Abu soma riders kiteboarding

Ustawki na pływanko, transport, spotkania, noclegi, imprezy, itp.
Dziećkowice | Kadyny | Mazury | Poręba | Poznań | Szczecin | Trójmiasto | Wrocław | Zegrze
piotr2007
Posty: 90
Rejestracja: 15 lip 2007, 12:51
Lokalizacja: warszawa
Kontaktowanie:
 
Post08 lut 2020, 15:39

Ktoś był ostatnio? Polecacie? Wstępnie jestem umówiony w Hava Safaga. W okolicy Safaga widzę, że są te dwie bazy.

tom t
Posty: 310
Rejestracja: 03 lip 2015, 07:50
Deska: DT JAIME ,TRANS
Latawiec: REBEL 9,14 NEO 8,11 ROCA
Lokalizacja: ELBLĄG
Postawił piwka: 30 razy
Dostał piwko: 4 razy
 
Post09 lut 2020, 21:01

Byłem we wrześniu w hotelu Amway i w bazie przy nim Abu Soma Riders. Hotel i baza super, zarządza nią Egipcjanin Azzab który dobrze mówi po polsku bo ma żonę z pod Olsztyna. W bazie wypożyczalnia najnowszych kajtów core i duotone. Ja miałem swoje i latam na 9/11/14m codziennie 13n 13 dni pobytu. Jest rescu z łodzi przy bazie i codzienie rano po drodze na wyspę Tobia 3 km w lini prostej. Tam fajne flat wokół wyspy i można zlądować się z asekuracją a w przerwie snurkować na pięknej rafie. Codziennie kajt safarii. Niestety przy bazie rafy i odpływy trzea z 100m dojść do wody. Kilka razy halsowałem się pod inne spoty i hotele w górze zatoki do Palm royal ale tam tez odpływ i brak zatoki i mnóstwo szkółek. Na pewno tam wrócę i polecam wszystkim . Rozsądne cena za hotel i bazę , Jak coś więcej to na priv


Wróć do „Kto/Gdzie/Kiedy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości

cron