Przeróbki paralotni

Buggy, Mountainboard, Powerkiting, Dirtsurfer i inne lądowe cuda.
Awatar użytkownika
Zimoch
Posty: 367
Rejestracja: 04 gru 2005, 12:25
Lokalizacja: Słupsk
Kontaktowanie:
 
Post06 sty 2006, 17:47

Co myslicie o przeróbkach paralotni na komórki :?: Czy to jest dobre rozwiazanie :?: Jak sie sprawdzaja takie przeróbki w praktyce :?: Czy nadaja sie do buggy i mouteinboardu :?: Prosze o pomoc...

Awatar użytkownika
Maverick
Posty: 438
Rejestracja: 08 lut 2005, 21:21
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
 
Post06 sty 2006, 18:55

Jest to raczej ciężki eksperyment.
W większości przypadków skrzydła takie nie sprawdzają się tak jak powinny niestety.

Awatar użytkownika
majster8405
Posty: 92
Rejestracja: 04 lis 2005, 18:53
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontaktowanie:
 
Post09 sty 2006, 18:11

Adam ma całkowitą rację z zaniechaniem takiej próby bo wyjdzie hała.Ja swoje kajty szyję właśnie z paralotni , a zużyłem ich kilkanaście i takie coś przemknęlo mi przez myśl ale co przemawia aby dać sobie spokój. Przede wszystkim profil paralotni jest laminarnyi jego głównym atutem ma być doskonałość no i oczywiście ma być nośny.Rozpiętość glajta przekracza 10 m i przykładowo wykorzystując centralną część, niech będzie to 6m, a glajt ma pow 2.50m głebokości da to kształt raczej dziwny wyjdzie, teraz orginalna długość linek w rachubę nie wchodzi-jest ich 4-ry rzędy +lotki.A żeby dalej iść w kłopot jak popodciągać linki aby kajt miał kąt ujemny profilu nie powiem jakiego " ramienia" użyć aby nim sterować-chodzi mi owielkość drążków.Lepiej opylić komuś kto szyje latawce lub niech ci uszyje a reszta jego/linki i materiał I klasa.

Awatar użytkownika
mandaro
Posty: 1083
Rejestracja: 10 sie 2008, 02:18
Deska: NHP Infinity
Latawiec: GP Fuel
Lokalizacja: Tarifka,
Postawił piwka: 66 razy
Dostał piwko: 22 razy
Kontaktowanie:
 
Post26 lip 2011, 07:19

Wyzbyłem się z 19-sto metrowej paralotni środka. Wyciąłem jakieś 8 komór. Zostało około 7m2. Doczepiłem linki bar i dwa bloczki.
Czekam na wiatr. Zadziała to?


Wróć do „Landkiting”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości

cron