Miejscówki na buggy w Trójmieście i okolicach

Buggy, Mountainboard, Powerkiting, Dirtsurfer i inne lądowe cuda.
Włodar
Posty: 435
Rejestracja: 28 lut 2005, 16:46
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:
 
Post04 kwie 2005, 11:50

Witam,
Jestem nowy na tym forum, miło mi do Was dołączyć, szczególnie że zobaczyłem mocną reprezentację 3miasta. Jeżeli chodzi o zabawę z latawcami to zaczęła się ona rok temu od malutkiego latawca NASA.... 0,6m2, którego kupiłem żeby pokazać mojemu małemu synowi jak fajna może być zabawa z latawcem. A potem poszło. Teraz jestem użytkownikiem komorowego skrzydełka Twister 4.0 firmy Ikar. No i w zeszłym tygodniu udało mi się bardzo okazyjnie zakupić buggy. Jako że możliwości korzystania z lotnisk aeroklubów są ograniczone, chciałbym zapytać o Wasze doświadczenia jeżeli chodzi o miejscówki do jazdy na buggy. Bardzo fajnie byłoby zorganizować jakiś wspólny wypad.
Co prawda moje możliwości czasowe bywają ograniczone gdyż mój drugi potomek pojawił się w grudniu 2004, ale zawsze daję radę coś wykroić.
Pozdrawiam,
Marcin

Włodar
Posty: 435
Rejestracja: 28 lut 2005, 16:46
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:
 
Post04 kwie 2005, 20:41

Sam sobie znajdę, jak nie chcecie mi powiedzieć :D

Uściski

.
Posty: 304
Rejestracja: 23 kwie 2004, 08:04
 
Post04 kwie 2005, 21:05

Niestety nie mamy doświadczeń,
co nie znaczy że nie jesteśmy ciekawi odpowiedzi
na twoje pytanie :lol:

Włodar
Posty: 435
Rejestracja: 28 lut 2005, 16:46
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:
 
Post05 kwie 2005, 10:05

:) Żartuję oczywiście, napisałem ten post, gdyż pamiętam, że bodajże Ryba trochę jeździł i może coś wie. Jakby co uderzę do niego osobiście.
A jak sam jakieś ciekawe miejsce znajdę, to oczywiście wrzucę na forum.

Pozdrawiam

Ryba
Posty: 130
Rejestracja: 10 sie 2003, 12:56
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:
 
Post05 kwie 2005, 16:09

tak jezdzilem, ale na stogach, niestety czesto zakopany w piasku, najlepsze warunki byly po sztormi lub na poczatku wiosny, gdy lkko byla zmrozona , poza tym to kolo sobieszewa sie zawsze jakas laka znalazla
w sumie sam od dawna szukam takiej optymalnej, ale niestety na razie sie nie udalo - myslalem tez o lotnisku w pruszczu , ale jak pytalem sie aeroklubu czy pozwola- to odpowiedz byla ..... NIE. jak wymyslisz cos to daj znac - albo jakbys jechal jakos to moze bym wpadl tez, co prawda z czasem roznie bywa :(

Awatar użytkownika
Neykon
Posty: 2247
Rejestracja: 27 mar 2004, 21:28
Deska: z OBI
Latawiec: ze Składnicy Harcerskiej
Lokalizacja: tak gdzie zawsze qr nie wieje!
Dostał piwko: 1 raz
 
Post05 kwie 2005, 17:16

a co sadzicie o torze na wyscigach w Sopocie, moze uda sie dogadac z wlodarzami toru :?:

Włodar
Posty: 435
Rejestracja: 28 lut 2005, 16:46
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:
 
Post05 kwie 2005, 17:28

Cześć, właśnie pisałem o tym Rybie. Napisałem do nich maila z zapytaniem. A otrzymałem odpowiedź następującą:

dziekujemy za zainteresowanie, ale z przykrością muszę odmówić, bowiem
treningi z latawcem stanowiłyby zagrożenie dla jeźdźców i koni.
Pozdrawiam,
Jolanta Durajska
Hipodrom Sopot Sp. z o.o.
tel./fax 058 551 78 96
www.hipodrom.sopot.pl

Na co odpowiedziałem następująco:

Dzień dobry,

Bardzo dziękuję za szybką odpowiedź. Szkoda, że zamykacie się Państwo na nowych użytkowników i potencjalne możliwości dodatkowych wpływów z użytkowania. Wiem, że obciążenie hipodromu (swoją drogą ogromnego obszaru) nie zawsze jest pełne i istniałaby możliwość pogodzenia interesów obydwu stron. Szkoda również, że z góry przekreślacie Państwo taką ewentualność, jak podejrzewam, bez bliższego zapoznania ze specyfiką tego sportu. Widywałem osoby użytkujące hipodrom w podobny sposób i nie spotykało się to ze sprzeciwem jeźdźców, ani nie powodowało płoszenia koni.


Także taka to rozmowa z tymi ludźmi "nie, bo nie", chociaż nie wiedzą o co biega i nie chce im się nawet tematu rozważyć. Rozwala mnie taka mentalność. Wydaje mi się, że i tak trzeba tam próbować, oczywiście tak aby nikomu nie przeszkadzać, i będzie OK.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Neykon
Posty: 2247
Rejestracja: 27 mar 2004, 21:28
Deska: z OBI
Latawiec: ze Składnicy Harcerskiej
Lokalizacja: tak gdzie zawsze qr nie wieje!
Dostał piwko: 1 raz
 
Post05 kwie 2005, 17:31

ciekawe bo zima nas nie pogonili :D

Włodar
Posty: 435
Rejestracja: 28 lut 2005, 16:46
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:
 
Post05 kwie 2005, 17:51

Nie pogonili Was w zimie bo po prostu nikomu nie przeszkadzaliście :)

Dlatego też mówię, że na takie odpowiedzi jak tej pani, nie należy zwracać uwagi tylko wybierać się tam i jeździć. To jest na tyle duży obszar że nikt sobie nawzajem nie będzie przeszkadzał, chyba żeby jeździć podczas zawodów jeździeckich :D To jest takie podejście - nie wiemy co to jest, nie chce nam się zastanawiać, to mówimy NIE.

Ryba
Posty: 130
Rejestracja: 10 sie 2003, 12:56
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:
 
Post05 kwie 2005, 19:31

Mysle ze cos sie wymysli :wink: , poza tym chlopaki z MTB powinni tez sprobowac jezdzic z kajtem, a nie tak tylko z gorki probuja krzywde se zrobic :D mysle ze dobrym roziwazaniem bylby jakies wietrzne popoludnie, co wy na to ??

Awatar użytkownika
Neykon
Posty: 2247
Rejestracja: 27 mar 2004, 21:28
Deska: z OBI
Latawiec: ze Składnicy Harcerskiej
Lokalizacja: tak gdzie zawsze qr nie wieje!
Dostał piwko: 1 raz
 
Post05 kwie 2005, 20:00

Obrazek

Rewa, ciekawe jak by ta laka sie sprawdziala :?:
Moze Mariusz cos wiecej powie na temat tej miejscowki.

Ryba
Posty: 130
Rejestracja: 10 sie 2003, 12:56
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:
 
Post05 kwie 2005, 20:14

na czwartek popoludnie zapowiadaja wiatr w trojmiescie ........................................... ale i deszcz :evil: , a laka rewska podobno spoko jest. tez opcja

Włodar
Posty: 435
Rejestracja: 28 lut 2005, 16:46
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:
 
Post05 kwie 2005, 22:06

No jak to się teraz mówi "full wypas na maxa" z tą Rewą, powiedzmy, za 2 tygodnie dam radę... kurczę już mnie ciągnie, a z czasem tak krucho... :(

Awatar użytkownika
ZAK
Posty: 961
Rejestracja: 05 sie 2003, 23:30
Lokalizacja: Gdańsk,Warszawa, Koniec Świata
Kontaktowanie:
 
Post05 kwie 2005, 22:36

A powiedzcie mi pany jaka jest dolna granica wiatru zeby na wózku jeździć i nie tracić za bardzo wysokości??

Ryba
Posty: 130
Rejestracja: 10 sie 2003, 12:56
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:
 
Post05 kwie 2005, 23:19

ino wiatromierzyka nie mam, ale na plazy jak sie smiga by nie zakopac sie i jezdzic to potrzeba na moj gust 4 bf a na lace juz przy 3 bf przy latawcyku 4m^2. Ino tak mi sie wydaje z moich spostrzerzen.,


Wróć do „Landkiting”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

cron