Irlandia Dublin - sierpien

Ustawki na pływanko, transport, spotkania, noclegi, imprezy, itp.
Dziećkowice | Kadyny | Mazury | Poręba | Poznań | Szczecin | Trójmiasto | Wrocław | Zegrze
Morrissey
Posty: 42
Rejestracja: 25 paź 2012, 21:59
Deska: NHP
Latawiec: SS RPM 10, SS Rally 14
Lokalizacja: Wawa
 
Post04 sie 2015, 00:30

Od polowy sierpnia bede mial okazje byc 2 tyg w Dublinie no i oczywiscie biore sprzet. Jak ktos bedzie moze w tym czasie w okolicy i szuka towarzystwa do plywania to zapraszam :D
Jak ktos zna miejscowe spoty to bede wdzieczny za info i porady.
Wyczytalem ze Dollymount Beach najciekawsza miejscowka no i Sutton.

Awatar użytkownika
cybkryst
Posty: 163
Rejestracja: 13 gru 2008, 22:57
Lokalizacja: Elbląg
Postawił piwka: 4 razy
Dostał piwko: 1 raz
 
Post04 sie 2015, 09:18

Udaj się trochę bardziej na północ od Dublina, woda nie będzie tak śmierdziała ściekami.

ss7pro@gmail.com
Posty: 459
Rejestracja: 21 sie 2012, 16:03
Dostał piwko: 8 razy
 
Post04 sie 2015, 18:09

Hej,

Ogólnie Dublin to nie jest najlepszy Spot w Irlandii ale jest na miejscu. Napisz do mnie na priv to dodam cię do grupy kite z Dublin-a :P Jeżeli nie masz auta i nie podczepisz się do kogoś kto ma auto to zostaje faktycznie Dublin:

- Dollymount
- Sutton (W i N)
- Pollbeg (przy low tide nie ma wody).

Trochę dalej od Dublina jest Ladys Island (ultra flat przy kierunkach S), Sligo (kierunki W), Bellmulet, Achil, Dunncanon i cala masa innych :P

rw30
Posty: 14
Rejestracja: 28 maja 2017, 12:25
Deska: Best Spin
Latawiec: Switch Element 9 & 13
Lokalizacja: Barcelona
Postawił piwka: 16 razy
Dostał piwko: 1 raz
 
Post01 paź 2017, 14:13

hej,

czy ktoś należący do irlandzkiego / dublinskiego kitesurfing community może mi powiedzieć, gdzie szukać jakichś aktualnych informacji / kontaktu z ludźmi którzy tam pływają [fora / grupy facebook etc] ? Prawdopodobnie niedługo się tam [tzn do Dublina] przeprowadzę i ciekaw jestem jak wygląda sytuacja odnośnie kitesurfingu tamże.
Tutaj na forum można znaleźć kilka linków do stron w internecie, ale są to linki podane wiele lat temu i w większości już nie działają [ np kitesurfing ie ]. Sam znalazlem na google oficjalna stronke iksa + boards ie / kitesurfing, ale oba te fora są bieeeeedne


Wróć do „Kto/Gdzie/Kiedy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości

cron