Langebaan 25.01-04.02.2018

Ustawki na pływanko, transport, spotkania, noclegi, imprezy, itp.
Dziećkowice | Kadyny | Mazury | Poręba | Poznań | Szczecin | Trójmiasto | Wrocław | Zegrze
JanuszD
Posty: 676
Rejestracja: 15 paź 2013, 09:15
Deska: TS/Hadlow/Spike
Latawiec: Rebel/Dyno/XR4
Lokalizacja: MediolanPoznan
Postawił piwka: 31 razy
Dostał piwko: 44 razy
 
Post22 sty 2018, 09:39

Lecę służbowo do Johannesburga na tydzień i postanowiłem połączyć przyjemne z pożytecznym i polecieć wcześniej, trochę pozwiedzać i trochę popływać. W zasadzie wszystko wyczytałem, ale mam pytanie czy pianka 3/2 wystarczy biorąc pod uwagę, że będziemy pływali tylko w Langebaan? czy mimo wszystko zabrać cieplejszą piankę. I drugie pytanie, czy zabierać rękawiczki, buty i czapkę :)

Nie jest to pytanie gdzie pływać bo to akurat mam sprecyzowane, mimo, że Langebaan jest przereklamowany podobno.

Całkowicie przez przypadek mamy nadzieję załapać się na KOTA bo startuje 27.01.

Ktoś się wybiera w tym czasie?

microzone
Posty: 43
Rejestracja: 21 sie 2013, 20:15
Deska: nobile 50/fifty
Latawiec: core
Postawił piwka: 2 razy
Dostał piwko: 4 razy
 
Post22 sty 2018, 17:10

Byłem w Langebaan, nie kite'owalem bo akurat warunki były na 12 i to jeszcze z wachlowanie. Ale pluskalem się w wodzie. Koniec stycznia woda zupa. Oczywiście mówimy o lagunie/zatoczce.
Co do rękawic butów i czapki. Czapka jak najbardziej ale chroniąca od słońca nie od zimna. Słońce daje tam niemiłosiernie.
Kite to zdecydowanie polecam blouberg, warunki wspaniale i widok na górę stołowa, tego się nie zapomni do końca życia.
Ja osobiście pływałem w piance 4/3 i taka ciekawostka, byłem zaraz po przyjeździe popływać (pobawić się w falach) z rana przy bezwietrznej pogodzie - blouberg. Wszedłem w piance i po zanurzeniu myślałem ze zapomniałem zapiać zamek bo przeszedł mnie zimny prąd po plecach, okazało się ze był zapięty, poprostu tak zimna jest woda w stosunku do nagrzanego powietrza. Pływałem bez butów i nie odczuwałem zimna w stopy, zreszta nie widziałem nikogo w butach ale ktoś widział ze plywaja.
Pływałem tez w muizenberg tam zdecydowanie cieplejsza woda ale tez częściej są rekiny. Uwaga czarna flaga to ok biała = rekin. Inaczej niż na polskich plażach gdzie biała flaga oznacza ok

Awatar użytkownika
Witu
Posty: 99
Rejestracja: 26 sty 2010, 01:06
Lokalizacja: Wawa
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 1 raz
 
Post22 sty 2018, 22:36

4/3 pianka styknie ale woda rzeczywiscie rześka :D buty,czapka zbędne


Wróć do „Kto/Gdzie/Kiedy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości