Wyjazd z dziećmi, co polecacie?

Ustawki na pływanko, transport, spotkania, noclegi, imprezy, itp.
Dziećkowice | Kadyny | Mazury | Poręba | Poznań | Szczecin | Trójmiasto | Wrocław | Zegrze
asiula
Posty: 9
Rejestracja: 15 kwie 2013, 17:55
 
Post08 cze 2017, 06:52

Hej!

Jaką miejscówke polecacie na wyjazd z dziećmi ( 2,5 roku i 1 rok), nad polskim morzem. Przydałoby się miejsce z placem zabaw, domkami/ ewentualnie przyczepy, nad zatoką żebyśmy mogli z mężem popływać na kite i żebyśmy nie musieli sie tarabanić ze sprzętem jakoś daleko. Rozważam pod cyprysami w jastarni albo polsporty, ewentualnie przyczepa na chałupach. Najbardziej pasują mi domki pod cyprysami ale jak jest tam z dojściem do zatoki? Kto był? Napiszcie jak to wyglada w jastarni chyba ze macie jeszcze inne dobre tego typu miejscówki.
Pozdrawiam :-)

Awatar użytkownika
zaaaak
Posty: 1403
Rejestracja: 24 lip 2011, 17:51
Deska: SU2
Latawiec: FX
Postawił piwka: 60 razy
Dostał piwko: 90 razy
 
Post08 cze 2017, 08:22

Mieszkaliśmy Pod Cyprysami pod namiotem trzy lata temu, na plus - bliskość Biedronki ;) na minus - nie wiem jak jest teraz ale dojście do zatoki to jakaś wąska ścieżka pomiędzy krzaczorami, w sumie ok 400-500m do przejścia, niezbyt przyjemne dla mamy taszczącej sprzęt i taty nie będącego w stanie przejechać wózkiem :wink: Na Waszym miejscu wybrałbym przyczepę na którymś z kempingów w Chałupach(chałupy 3 chyba ma plac zabaw....trzeba by dopytać lokalesów), jest dobry klimat :wink:

masteryoda
Posty: 44
Rejestracja: 26 maja 2015, 15:00
Postawił piwka: 5 razy
Dostał piwko: 2 razy
 
Post08 cze 2017, 09:20

Blisko zatoki jest też Camping Draga w Jastarni, też mają domki. Ale nie mam pojęcia jak z infrastrukturą/ofertą dla dzieci.

Wlodi
Posty: 101
Rejestracja: 29 wrz 2015, 15:38
Deska: NHP Split
Latawiec: Slingshoty
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwka: 5 razy
Dostał piwko: 4 razy
 
Post08 cze 2017, 16:43

Polecam Ekolagune. Jest kawałek plaży, jest restauracja, sklep i plac zabaw :)

jeżu23
Posty: 91
Rejestracja: 15 sie 2010, 16:31
Deska: SU-2
Latawiec: Kahoona
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwka: 3 razy
Dostał piwko: 2 razy
 
Post08 cze 2017, 18:48

Jeżeli chodzi o Cyprysy to w pobliżu tej ścieżki regularnie kursują dziki :shock: Jakieś dwa lata temu miałem bliskie spotkanie z lochą i jej młodymi :? Tak wiec z rodzinką niekoniecznie :hand:

Awatar użytkownika
Sonix
Posty: 338
Rejestracja: 09 gru 2012, 11:02
Deska: SU-2
Latawiec: Cabrinha
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie/Piekary Śląskie
Postawił piwka: 32 razy
Dostał piwko: 14 razy
 
Post10 cze 2017, 12:11

Ja byłem z dziećmi na Ekolaguna i mogę polecić. Blisko jest do plaży blisko do Chałup

Piekarz
Posty: 179
Rejestracja: 28 lip 2008, 12:34
Deska: Nobile T5 2010
Latawiec: Cabrinha Switchblade 12m
Lokalizacja: Pruszków
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post10 cze 2017, 14:48

Ja jeżdżę co roku z 2 dzieci do Chałup. minus ze trzeba isc na polanke koło ch6 zeby bezpiecznie rozłożyć i wystartować latawiec. Chociaż zdażało mi sie rozkladac i w samych Chałupach. No i falochrony po stonie morza ktore budza lekki niepokoj przy plywaniu na baltyku. Mimo to mam nadzieję ze w koncu wyladuje na kempingu

asiula
Posty: 9
Rejestracja: 15 kwie 2013, 17:55
 
Post14 cze 2017, 14:18

Zrobiłam rozpoznanie i nie wygląda to zbyt dobrze.

Ceny za wynajem przyczep za dobę poszły w górę w stosunku do lat ubiegłych i są na poziomie 400-500/doba

3 tygodnie które chcieliśmy spędzić to jakieś 8400-10500 za same noclegi ;/ (może byłby jakiś rabat przy tym okresie wynajmu ale to i tak sporo)

No nic...szukam dalej...może trochę dalej od chałup i będziemy dojeżdżać na prognozę ;/

Awatar użytkownika
shorty
Posty: 127
Rejestracja: 28 cze 2016, 22:57
Deska: 133/136/141
Latawiec: 9/12 RPM
Lokalizacja: Skierniewice
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 2 razy
 
Post14 cze 2017, 19:54

polecam zakupić przyczepę :]
serio, nasza pierwsza przyczepa - duża ponad 6m, 2 oddzielne sypialnie, łazienka kuchnia itd, kosztowała 6tyś zł, nie mam porównania z innymi kempingami (do tej pory parkujemy na polarisie) ale doba 2+2+przyczepa+auto to mniej niż 100zł
przy takim założeniu przyczepa 6k + 4k pobyt wychodzi drogo, ale przyczepa zostaje, a każde kolejne wakacje już duuużo przyjemniejsze dla domowego budżetu - co pozwala spędzić więcej czasu nad zatoką i cieszyć się pływaniem :]

co do samego polarisa, to wiem ze coś tam dla dzieci się dzieje, ale nigdy nie testowałem, mają rozpiskę na całe wakacje, wiem za to że jest opcja zostawienia dzieciaków na jakiś animacjach na parę godzin tak żeby spokojnie sobie pływać i nie zastanawiać się co się z nimi dzieje.

My w tym roku wykupiliśmy dla dzieciaków półkolonie w szkole surf, więc plan jest taki że dzieciaki się nudzić nie będą :]


Wróć do „Kto/Gdzie/Kiedy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości

cron