Miejscówki na buggy w Trójmieście i okolicach

Buggy, Mountainboard, Powerkiting, Dirtsurfer i inne lądowe cuda.
Włodar
Posty: 435
Rejestracja: 28 lut 2005, 16:46
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:
 
Post07 kwie 2005, 21:36

Super, też się zjawię o 16:00 :!:

Ryba
Posty: 130
Rejestracja: 10 sie 2003, 12:56
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:
 
Post08 kwie 2005, 00:30

ja sie pojawie ,tylko nie wiem czy z buggy czy bez, bo zalezy od transportu, jak bede mial auto ( czyt. jak rodzice dadza ) to z a jak nie to bez ( i nie bedzie fajnie )

Włodar
Posty: 435
Rejestracja: 28 lut 2005, 16:46
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:
 
Post08 kwie 2005, 13:11

Andrzej, podałem Ci w prywatnej wiadomości telefon do siebie. Będę miał samochód więc mogę po Ciebie podjechać, zadzwoń lub podeślij smsa z adresem, to wpadnę samochodem i zabierzemy również Twój wózek.

Janusz
Posty: 91
Rejestracja: 24 mar 2005, 21:28
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:
 
Post08 kwie 2005, 17:28

Miejsca do kitebuggy w okolicach Trójmiasta są opisane na www.kiterewa.pl
W Rewie niestety trzeba się oganiać od psów i uważać na wydalone przez nie "miny".Są tam też inne przeszkody.
Jeśli chcecie się rozpędzić i poważnie pojeździć, to zostają jedynie plaże od strony Bałtyku, przy kierunku wiatru prostopadłym do brzegu.Dla dobrej zabawy potrzeba minimum 3 Beaufort'a. Sam jeżdżę między Władysławowem a Juratą.
Proponuję zawody na tej trasie.Mój obecny rekord to pomiędzy 35 a 40 minut.Dokładność 5 min. to zależy kto mierzy. Niestety na ten weekend nie zapowiada się dobry wiatr - ale zobaczymy.
Do zobaczenia

Awatar użytkownika
Neykon
Posty: 2247
Rejestracja: 27 mar 2004, 21:28
Deska: z OBI
Latawiec: ze Składnicy Harcerskiej
Lokalizacja: tak gdzie zawsze qr nie wieje!
Dostał piwko: 1 raz
 
Post09 kwie 2005, 12:09

qrw*** mac :!::!::!::!::!::!::!::!::!::!: i tak do zaj***** :evil:

Prognoza

ale i tak bede :twisted:

Ryba
Posty: 130
Rejestracja: 10 sie 2003, 12:56
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:
 
Post09 kwie 2005, 13:35

ok 16 tez przyjade . moze cos jednak podmucha

Awatar użytkownika
Neykon
Posty: 2247
Rejestracja: 27 mar 2004, 21:28
Deska: z OBI
Latawiec: ze Składnicy Harcerskiej
Lokalizacja: tak gdzie zawsze qr nie wieje!
Dostał piwko: 1 raz
 
Post09 kwie 2005, 19:20

dziś na Jelitkowskiej plaży odbywa się manifa, hasło jakie nam przyświecało to "Wolność dla Latawców, Psim kupa na plaży mówimy NIE" :lol:

a oto uczestnicy Pierwszej w historii latawcowej manify:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

był tez Zak, ale na fote się nie załapał :(, jeśli nie wiecie jak Zak wygląda dołączam zdjęcie z innej foto sesji
Obrazek

Włodar
Posty: 435
Rejestracja: 28 lut 2005, 16:46
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:
 
Post09 kwie 2005, 21:47

Ten w czerwonym polarze to właśnie ja :D A poniżej w czarnej kurtce to Czarek, przyłączył się do naszej manify. W myśl hasła przewodniego napędzaliśmy naszymi skrzydłami stracha wszystkim kundlom, które przymierzały się do zrobienia kupy. Lecz niestety z mówieniem NIE psim kupom nie wyszło bo przestraszone kundle robiły kupę ze strachu... Także musimy na przyszłość ostrożniej formułować hasła :lol:

Cieszę się chłopaki, że mogłem Was poznać. Niestety jutro Rewa nie wyjdzie. Musimy dokurować Mikiego, z przeziębienia. Szczęśliwie żona była w dobrym humorze i nie zrobiła mi krzywdy, którą przewidywałem, także zrobienie 3 dziecka będzie jeszcze możliwe :D

Życzę miłej zabawy jutro w Rewie, czekam na zdjęcia.
pozdrowieniiiiiiia od mikiego [to napisał Miki, który cały czas dobierał się do klawiatury].

Do przeczytania, usłyszenia i zobaczenia

Awatar użytkownika
TomFly
Posty: 419
Rejestracja: 05 paź 2004, 09:35
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
 
Post09 kwie 2005, 22:39

Mam nadzieję że ziomala z Wawy nie zapomnisz :)
Miała być jazda na buggy - a tu tylko rekereacyjne loty :(

Awatar użytkownika
Neykon
Posty: 2247
Rejestracja: 27 mar 2004, 21:28
Deska: z OBI
Latawiec: ze Składnicy Harcerskiej
Lokalizacja: tak gdzie zawsze qr nie wieje!
Dostał piwko: 1 raz
 
Post10 kwie 2005, 07:16

Włodar pisze:... Lecz niestety z mówieniem NIE psim kupom nie wyszło bo przestraszone kundle robiły kupę ze strachu...


nie ma jak jazda na butach i wpadka w psie gowno :evil: ciekaw jestesm czy to pech czy szczescie :lol:

TomFly pisze:Miała być jazda na buggy - a tu tylko rekereacyjne loty :(


byly proby jazdy na MB, niestety plaza jest zbyt "kopna" jak na 8 calowe kola.

Włodar
Posty: 435
Rejestracja: 28 lut 2005, 16:46
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:
 
Post10 kwie 2005, 11:04

TomFly pisze:Mam nadzieję że ziomala z Wawy nie zapomnisz :)

No Stary... nie bój żaby...

Miała być jazda na buggy - a tu tylko rekereacyjne loty :(


Jazda na buggy była, tyle że nieudokumentowana. Pojechaliśmy z Czarkiem najpierw w okolice lotniska w Rębiechowie, gdzie znaleźliśmy super miejsce - nieuprawiane pole, problemem były jednak ciernie, więc trochę strach o skrzydło. Ale była droga fajna, na której swoją pierwszą jazdę zaliczyłem :D Potem jeszcze kilka miejscówek, ale generalnie za słabo wiało. Już na plaży to w ogóle mowy nie było żeby na buggy ruszyć. Ale i tak, jak widać na zdjęciach atmosfera była super :D
Poza tym doszliśmy do wniosku, że i tak będziemy na hipodromie jeździć :D


Wróć do „Landkiting”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości