NOBILE Pimp Your Board 2nd Edition! GŁOSOWANIE!

Kitesurfing i wszystko z nim związane.
Awatar użytkownika
wielkibrat
Posty: 169
Rejestracja: 09 maja 2006, 12:25
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post06 cze 2011, 16:34

Pany!

Pewnie wielu z Was wie jak i wielu pewnie nie wie, jeszcze kilkanaście pozostało na głosowanie w 2 edycji na najlepszy/ładniejszy projekt deski Nobile 50/50. Pomimo bardzo jasnych i prostych zasad, wygrywa ten Autor, który ma najwięcej facebookowych znajomych, bo to oni klikając Lubie to! przybliżają go do zwycięstwa. Nie jest to najlepsza droga do wyłonienia najbardziej odpicowanej deski, bo gust niekoniecznie decyduje o wyborze. Mi z różnych względów najbardziej przypadła do gustu praca Zosi Szamańskiej. ;)
Obrazek
Jeśli chcecie porównać prace i zagłosować musicie mieć konto facebookowe oraz…
1. Polubić fanpage Nobile: http://www.facebook.com/home.php?#!/pro ... 32&sk=wall
2. Polubić którąś pracę: http://www.facebook.com/home.php?#!/med ... 3868701242

Pzdr
Ostatnio zmieniony 07 cze 2011, 22:32 przez wielkibrat, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
slawek
Posty: 932
Rejestracja: 22 sie 2005, 12:51
Lokalizacja: sopot/pisz
Postawił piwka: 18 razy
Kontaktowanie:
 
Post06 cze 2011, 17:46

mi sie ta z kuniem podoba:
Obrazek
nadawała by sie na drzwi od stodoły :)

Bartq
Posty: 146
Rejestracja: 27 wrz 2010, 15:25
Lokalizacja: Kraków
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 2 razy
 
Post07 cze 2011, 00:15

Zajebista ta deseczka z pierwszego posta :D
Chociaż to fragile to średnio mi pasuje :)

Awatar użytkownika
DISKORELAKS
Posty: 887
Rejestracja: 11 maja 2007, 12:44
Deska: DUOTONE PROWAM 5'10
Latawiec: Switch Element 6
Lokalizacja: GDAŃSK
Postawił piwka: 10 razy
Dostał piwko: 13 razy
Kontaktowanie:
 
Post07 cze 2011, 08:14

wielkibrat pisze:Pany!

Pewnie wielu z Was wie jak i wielu pewnie nie wie, jeszcze kilkanaście pozostało na głosowanie w 2 edycji na najlepszy/ładniejszy projekt deski Nobile 50/50. Pomimo bardzo jasnych i prostych zasad, wygrywa ten Autor, który ma najwięcej facebookowych znajomych, bo to oni klikając Lubie to! przybliżają go do zwycięstwa. Nie jest to najlepsza droga do wyłonienia najbardziej odpicowanej deski, bo gust niekoniecznie decyduje o wyborze. Mi z różnych względów najbardziej przypadła do gustu praca Zosi Szamańskiej. ;)

Pzdr



Kolego zaprzeczasz sam sobie a podpieranie się użytkownikami kiteforum chyba nie jest adekwatne do tego co napisałeś.


I jako że również biorę udział w tym konkursie nie będę wrzucał na głównym swojej pracy pomimo iż w zeszłym roku zajęliśmy z Zosią Szymańską egzekwo 3 miejsce.

W tym roku poziom prac jest o niebo lepszy od zeszłego, wiec pozwól użykownikom forum o własną opinię.


Pozdr

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post07 cze 2011, 09:13

DISKORELAKS pisze:

Kolego zaprzeczasz sam sobie ..


w której części tekstu? bo nie dostrzegam..
?


DISKORELAKS pisze:
podpieranie się użytkownikami kiteforum chyba nie jest adekwatne do tego co napisałeś.


KAŻDY dziś chyba w takich konkursach podpiera się "znajomymi użytkownikami"

wrzuć swoją grafę również na głowne i uwierz mi, że nikomu to przeszkadzać nie będzie
wliczając WielkiegoBrata, Zofię Sz. etc :hand:

peace :hand:

pzdr

Awatar użytkownika
DISKORELAKS
Posty: 887
Rejestracja: 11 maja 2007, 12:44
Deska: DUOTONE PROWAM 5'10
Latawiec: Switch Element 6
Lokalizacja: GDAŃSK
Postawił piwka: 10 razy
Dostał piwko: 13 razy
Kontaktowanie:
 
Post07 cze 2011, 09:34

Drogi Darku

Nie mam spiny na tego rodzaju konkursy, więc nie mam potrzeby wrzucania na główne. Bo w tym konkursie chodzi chyba bardziej o "fun" niż coś bardziej przyziemnego.


Ale zastanawiałem się jak szybko taki wątek trafi forum i jak widzę dość szybko.

kamszot
Posty: 448
Rejestracja: 22 maja 2009, 21:16
Postawił piwka: 13 razy
Dostał piwko: 4 razy
 
Post07 cze 2011, 16:49

Fragile to strzal w stope..

Awatar użytkownika
wielkibrat
Posty: 169
Rejestracja: 09 maja 2006, 12:25
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post07 cze 2011, 18:30

DISKORELAKS pisze:
Kolego zaprzeczasz sam sobie a podpieranie się użytkownikami kiteforum chyba nie jest adekwatne do tego co napisałeś.

I jako że również biorę udział w tym konkursie nie będę wrzucał na głównym swojej pracy pomimo iż w zeszłym roku zajęliśmy z Zosią Szymańską egzekwo 3 miejsce.

W tym roku poziom prac jest o niebo lepszy od zeszłego, wiec pozwól użykownikom forum o własną opinię.


Pozdr


Drogi Panie,

Po 1 nie jesteśmy kolegami i pewnie nie będziemy, wiec daruj PAN sobie te CB-radiowe spoufałości...

Po 2 nikt nikomu nie zabrania wrzucać na główne czy każde inne postów tego typu... i gratuluje 3 miejsca...

Po 3 nigdzie we wcześniejszym moim poście nie napisałem: głosujcie, właśnie na tą deskę czy w ogóle głosujcie, bo musicie... post miał być jedynie informacją o konkursie i wyrazem mojej opinii... (chyba mi wolno czy też nie?)

Pzdr

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post07 cze 2011, 20:46

DISKORELAKS pisze:Drogi Darku

Ale zastanawiałem się jak szybko taki wątek trafi forum i jak widzę dość szybko.



Drogi ..DiskoRelaksie?
ale W CZYM problem by nie trafił?
tematyka "poniekąd" :wink: związana jest z KITEsurfingiem jak mi się wydaje.. :roll:
a to jest KITEforum..
to GDZIE miałby trafić?


kamszot pisze:Fragile to strzal w stope..


ja tego tak nie odbieram
właśnie TO mi się podoba, już nawet pomijając napis: że deska wydaje się być z kartonu :doh:
tak dobrze odwzorowana grafa - że zastanawiasz się czy da się na niej pływać :mrgreen:
a to TYLKO grafa i wiemy że akurat którą jak którą - ale NOBILE złamać łatwo nie jest..

pzdr

unhooked
Posty: 380
Rejestracja: 04 kwie 2011, 14:40
Postawił piwka: 6 razy
Dostał piwko: 23 razy
 
Post07 cze 2011, 22:14

wielkibrat pisze:Po 3 nigdzie we wcześniejszym moim poście nie napisałem: głosujcie, właśnie na tą deskę czy w ogóle głosujcie, bo musicie... post miał być jedynie informacją o konkursie i wyrazem mojej opinii... (chyba mi wolno czy też nie?)
Pzdr

Witaj, "fejsbókowy" Panie! Chyba chodzi o to, że dajesz link do konkretnej pracy. Bo, jak przejrzysz podobne posty na tym forum, to zazwyczaj jest to nic innego jak prośba o oddanie głosu, aby ktoś mógł wygrać konkurs. A kajtowa brać jest szybka do pomocy!

wielkibrat pisze:Jeśli chcecie porównać prace i zagłosować musicie mieć konto facebookowe oraz…
1. ...
2. Polubić którąś pracę: http://www.facebook.com/profile.php?id= ... =1&theater

To właśnie taka zawualowana prośba o głosowanie na tę konkretną pracę.

kamszot
Posty: 448
Rejestracja: 22 maja 2009, 21:16
Postawił piwka: 13 razy
Dostał piwko: 4 razy
 
Post08 cze 2011, 10:04

Ziomek. pisze:ja tego tak nie odbieram
właśnie TO mi się podoba, już nawet pomijając napis: że deska wydaje się być z kartonu :doh:
tak dobrze odwzorowana grafa - że zastanawiasz się czy da się na niej pływać :mrgreen:
a to TYLKO grafa i wiemy że akurat którą jak którą - ale NOBILE złamać łatwo nie jest..

pzdr


pytanie czy udaloby im sie odwzorowac na desce tak dopracowana grafike..? bedzie to mega trudne


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości

cron