Lipcowy kurs -Hel lub gdzieś dalej

Ustawki na pływanko, transport, spotkania, noclegi, imprezy, itp.
Dziećkowice | Kadyny | Mazury | Poręba | Poznań | Szczecin | Trójmiasto | Wrocław | Zegrze
Awatar użytkownika
piotrektychy
Posty: 2
Rejestracja: 27 cze 2017, 18:18
 
Post27 cze 2017, 18:28

Hej,
Na początku lipca mam urlop i postanowiłem, że nauczę się pływać na kitesurfingu. Jeśli ktoś ma takie same plany to fajnie byłoby się razem gdzieś wybrać. Miejsce do uzgodnienie. Może być Hel lub gdzieś dalej.

Pozdrawiam,

jkubmx@gmail.com
Posty: 83
Rejestracja: 03 wrz 2013, 11:40
Deska: Airush Apex Team
Latawiec: Airush Union
Lokalizacja: Wrocław
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post28 cze 2017, 09:36

spójrz priv :)

przemass
Posty: 3798
Rejestracja: 06 maja 2006, 22:01
Deska: Encore Nirvana
Latawiec: Airush Razor
Lokalizacja: ChalupyCumbuco
Postawił piwka: 26 razy
Dostał piwko: 25 razy
Kontaktowanie:
 
Post11 lip 2017, 04:36

Zapraszamy na otwartą i niezatłoczoną :idea: plażę na wjeździe do Kuźnicy - FLOWCAMP.PL :thumbsup:

Awatar użytkownika
piotrektychy
Posty: 2
Rejestracja: 27 cze 2017, 18:18
 
Post13 lip 2017, 22:07

Hej,
Dziękuję, ale niestety jestem już prawie po urlopie. Na początku lipca wybrałem się do Jastarni. Byłem tam 4dni i zrobiłem kurs w szkole Kite House. Świetni ludzie, nowy sprzęt, niezatłoczony spot. Gorąco polecam, ponieważ w te 4 wietrzne dni nauczyłem się pływać. Na pewno jeszcze tam wrócę, żeby doskonalić technikę.

Jeśli ktoś się zastanawia czy zacząć pływać to odpowiedź brzmi tak :) Jeśli ktoś potrzebuje jakiś informacji lub chce o coś dopytać to proszę śmiało pisać. Ja jestem mega zadowolony. Już odliczam dni to następnego wyjazdu :)


Wróć do „Kto/Gdzie/Kiedy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości

cron