trójmiasto | Wrocław | Zegrze
Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post12 mar 2011, 18:33

Zaczynamy profesjonalny sezon 2011 :D
PKRA odpala jutro w Hua-Hin.
Polskę reprezentują Karolina Winkowska, Asia Litwin, Błażej Ożóg i Tomek Janiak. Niemalże Dream Team :D

Moje hurra optymistyczne prognozy: dwie nasze dziewuchy na podium (oby tylko były dobrze rozstawione) i jeden z chłopaków w pierwszej 5tce (podium???). Wcale nie piszę że Błaszko, bo Niebrzydki może być czarnym koniem zawodów :idea:
Tomek już dzisiaj spędził 6h na treningu a Błaszko dostał tonę nowego sprzętu włącznie, ze świeżutką deską Northa opartą na 3 finach.
Szkoda, że nie dostał jej wcześniej na KTA w Tajlandii, gdzie mógłby ją ujeździć i teraz wyklepać spokojnie zawody.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Powodzenia Polish Team :thumb:

Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post14 mar 2011, 19:27

Dzisiaj były tylko dwa wyścigi. Błaszko 5 a Niebrzydki 6. Chłopaki - tak cisnąć dalej :!:

North POWER:
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Qba-EPP11
Posty: 2191
Rejestracja: 03 mar 2005, 14:25
Deska: Czapla Kite., Moses
Latawiec: RRD, Cabrinha, Airush
Lokalizacja: Dyhrenfurth
Dostał piwko: 15 razy
Kontaktowanie:
 
Post14 mar 2011, 20:29

Obrazek

Piękna decha :thumbsup:
Gdzie można znaleźć info o niej bo na stronie Northa nic nie ma.

Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post15 mar 2011, 03:55

Deska Northa pojawila sie 5 minut temu i to tylko dla rajderow. Blaszko na pewno cos o niej napisze lada moment. Szkoda ze dali mu ta deske dopiero w HuaHin - nowe kadluby wymagaja parenascie - paredziesiat godzin aby je ujazmic na 100%
Na stronach web - nic nie znajdziesz.

Polish Girl Power :thumb:
http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... 0413970019

tam tez pozostale 50 zdjec z wczoraj

Nie ma Kevina i Aarona. W dywizji dziewczyn wszystkie najlepsze sa na miejscu.

Awatar użytkownika
Pinio
Posty: 3647
Rejestracja: 02 wrz 2006, 03:46
Postawił piwka: 25 razy
Dostał piwko: 30 razy
 
Post15 mar 2011, 05:35

BraCuru pisze:Deska Northa pojawila sie 5 minut temu i to tylko dla rajderow.

Wyścig zbrojeń trwa :wink:

COLLINS
Posty: 41
Rejestracja: 19 wrz 2010, 21:14
Deska: NORTH
Latawiec: NORTH
Dostał piwko: 2 razy
 
Post15 mar 2011, 07:51

Tak Pinio, wyścig zbrojeń trwa , a ci co nie mają kasy na Mistrzostwach Polski, będą mogli co najwyżej popatrzeć jak Błaszko i kilku czołowych riderów ( sponsorowanych) odjeżdża w siną : dal................. :clap: :clap: :clap:

Awatar użytkownika
Pinio
Posty: 3647
Rejestracja: 02 wrz 2006, 03:46
Postawił piwka: 25 razy
Dostał piwko: 30 razy
 
Post15 mar 2011, 08:49

Desek z NRD do Rejsu zostało już niewiele w abc maja chyba jeszcze dwie cena nie przeraża :idea:
W Grosseto może kilkanaście każdy chce się ścigać czy cóś :wink:
Trzymam kciuki za Ciebie i Niebrzydkiego :thumb:

Dorian :: SurfPoint
Posty: 289
Rejestracja: 04 lis 2007, 19:12
Latawiec: North Vegas
Lokalizacja: Jastarnia
Postawił piwka: 2 razy
Dostał piwko: 12 razy
Kontaktowanie:
 
Post15 mar 2011, 09:19

Sporo Northow jak na jedne zawody :o

Awatar użytkownika
Pinio
Posty: 3647
Rejestracja: 02 wrz 2006, 03:46
Postawił piwka: 25 razy
Dostał piwko: 30 razy
 
Post15 mar 2011, 09:25

Dorian :: SurfPoint pisze:Sporo Northow jak na jedne zawody :o

prawie same northy :arrow: może deski dawali gratis :wink:

Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post15 mar 2011, 11:09

COLLINS pisze:Tak Pinio, wyścig zbrojeń trwa , a ci co nie mają kasy na Mistrzostwach Polski, będą mogli co najwyżej popatrzeć jak Błaszko i kilku czołowych riderów ( sponsorowanych) odjeżdża w siną : dal................. :clap: :clap: :clap:


Absolutnie się juz z tym nie zgadzam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wyścig zbrojeń trwa i jest najbardziej przewartościowaną rzeczą w jaką wierzą zawodnicy, producenci.
Sami sobie wmówili i nakręcają bezmyślnie spirale. Szczerze w to jeszcze wierzą.
BZDURA :!:

Collins - uwierz mi - bierzesz deskę race sprzed 2 lat, byle jaki latawiec i ćwiczysz 400h race na takim sprzęcie.
Przyjeżdżasz na zawody PKRA i jesteś w pierwszej 3.
Gdybym miał więcej czasu to tak bym osobiście zrobił, aby obalić największy mit racingu :idea:

Yo Pudla właśnie to pokazał na KTA w Tajlandii i Filipinach. Miał deskę Northa 2009 (oryginalne króciutkie stateczniki) i dwa ozony do freestylu.
Błaszko i Sroka przecierali oczy ze zdumienia i fakowali na swój kosmiczny sprzet co miał ich wywindowac na orbitę.
Okazało się, że musieli walczyć ostro z Yo.

Nie sprzęt a opływanie to PODSTAWA PODSTAW.

COLLINS
Posty: 41
Rejestracja: 19 wrz 2010, 21:14
Deska: NORTH
Latawiec: NORTH
Dostał piwko: 2 razy
 
Post15 mar 2011, 19:31

Marek, wszystko się zgadza, takie talenty jak Yo Pudla też się zdażają, bywa , ale jeśli mówisz , Że trening jest najważniejszy, to coś nie tak, skoro w tym roku zamieniłeś deskę NORTHA 2010 na wyscigową CABRINHĘ. Dobrze wiesz jak było w zeszłym roku na MP. Deska NORTHA 2010 nijak się miała do deski AGUERY Błaszka, a nawet do wystruganej KSIĘCIA.Niestety jest to smutne , ale sprzęt robi tu myślę70% wyniku, oczywiście ciężka praca - szacunek. Tak jak mówisz nie mamy az tyle czasu na trening , chociaż mieszkam nad samą wodą. Zobaczymy w maju jak to będzie z tym sprzętem.Pozdrawiam. :D :D :D

Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post15 mar 2011, 20:45

COLLINS pisze:Marek,... coś nie tak, skoro w tym roku zamieniłeś deskę NORTHA 2010 na wyscigową CABRINHĘ. Dobrze wiesz jak było w zeszłym roku na MP. Deska NORTHA 2010 nijak się miała do deski AGUERY Błaszka, a nawet do wystruganej KSIĘCIA.Niestety jest to smutne , ale sprzęt robi tu myślę70% wyniku, oczywiście ciężka praca - szacunek.


Bo w zeszłym roku mało kto był opływany a w szczególności ja. Dlatego uwierzyłem w teorie o posiadaniu najnowszego sprzętu i kupiłem Cabrinhe, na której nadal się bujałem jak nieprzytomny. Myślę ze dopiero po Tajlandii poczułem deskę i jednego jestem pewien - przez cały sezon nie wezmę innej deski pod nogi, ani nie wymienię stateczników. Chcę otrzaskać sie na niej na maksa i poprawić swoje umiejętności a nie sprzęt.

Własnie Yo pokazał mi, to co od paru miesięcy podskórnie przeczuwałem: sprzęt ma faktycznie 70% wyniku ale w głowach zawodników. To jest psychologia sportowa. Widzisz że rywal ma dłuższe stateczniki, zaczynasz je oglądać, zastanawiać się czemu nie masz podobnych, wychodzisz na wodę z mentlikiem w głowie bo nie wiesz kiedy dostaniesz takowe i juz Twoje psyche leży - jesteś co najwyżej drugi, itd. Sroka zjechał wszystkich w 2010 bo jeździł na jednym zestawie 59cm a cały świat trenował,testował,dopasowywał wynalazki 70cm.

Błaszko i Yo są na tym samym poziomie umiejętności, taktyki, techniki. Yo nie opduszczał na moment i deptał Błaszce mocno po piętach. Byliśmy wszyscy w szoku. Owszem Taj jest talentem nietuzinkowym. Teraz pytam sam siebie: co mi da sprzęt 2012? Zostanę Mistrzem Polski - NIE.

Trochę się chyba zagalopowałem i pogubiłem :doh:
Nie wiem czy mam rację. Na swoim etapie czuję że coś w tym jest.
Zmierzam do tego: jak nie ma się ambicji bycia Mistrzem Polski to trzeba cieszyć się racingiem a nie sprzętem. Godzinki, godzinki, silna psycha i betonowe nogi - zostaniesz vicemistrzem Polski na sprzęcie z 2010.

Kutfa jak mi się chce już pływać :shock: :shock: :shock:

Do zobaczyska na zawodach - pogadamy na miejscu :thumb:

Awatar użytkownika
mary.dk
Posty: 1918
Rejestracja: 17 cze 2009, 21:13
Deska: Aero, Airush - Compact, Slayer
Latawiec: Airush Wave
Lokalizacja: Bydgoszcz
Postawił piwka: 58 razy
Dostał piwko: 88 razy
 
Post15 mar 2011, 20:53

Widzisz że rywal ma dłuższe stateczniki, zaczynasz je oglądać, zastanawiać się czemu nie masz podobnych, wychodzisz na wodę z mentlikiem w głowie bo nie wiesz kiedy dostaniesz takowe i juz Twoje psyche leży


Mniemam zatem ze twoja "psycha" jest raczej nienajlepszej jakosci ? :lol:

Pozdro...

Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post15 mar 2011, 21:17

mary.dk pisze:Mniemam zatem ze twoja "psycha" jest raczej nienajlepszej jakosci ? :lol:


Z Twoim mniemaniem to tak sporo mniej niż średnio u statystycznego rodaka :wink:
...pozostały mi jeszcze przecież godzinki i nogi :idea:

Zapraszam na zawody to prównamy swoje psyche :wink:

Awatar użytkownika
mary.dk
Posty: 1918
Rejestracja: 17 cze 2009, 21:13
Deska: Aero, Airush - Compact, Slayer
Latawiec: Airush Wave
Lokalizacja: Bydgoszcz
Postawił piwka: 58 razy
Dostał piwko: 88 razy
 
Post15 mar 2011, 21:37

W race bys mnie wciagnal jedna zapchana dziurka u nosa, jak mniemam...
Co do reszty to juz moznaby sie posprzeczac (jak mniemam :lol: )

Pozdro...
all best ;-)


Wróć do „Kto/Gdzie/Kiedy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 59 gości