Już powoli czas na pożegnanie..

Dyskusje nie związane z profilem forum.
Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post06 cze 2010, 15:40

..patrząc na "pięknie" skomponowany przez Admina "regulamin" :lol:
na forum głównym
przewiduję SOBIE rychłego bana :lol:
bo nie zwykłem mówić i pisać jedynie tego co chcą usłyszeć inni,
a ZWŁASZCZA "władza" :lol:

regulamin ten jest tak "okrągły"
i zostawia miejsce na szeeroooką interpretację własną Admina
że swój czas określam za policzony :lol:

cóż - TO forum i tak długo trwało
i choć od kilku lat ma się ku upadkowi
więcej strzałów w kolano nie wytrzyma

a brak obiektywizmu
(nie twierdzę BYNAJMNIEJ że JA mam na niego monopol - dlatego nie zabieram się za adminowanie ZADNEMU forum)
wynikający ze sprzedaży sprzętu wraz z zarządzaniem grupą dyskusyjną
tylko przyspieszy proces trwającego już upadku

wiele rzeczy mogę sobie zarzucić
na pewno nie pozostawałem nigdy "bierny" - na zaczepki czy obelgi innych
często szedłem krok dalej aniżeli mój "dyskutant"
można to nazwać brakiem kultury
jednak równocześnie obserwowałem identyczne zachowania - gdy powyższe dotyczyło któregokolwiek z użytkowników
(trudniej jakoś utrzymać WSZYSTKIM spokój - gdy przytyki dotyczą bezpośrednio ich..)
każdy ma słabości..

moją na pewno nie jest wazeliniarstwo
i mówienie tego, co ktoś chciałby usłyszeć
wolę być szczery niż miły

nie przypominam sobie bym na przełomie lat forum skalał się
określeniem udanego kajta padaką
albo choćby przeciętnego kajta REWELACJĄ
co obserwujemy od lat a teraz nasila się to , z włączeniem Admina forum

w związku z powyższym
ZEGNAM się zawczasu - póki JESZCZE jestem tu aktywnym (choć coraz rzadziej :wink: ) użytkownikiem
gdyż za chwilę NA BANK zostanę pozbawiony głosu :lol:
(a kilka tendencji w polskim kite udało mi się jak do tej pory przewidzieć :wink: )

nowopowstały (w tym celu?? :wink: ) regulamin pozostawia TYLE furtek interpretacji
że wydaje się idealnie skrojony w celu usuwania niewygodnych użytkowników właśnie
jak już wszyscy którzy mieli coś do powiedzenia ponad wychwalanie
zostaną usunięci
to na forum będzie przesłodko jak na Allegro gdzie złego słowa nie można napisać - gdyż portal nie daje możliwości komentarza..
i..NUDNO :idea: = RYCHŁY KONIEC ..

na koniec kilka wątków z "regulaminu" (śmiech na sali..)

1. Nie umieszczaj na forum żadnych treści o charakterze komercyjnym. Treści tego typu mogą być wyłącznie zamieszczane w dziale giełda


"aha" :wink:
niemal KAŻDY wątek można (jeśli się tego chce :wink: ) podciągnąć pod "komercyjny"

pierwszy w tej chwili z góry temat z forum głównego: KONKURS ZEEKO

inny: Filip BATMAN Dymkowski w teamie Slingshota

pierwszy z RECENZJI: Slingshot KEY HD - hybrydowa delta

itd itd..

MNIE osobiście te wątki NIE przeszkadzają - Adminowi TAK ..szkoda tylko że ..wybiórczo :lol: :wink:



kolejny zapis:


3. Nie umieszczaj na forum materiałów/plików chronionych prawem autorskim, ani żadnych innych materiałów do których nie masz praw autorskich


TU również niemal KAŻDY post musiałby zniknąć, gdzie tylko jest wykorzystane jakiekolwiek foto etc..



4. Na Forum nie dopuszczamy uwag personalnych ani dyskusji o innych użytkownikach forum


bez komentarza - bo złamałbym TEN zapis regulaminu :lol:

5. Wszelkie konkursy powinny być przeprowadzane po porozumieniu z Administracją forum


a TERAZ są??
i w JAKIM celu?? CZEMU to ma służyć?

8. Kopiowanie i rozpowszechnianie treści znajdujących sie na kiteforum.pl, a nie będących wypowiedziami własnymi, jest zabronione.


czyli koniec cytatów? :lol:

13. Administracja zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie

no BRAWO - JEDNOOSOBOWA "administracja" dodajmy :wink:




na koniec BŁAGAM :lol: wszechwladny Adminie - bądź łaskaw nie banować mnie jeszcze
wszakże umieściłem swój maluczki pościk w OFF-Topiku :lol:
i chciałbym chwilkę jeszcze podyskutować, między innymi o argumentacji powyżej dotyczącej regulaminu
skoro rozwinął się wreeSZcie tak arcyciekawy wątek
który tak naprawdę najbardziej ważny i najtrudniejszy jest dla ..Ciebie samego :idea:
bo albo dasz pożyć jeszcze wlasnemu portalowi albo wykonasz strzał ..w kolano ..:wink:
narzędzie ku temu już sobie stworzyłeś, w postaci "regulaminu" ..



POZDRAWIAM

Awatar użytkownika
rolnik
Posty: 4544
Rejestracja: 07 sie 2003, 21:16
Deska: SU2
Latawiec: Obojetne
Lokalizacja: Stara Gwardia
Postawił piwka: 44 razy
Dostał piwko: 44 razy
 
Post06 cze 2010, 16:50

Choc nie przepadam za "sposobem bycia" Ziomka to cos w tym jest co pisze . Jak to mowia wszystko co dobre kiedys sie konczy . :hand:
ps1;a moze warto wrócić do pl.rec.kitesurfing
ps2;istnieje hipoteza ze mamy innego admina niz Pablo tylko pod jego nikiem .Pablo byl bez specjalnej spiny :think: .

przemass
Posty: 3798
Rejestracja: 06 maja 2006, 22:01
Deska: Encore Nirvana
Latawiec: Airush Razor
Lokalizacja: ChalupyCumbuco
Postawił piwka: 26 razy
Dostał piwko: 25 razy
Kontaktowanie:
 
Post06 cze 2010, 17:39

Chyba dzieje się to co wszyscy powoli obserwujemy...

Problemem zbanowania akurat bym się nie przejmował - eliminacja najbardziej kontrowersyjnych a przez to również stety/niestety NAJCIEKAWSZYCH użytkowników, jak każda forma cenzury, skończy się szybką śmiercią przez zanudzenie ;)

Natomiast usuwanie niewygodnych postów do śmietnika jest moim zdaniem nadinterpretacją własnego regulaminu i daleko idącą przesadą. Na innych forach, nie tylko kajtowych, w przypadku "problemowych" postów, zazwyczaj znajdują się osoby mające na tyle duże JAJA ( jesteśmy w offtopie ;)) żeby odpowiedzieć a reszta zlewa osobnika, mając z tego zresztą niezły ubaw...

Także, podsumowując krótko - w momencie wprowadzenia tego typu CENZURY kończy się fun, kończy się fun, siada oglądalność, nie mówiąc o poziomie merytorycznym dyskusji. Jeśli do tego cenzura jest jednostkowa - to już zalatuje hipokryzją.

yanosik
Posty: 3075
Rejestracja: 22 gru 2006, 22:16
Deska: DaMystery
Latawiec: Twister
Lokalizacja: HelZatokaŻnin
Postawił piwka: 10 razy
Dostał piwko: 13 razy
Kontaktowanie:
 
Post06 cze 2010, 17:46

Ziomek - nie przejmuj się!!!
Jak zostaniesz zbanowany, to zawsze możesz się zalogować pod innym nickiem i psocić jako inny Użytkownik!!!
Ostatnio zmieniony 08 cze 2010, 10:50 przez yanosik, łącznie zmieniany 1 raz.

przemass
Posty: 3798
Rejestracja: 06 maja 2006, 22:01
Deska: Encore Nirvana
Latawiec: Airush Razor
Lokalizacja: ChalupyCumbuco
Postawił piwka: 26 razy
Dostał piwko: 25 razy
Kontaktowanie:
 
Post06 cze 2010, 17:48

oooostro :doh:

chyba o tym pisałem właśnie...to ja już sobie pójdę może :wink:

DUCZE
Posty: 58
Rejestracja: 10 wrz 2005, 15:20
Lokalizacja: Poznań (obecnie)
Kontaktowanie:
 
Post06 cze 2010, 19:23

tylko co zrobią teraz nowicjusze?
kto udzieli im konkretnych rad?
kto nie pozostawi ich bez odpowiedzi?

Nie wiem jak inni użytkownicy, ale mi kolegi Ziomka na forum będzie bardzo brakowało.
Uważam, że wkład ( wiedza, porady, pomoc, prestiż ), jaki wniósł w swoich ponad 7 i pół tysiąca postach - zasługuję choć na odrobinę szacunku.
Życie nauczyło mnie oceniać ludzi po całokształcie, nie po chwili ... :idea:
Pzdr

Awatar użytkownika
fando
Posty: 564
Rejestracja: 02 lut 2007, 21:55
Latawiec: PLYNN
Lokalizacja: Katowice
 
Post07 cze 2010, 00:42

Masz Ziomku całkowitą racje i jakoś również doszedłem do podobnych wniosków na temat działania tego forum oraz jego administracji :twisted:
Również żegnam się z tym forum ostatecznie i jest to mój ostatni wpis na KF

Pragnę podziękować niektórym użytkownikom za wspaniałe zabawianie mnie swoimi mądrościami życiowymi od których nieraz bolał mnie brzuch ( ze śmiechu ) :mrgreen:
Adminowi za to że przez nieuwagę ( a może nawet przez niedbalstwo i lenistwo ) zrobił mnie na kilka dni moderatorem nawet o tym nie wiedząc :wink: i potem miałem z jego pokrętnych tłumaczeń niezły ubaw

:thumbsup:

Awatar użytkownika
llisek
Posty: 60
Rejestracja: 19 mar 2010, 12:02
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:
 
Post07 cze 2010, 08:34

Witam wszystkich serdecznie,

O ile może w pewnych kwestiach Ziomkowi nie można odmówić racji to jestem ZDECYDOWANIE PRZECIW tylko krytyce. Masz lepszy pomysł wszyscy chętnie posłuchamy.
Jestem od dwóch miesięcy (może dłużej) na KF i udaje mi się znaleźć ciekawe teksty, opinie, nowości. Czasem trąci komerchą, czasem lecą "prywatne wycieczki" - takie uroki otwartego forum. Ale nie ma nic bardziej irytującego jak czyste krytykanctwo bez żadnych propozycji zmian na lepsze. Piszesz że się z forum wypiszesz bo ci nie odpowiada, trudno. Masz doświadczenie to się nim podziel a jak nie masz na to ochoty, czy nie potrafisz to nie krytykuj tych co się starają.
Mi KF bardzo pomogło w pierwszych krokach i będę tu nadal często zaglądać. Czy to wymarzone forum? Na pewno nie. Ale najlepsze jakie do tej pory znalazłem.

Pozdrawiam wszystkich, którzy bawią się dobrze z KF :thumbsup:

Awatar użytkownika
rolnik
Posty: 4544
Rejestracja: 07 sie 2003, 21:16
Deska: SU2
Latawiec: Obojetne
Lokalizacja: Stara Gwardia
Postawił piwka: 44 razy
Dostał piwko: 44 razy
 
Post07 cze 2010, 08:53

Również żegnam się z tym forum ostatecznie

:clap: Pablo sory za wczesniejsze przytyki chyba jednak masz racje Ziomek sie obrazi i mu przejdzie .
Papier juz wszyscy za toba placzemy :mrgreen:

Wrogu
Posty: 1932
Rejestracja: 19 maja 2009, 19:40
Deska: do pływania
Latawiec: do latania
Lokalizacja: Gdynia
Dostał piwko: 52 razy
 
Post07 cze 2010, 09:13

Bo mu sie po prostu nie oplaca tu nie byc i nie reklamowac sie.

Wiele osob trafia do jego szkolki przez forum (i ja tam trafilem, mimo roznych opinii na forum, osobiscie jestem zadowolony ze szkolenia, z pewnymi mankamentami i imo brakami i uwazam, ze wake nie jest dobra szkolka dla wszystkich), forum stanowi darmowa reklame i glupota jest z niej nie korzystac. To nie lata 90 gdzie polecalo sie towar i uslugi droga pantoflowa. Pierwsze kroki nim cos sie kupi to sprawdzenie tego w necie.

A Pablowi sie nie dziwie, ze cenzuruje fragmenty wypowiedzi Ziomka. Sa zajadliwe i obrazliwe. To samo moznaby napisac bardziej rzeczowo i z jasnym uzasadnieniem (np. granat pod barem SS...), a wiedzy i doswiadczenia jako podstaw do pisania rzetelnych i normalnym jezykiem opinii przeciez nikt Ziomkowi nie odmawia.

To moze nie temat o uzdrawianiu forum, ale faktycznie moznaby wprowadzic bezstronnych modow (nie zwiazanych z jakas marka, szkolka, sklepem etc. a aktywnych na forum). A cenzurowanie (czyli przenoszenie do podforum - kosz) wypowiedzi, nawet tych zbyt ostrych mi sie nie podoba (choc jak pisalem, Pablowi sie nie dziwie), bo Ci co bezpodstawnie 'pluja jadem' sami wyrabiaja sobie opinie u innych!

Long live KF :!: :thumb: (bo szybko lepsze forum PL o KS nie powstanie)

Awatar użytkownika
przemjas
Posty: 2566
Rejestracja: 21 lis 2006, 13:54
Deska: SU-2 Prorider
Latawiec: SS RPM 10m
Lokalizacja: Elbląg
Postawił piwka: 22 razy
Dostał piwko: 18 razy
Kontaktowanie:
 
Post07 cze 2010, 09:17

jak tak bardzo jestescie krytycznie nastawieni go kiteforum, to załóżcie kiteforum 2.
i zobaczymy czy tam bedziecie tak samo pisac.

przemass
Posty: 3798
Rejestracja: 06 maja 2006, 22:01
Deska: Encore Nirvana
Latawiec: Airush Razor
Lokalizacja: ChalupyCumbuco
Postawił piwka: 26 razy
Dostał piwko: 25 razy
Kontaktowanie:
 
Post07 cze 2010, 11:16

Wrogu pisze:To moze nie temat o uzdrawianiu forum, ale faktycznie moznaby wprowadzic bezstronnych modow (nie zwiazanych z jakas marka, szkolka, sklepem etc. a aktywnych na forum).


Takich nie ma ;)

Nikt nie jest przeciwny KF.pl - jedynie cenzurze i przenoszeniu wybranych postów do śmietnika. Rozumiem doskonale irytację Admina że ktoś mu nie robi dobrej roboty, ale dobry produkt i dobre forum obronią się same.

Awatar użytkownika
Pinio
Posty: 3647
Rejestracja: 02 wrz 2006, 03:46
Postawił piwka: 25 razy
Dostał piwko: 30 razy
 
Post07 cze 2010, 17:59

przemass pisze:
Wrogu pisze:To moze nie temat o uzdrawianiu forum, ale faktycznie moznaby wprowadzic bezstronnych modow (nie zwiazanych z jakas marka, szkolka, sklepem etc. a aktywnych na forum).


Takich nie ma ;)

No co Ty poważnie :lol:

Awatar użytkownika
Pinio
Posty: 3647
Rejestracja: 02 wrz 2006, 03:46
Postawił piwka: 25 razy
Dostał piwko: 30 razy
 
Post07 cze 2010, 22:49

luzak :thumbsup: niesmaczne :mrgreen: to taki żart ma być chyba :?

Awatar użytkownika
zgred
Posty: 2614
Rejestracja: 30 paź 2005, 19:20
Deska: nbl
Latawiec: ozone, best
Lokalizacja: Pułtusk-Władek-Sopot-Gdańsk :)
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post07 cze 2010, 23:15

ja tam mam filtr wbudowany w łepek i jako tako działa.

ale posiedze jeszcze troszkę i zobaczę co z tego całego "regulaminu" będzie.


Wróć do „Offtopic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości

cron