podkarpacie, rzeszów, ludzie

Ustawki na pływanko, transport, spotkania, noclegi, imprezy, itp.
Dziećkowice | Kadyny | Mazury | Poręba | Poznań | Szczecin | Trójmiasto | Wrocław | Zegrze
lukcyn
Posty: 9
Rejestracja: 10 cze 2008, 10:04
Latawiec: nobile 62
Lokalizacja: rzeszów
Kontaktowanie:
 
Post09 paź 2017, 23:08

Cześć. szukam ludzi do wspólnego pływania na Podkarpacia. W najbliższy piątak ma fajne wić. może Tarnobrzeg.
to muj nr telefonu 533585211
Łukasz


vIrek pisze:Witaj
Jestem z Podkarpacia, a dokładniej z Ropczyc. Na kite dopiero od tamtego roku, wcześniej parę lat na windsurfingu.
Co prawda, za tydzień wyjeżdżam na pływanie do Turcji i przez najbliższe 2 miesiące nie będę chętny na organizację wyjazdów, ale generalnie jestem zainteresowany.
Pozdrawiam
Irek

lukcyn
Posty: 9
Rejestracja: 10 cze 2008, 10:04
Latawiec: nobile 62
Lokalizacja: rzeszów
Kontaktowanie:
 
Post09 paź 2017, 23:12

Cześć. ja też szukam ekipy do pływania w Tarnobrzegu. w najbliższy piątek ma fajnie wiać. daj znać to mój nr telefonu 533 585 211. odezwij się
Łukasz

kimkuś pisze:Kilka dobrych lat temu pływałem na Wilczej Woli więc jeszcze ten spot możecie mieć na względzie.
Osobiście szukam ekipy na ustawkę na wspólne pływanie na Zalewie tarnobrzeskim. Ostatnio zatrzymałem się tam od strony wisłostrady i zbiornik robi potężne wrażenie.
Jeśli ktoś tam pływa regularnie to proszę o info gdzie szukać ustawki i w jakie najlepiej kierunki celować na ten spot.

lukcyn
Posty: 9
Rejestracja: 10 cze 2008, 10:04
Latawiec: nobile 62
Lokalizacja: rzeszów
Kontaktowanie:
 
Post09 paź 2017, 23:15

Cześć. może piątek w Tarnobrzegu. ma fajnie wiać. to mój nr telefonu 533 585 211
Łukasz

kuicets pisze:Dzieki, mam wielki sentyment do Soliny bo spedzilem tam niezliczone dni na zagielku. Jeszcze jak panowal tam cudowny, kameralny klimat i kazdy kazdego znal. O kajcie nikt wtedy tam nie slyszal, a ktos na WS byl czyms bardzo wyjatkowym. Chrewt tez nie byl jeszcze po kolana :) Przy okazji (jestem raz na rok) na pewno swoich sil sprobuje. Moze snowkite jak zamarznie? Wujek opowiadal jak tirami wozono drewno przez lod zamiast jezdzic naokolo. Ale to bylo w ubieglym tysiacleciu zanim zaczelo sie biadolenie o globalnym ociepleniu :)


Wróć do „Kto/Gdzie/Kiedy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości