podkarpacie, rzeszów, ludzie

Ustawki na pływanko, transport, spotkania, noclegi, imprezy, itp.
Dziećkowice | Kadyny | Mazury | Poręba | Poznań | Szczecin | Trójmiasto | Wrocław | Zegrze
lukcyn
Posty: 9
Rejestracja: 10 cze 2008, 10:04
Latawiec: nobile 62
Lokalizacja: rzeszów
Kontaktowanie:
 
Post28 cze 2017, 15:41

Witam.
Szukam kite surferów z okolic Rzeszowa i całego Podkarpacia.
Zapewne nie ma nas tu dużo, nie mam z kim pływać, a wiadomo w kupie raźniej.
zawsze łatwiej będzie z organizować jakiś wspólny wyjazd.

Proszę o kontakt.
Pozdrawiam
Łukasz

//przeniesiono do właściwego działu//mod

vIrek
Posty: 21
Rejestracja: 17 maja 2016, 09:39
Deska: NHP 134x42 NHP 138x43
Latawiec: SB 7,9,12; Contra15; Turbine17
Lokalizacja: podkarpackie
Dostał piwko: 3 razy
 
Post29 cze 2017, 07:46

Witaj
Jestem z Podkarpacia, a dokładniej z Ropczyc. Na kite dopiero od tamtego roku, wcześniej parę lat na windsurfingu.
Co prawda, za tydzień wyjeżdżam na pływanie do Turcji i przez najbliższe 2 miesiące nie będę chętny na organizację wyjazdów, ale generalnie jestem zainteresowany.
Pozdrawiam
Irek

wojtek-23
Posty: 7
Rejestracja: 17 lip 2013, 20:02
Postawił piwka: 1 raz
 
Post12 sie 2017, 21:23

Hej, też jestem z podkarpackiego. Ale na razie pływam tylko nad Bałtykiem. A jest gdzie popływać na podkarpaciu?

Awatar użytkownika
mattworm
Posty: 229
Rejestracja: 12 gru 2008, 00:28
Deska: NAISH THORN,wainman blunt
Latawiec: OZONE,BEST
Lokalizacja: Przemyśl
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 6 razy
 
Post13 sie 2017, 12:45

Jest wieke miejsc na podkarpaciu gdzie sie da poplywac, my jestesmy z Przemyśla i jest nas 5ciu, ja osobiscie plywalem na solinie ,na machowie tak naprawde gdzies gdzie jest kawalek wody da sie poplywac, a i mamy wątek zalożony kilkamlat temu Przemyśl i okolice. :thumbsup:

zojsan
Posty: 1194
Rejestracja: 18 maja 2013, 07:32
Deska: SU-2, SPLEENE Door
Latawiec: Cabrinha FX 7.10.14
Lokalizacja: Lubelskie
Postawił piwka: 3 razy
Dostał piwko: 33 razy
 
Post13 sie 2017, 16:58

Cze....
W Lubelskim jest dwudziestu.... może trzydziestu napalenców....
Co prawda to 100 km
Ale to chyba nie problem...
Mamy kilka bagienek do ślizgania się....
Za dwa tygodnie jedziemy do Jastarni (23-27.08)
Zapraszamy do zapoznania się.... :thumb: <piwo>

Awatar użytkownika
kuicets
Posty: 1320
Rejestracja: 26 wrz 2016, 17:49
Deska: Laluz
Latawiec: Rebel 9
Lokalizacja: BIESZCZADY
Postawił piwka: 42 razy
Dostał piwko: 108 razy
 
Post13 sie 2017, 17:50

mattworm pisze:Jest wieke miejsc na podkarpaciu gdzie sie da poplywac, my jestesmy z Przemyśla i jest nas 5ciu, ja osobiscie plywalem na solinie ,na machowie tak naprawde gdzies gdzie jest kawalek wody da sie poplywac, a i mamy wątek zalożony kilkamlat temu Przemyśl i okolice. :thumbsup:



Solina? Jak to wyglada w praktyce? Tylko cypel WOPR i Patelnia czy cos jeszcze wchodzi w gre? :)

A wiatrem za mocno nie kreci? :)

Awatar użytkownika
mattworm
Posty: 229
Rejestracja: 12 gru 2008, 00:28
Deska: NAISH THORN,wainman blunt
Latawiec: OZONE,BEST
Lokalizacja: Przemyśl
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 6 razy
 
Post13 sie 2017, 19:56

Solina to typowe poludnie z cypla wopr , sa kopniaki mocne ale wtedy spokojnie idzie ogarnąć, na polnocy od tamy tez idzie pływać. Najlepiej jednak przed lub po sezonie (lipiec,sierpien) bo wtedy raz ze wieje a drugie nie ma oblozenia ludzmi. Przy poludniowym zachodzie z werlasu idzie poplywac wtedy z promu tworzy sie dysza jeszcze podkreca i jest super plywanie. Jest jeszcze jedno miejsce na typowy zachód na chrewcie tez tam plywalem jest sporo miejsca do rozlozenia sie i dosc dlugo płytko. Ale solina to raczej okazjonalnie.

Awatar użytkownika
kuicets
Posty: 1320
Rejestracja: 26 wrz 2016, 17:49
Deska: Laluz
Latawiec: Rebel 9
Lokalizacja: BIESZCZADY
Postawił piwka: 42 razy
Dostał piwko: 108 razy
 
Post13 sie 2017, 20:10

Dzieki, mam wielki sentyment do Soliny bo spedzilem tam niezliczone dni na zagielku. Jeszcze jak panowal tam cudowny, kameralny klimat i kazdy kazdego znal. O kajcie nikt wtedy tam nie slyszal, a ktos na WS byl czyms bardzo wyjatkowym. Chrewt tez nie byl jeszcze po kolana :) Przy okazji (jestem raz na rok) na pewno swoich sil sprobuje. Moze snowkite jak zamarznie? Wujek opowiadal jak tirami wozono drewno przez lod zamiast jezdzic naokolo. Ale to bylo w ubieglym tysiacleciu zanim zaczelo sie biadolenie o globalnym ociepleniu :)

kimkuś
Posty: 102
Rejestracja: 26 wrz 2011, 17:01
 
Post14 sie 2017, 11:05

Kilka dobrych lat temu pływałem na Wilczej Woli więc jeszcze ten spot możecie mieć na względzie.
Osobiście szukam ekipy na ustawkę na wspólne pływanie na Zalewie tarnobrzeskim. Ostatnio zatrzymałem się tam od strony wisłostrady i zbiornik robi potężne wrażenie.
Jeśli ktoś tam pływa regularnie to proszę o info gdzie szukać ustawki i w jakie najlepiej kierunki celować na ten spot.

Awatar użytkownika
mattworm
Posty: 229
Rejestracja: 12 gru 2008, 00:28
Deska: NAISH THORN,wainman blunt
Latawiec: OZONE,BEST
Lokalizacja: Przemyśl
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 6 razy
 
Post14 sie 2017, 15:51

Na Tarnobrzegu plywalem kilka razy dlatego ze mam troche daleko z P-śla ale super plywanie najlepiej S i jego odkrecenia, wjezdzasz od drogi przez szlaban(chyba w sezonie sie płaci okolo 5zeta, ale nie jestem pewien jak teraz jest) kierujesz sie w lewo i przed klubem zeglarskim jest olaza gdzid sie wszyscy wind i kite-owcy rozkladaja. Jak sie wiatr rozchula to i dobry czop sie tworzy :thumbsup:

kimkuś
Posty: 102
Rejestracja: 26 wrz 2011, 17:01
 
Post11 wrz 2017, 11:47

Dziękuję za info.
Jadę sprawdzić dzisiaj ten spot, jest prognoza na S 14-16 kts.
Do zobaczenia gdzieś na spocie.
Pozdrawiam

vIrek
Posty: 21
Rejestracja: 17 maja 2016, 09:39
Deska: NHP 134x42 NHP 138x43
Latawiec: SB 7,9,12; Contra15; Turbine17
Lokalizacja: podkarpackie
Dostał piwko: 3 razy
 
Post11 wrz 2017, 14:37

Tutaj masz kamerki:
mosir.tarnobrzeg.pl/kamerki/kamerki-nad-jeziorem-tarnobrzeskim-baza-mosir-lewa
Na tej Baza Mosir lewa jest rękaw, więc można sprawdzić jak aktualnie wieje.

lukcyn
Posty: 9
Rejestracja: 10 cze 2008, 10:04
Latawiec: nobile 62
Lokalizacja: rzeszów
Kontaktowanie:
 
Post09 paź 2017, 22:57

cześć. Morze tarnobrzek w piątek ma fajnie wiać

wojtek-23 pisze:Hej, też jestem z podkarpackiego. Ale na razie pływam tylko nad Bałtykiem. A jest gdzie popływać na podkarpaciu?

lukcyn
Posty: 9
Rejestracja: 10 cze 2008, 10:04
Latawiec: nobile 62
Lokalizacja: rzeszów
Kontaktowanie:
 
Post09 paź 2017, 22:58

cześć. Morze tarnobrzek w piątek ma fajnie wiać

mattworm pisze:Jest wieke miejsc na podkarpaciu gdzie sie da poplywac, my jestesmy z Przemyśla i jest nas 5ciu, ja osobiscie plywalem na solinie ,na machowie tak naprawde gdzies gdzie jest kawalek wody da sie poplywac, a i mamy wątek zalożony kilkamlat temu Przemyśl i okolice. :thumbsup:

lukcyn
Posty: 9
Rejestracja: 10 cze 2008, 10:04
Latawiec: nobile 62
Lokalizacja: rzeszów
Kontaktowanie:
 
Post09 paź 2017, 23:04

Cześć.
Jestem Łukasz.
Masz fart że masz z kim pływać, bo ja nie mam nikogo.
Chętnie się do was przyłącze to mój nr. 533 585 211.
Jak bys mógł się jak naj szybciej z kontaktować to może w najbliższy piątek by się udało polatać bo ma fajnie wiać.

mattworm pisze:Jest wieke miejsc na podkarpaciu gdzie sie da poplywac, my jestesmy z Przemyśla i jest nas 5ciu, ja osobiscie plywalem na solinie ,na machowie tak naprawde gdzies gdzie jest kawalek wody da sie poplywac, a i mamy wątek zalożony kilkamlat temu Przemyśl i okolice. :thumbsup:


Wróć do „Kto/Gdzie/Kiedy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości