Smołdzinski las,gardno, lebsko, leba plaza b,serbsko

Ustawki na pływanko, transport, spotkania, noclegi, imprezy, itp.
Dziećkowice | Kadyny | Mazury | Poręba | Poznań | Szczecin | Trójmiasto | Wrocław | Zegrze
Awatar użytkownika
Pejser
Posty: 2
Rejestracja: 21 lis 2016, 22:45
 
Post07 lip 2017, 20:47

Witam.
Prosiłbym o małą rade. Jade jutro do smodzinskiego lasu. Spotow z tej okolicy nie znam wogole. gdzie w poblizu tego "lasu" byłby spoko spot? Najlepiej dwa w jednym czyli do plzwania dla mnie i do nauki dla mojej dziewczyny ;)czyli daleko plytko ;0 Oczywiscie uwzgledniajac jutrzejszy kierunek wiatru. Czy na jezioro lebsko dalej istnieje ⛔ zakaz? Nie znalazlem nowszego wpisu niż 2015 rok z tego tematu.
Aloha

Awatar użytkownika
bartolomeo_n
Posty: 521
Rejestracja: 06 gru 2010, 12:09
Deska: (Super+)Shinn(+ster)
Latawiec: RRD, Best TS, Bandit
Lokalizacja: Poznań
Postawił piwka: 14 razy
Dostał piwko: 35 razy
 
Post07 lip 2017, 23:28

Pejser pisze:Witam.
Prosiłbym o małą rade. Jade jutro do smodzinskiego lasu. Spotow z tej okolicy nie znam wogole. gdzie w poblizu tego "lasu" byłby spoko spot? Najlepiej dwa w jednym czyli do plzwania dla mnie i do nauki dla mojej dziewczyny ;)czyli daleko plytko ;0 Oczywiscie uwzgledniajac jutrzejszy kierunek wiatru. Czy na jezioro lebsko dalej istnieje ⛔ zakaz? Nie znalazlem nowszego wpisu niż 2015 rok z tego tematu.
Aloha


W zeszłym roku się tam kręciłem trochę, mieszkałem w Dębinie (obok Rowów) pływałem tylko tam, na otwartym (b. dobre miejsce - zejście z klifu dzikimi schodami, mało ludzi, bez pali). Zajechałem też zobaczyć nad Gardno (http://www.surfcamp-gardno.pl/) i tam się da, pływać, chociaż super dużo miejsca na rozłożenie nie ma. Nie pamiętam szczegółów co do ograniczeń, ale na pewno cały czas jest okres ochronny. Na stronie tego campa jest coś, że po 15.07 można pływać na kite - zadzwoń.

Awatar użytkownika
MarekH
Posty: 217
Rejestracja: 02 wrz 2013, 17:56
Deska: Shinn Ronson, Shinn King Gee
Latawiec: Naish Pivot LE
Lokalizacja: Lębork
Postawił piwka: 6 razy
Dostał piwko: 15 razy
 
Post07 lip 2017, 23:59

Jezioro Łebsko ciągle niedostępne dla kite.
W Łebie plaża zachodnia spot BeKite (morze) oraz w Sarbsku (płytkie jezioro - idealne do nauki, dobre do popływania).

Awatar użytkownika
Pejser
Posty: 2
Rejestracja: 21 lis 2016, 22:45
 
Post08 lip 2017, 04:54

Witam.
Dziękuję za odpowiedź ;) jak zwykle forum okazalo sie pomocne, albo moze osoby ktore na nim są ;)
Pozdrawiam

heja banana
Posty: 277
Rejestracja: 03 lis 2009, 17:28
Deska: Nobile T5
Latawiec: Best Kahoona
Lokalizacja: Poznań
Postawił piwka: 8 razy
Dostał piwko: 4 razy
 
Post25 kwie 2018, 20:32

Hej,

Wiem, że zakaz na Gardnie ciągle obowiązuje ale podobno zmienił się dyrektor parku i jest ciche przyzwolenie na pływanie:) Jak jest faktycznie?


Wróć do „Kto/Gdzie/Kiedy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości