Egipt - Hamata

Miejscówki Kitesurfingowe
Awatar użytkownika
ilonqa
Posty: 9
Rejestracja: 07 paź 2011, 01:48
Deska: Nobile
Latawiec: Slingshot/RPM
Lokalizacja: Glarus, Szwajcaria
Postawił piwka: 2 razy
Kontaktowanie:
 
Post19 kwie 2013, 16:03

Hamata fajna, tylko często nie mieli już zimnego piwa w barze. Wogóle nie było już piwa :oops:

Awatar użytkownika
aga.kite
Posty: 85
Rejestracja: 14 gru 2011, 17:07
Deska: Nobile
Latawiec: Slingshot Rally
Postawił piwka: 14 razy
Dostał piwko: 3 razy
 
Post11 maja 2013, 22:44

Witam, tak jak obiecałam zdaje relacje z najlepszego jak do tej pory wyjazdu do Hamaty :D :!: :!: :!:


Hamota, Hamota...

Dnia 27.04.2013 spotkaliśmy się na warszawskim lotnisku o godz 22. Naszym wspólnym celem była Hamata i zdobycie niesamowitych wrażeń co nawet przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. :!: :!: :!:


Pierwszego dnia zacna ekipa ponad 60 osób dotarła na spot. Zaczęło się pompowanie kite'ów ,szkolenia, samodzielne pływanie i mega fun.
Szkolenia prowadziła kadra solidnych instruktorów :D kursanci zaliczyli niezły progressss :clap:
Kolejne dni wyglądały podobnie jak chodzi o wiatr pływanie na latawcach od 9m do 17m kite'ow ,cały wachlarz rozmiarówki można było zobaczyć na wodzie.Dwa dni odpuszczone zupełnie...wtedy chętni mogli skorzystać z nurkowania i podziwiania delfinów.

Codziennie wieczory to była jedna wielka integracja.Śmiechy, wygłupy tańce przy basenie, a nawet spontaniczna nocna kąpiel w basnie. :wink:
Tyle pozytywnej energii chyba nie można sobie wyobrazić trzeba po prostu przeżyć to!!!( z nami :?: :D )
Do tego epicka impreza urodzinowa jednego z uczestników profesjonalnie przygotowana: jedzenie pierwsza klasa ze świeżą rybą w roli głównej, prawdziwy klubowy klimat(Dj, światła) jak przy urodzinach TORT się należy :) w połączeniu z naszymi tańcami i mega zabawą dało mieszankę wybuchową. Tej nocy chyba nikt nie zapomni.

Na spocie nie było większych problemów beachboy team ogarniał starty/lądowanie kite:) w barze sympatyczny barman,a busy śmigały jak ta lala :)
Odbyło się także testowanie sprzętu OZONE i CORE deski,latawce od wyboru do koloru :D

cały tydzień uśmiechy nie schodziły nam z twarzy :!: :!: :!: powstały nowe znajomości, a co za tym idzie planowanie kolejnych wyjazdów (następny już pod koniec pażdziernika) w sezonie stacjonujemy na Małym Morzu. :D

Za pełen profesjonalizm, (stawanie na rzęsach żeby nam dogodzić) atmosferę jaką stworzyła kadra podziękowania dla JOVI TRAVEL i KITE VILLAGE :D

na pewno jeszcze nie raz zatrzęsiemy HAMOTĄ!!! :thumbsup:

dorzucam parę zdjęć
pozdrawiam Agata :thumbsup:
Załączniki
IMG_0123.JPG
IMG_0123.JPG (44.83 KiB) Przejrzano 4086 razy
P5010029.JPG
P5010029.JPG (79.82 KiB) Przejrzano 4086 razy
IMGP1196.jpg
IMGP1196.jpg (42.63 KiB) Przejrzano 4086 razy

Awatar użytkownika
march_in
Posty: 2135
Rejestracja: 01 cze 2007, 20:31
Lokalizacja: vava to rege tałn
Postawił piwka: 15 razy
Dostał piwko: 17 razy
Kontaktowanie:
 
Post13 maja 2013, 00:12

phpBB [video]

stiv amoralny
Posty: 1522
Rejestracja: 13 sty 2006, 02:55
Deska: 50fifty/Su-2/Spleene
Latawiec: Cabrinha/SShot/Airush
Lokalizacja: terazFilipiny
Postawił piwka: 12 razy
Dostał piwko: 32 razy
Kontaktowanie:
 
Post16 maja 2013, 19:26

stiv amoralny pisze:
MARIO_KITE pisze:
nowy81 pisze:naprawdę nikt nic nie wie :?: :?: :?: A myślałem, że Egipt już zmierzony w szerz i wzdłuż :twisted:


Witam!!!

Miejsce rewelacja!!!!!!!!!!!! spot extra. zero kamoli, rafy itp. mieciutki piaseczek. Naprawde super plywanie. We wrzesniu tez duzo lepiej wiało niz np w hurghadzie czy el gounie!!!. Jest tylko jedno ale!!! zero zycia towarzyskiego. Jak chcesz piimprezowac yo zapomnij. Jak chcesz super poplywac w spokoju to polecam w ciemno!!!!
W el gounie masz 150 kitów tam bedziesz mial 10-15. I naprawde bardzo bezpieczne dno. Sprawdzilem .


Wszystko się zgadza! tylko jedno drugie "ale" NA DZIŚ! Jeśli chcesz popływać kameralnie i w spokoju to zapomnij o tym:) Minęło parę lat i teraz jest trochę wiecej kite'ów niż 10-15... , obecnie z 5-10 razy więcej Ważne też, że "pojemność kajciarzy" na spocie jest bezpośrednio uzależniona od pływów. Przy niskim stanie może pływać tak naprawdę tylko kilka-kilkanaście osób!...

pozdrawim
stiv a


aga.kite pisze:Witam, tak jak obiecałam zdaje relacje z najlepszego jak do tej pory wyjazdu do Hamaty :D :!: :!: :!:


Hamota, Hamota...

Dnia 27.04.2013 spotkaliśmy się na warszawskim lotnisku o godz 22. Naszym wspólnym celem była Hamata i zdobycie niesamowitych wrażeń co nawet przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. :!: :!: :!:
Pierwszego dnia zacna ekipa ponad 60 osób dotarła na spot ...
pozdrawiam Agata :thumbsup:


Dokładnie o to mi chodziło. Taka jest między innymi różnica dzisiaj, w stosunku do tego co było kilka lat temu. I na to zwróciłem uwagę. Kite - Village nie jest już miejscem dzikim i kameralnym, tylko dobrze zorganizowanym przemysłem kitesurfingowym. Jednym to przypasuje, innym nie. Jestem przekonany, że zdecydowane gro forumowiczów to zrozumiało, gdy zwróciłem na to uwagę 30 marca - ponad miesiąc temu. Ale też zdarzają się wyjątki od tego normalnego sposobu postrzegania rzeczywistości. Pewnie też przypadkowo zupełnie i bez żadnego związku z tym tematem, powstał kilka dni później dosyć bujny wątek na forum. Jest jakby trochę związany z tematem TEGO topicu, więc podlinkuję, jakby ktoś jeszcze nie czytał.
viewtopic.php?f=16&t=50884

pozdrawim

stiv a

Awatar użytkownika
robi69
Posty: 232
Rejestracja: 12 lut 2009, 17:17
Deska: nobile NHP Split
Latawiec: Ozone, Wainman
Lokalizacja: Przemyśl
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 6 razy
 
Post16 maja 2013, 20:49

Tez tam byłem i na 8 dni pobytu 7 dni pływanka zaliczyłem :) :) :) ale mi się rymło ha ha .... Co do pozostałych "wydarzeń" - kto był ten wie a kto nie był niech żałuje :thumbsup:

Awatar użytkownika
Rigus
Posty: 323
Rejestracja: 29 maja 2012, 12:16
Deska: SU-2 ProS 3d
Latawiec: SLINGSHOT BEST OZONE
Lokalizacja: Crackoff
Postawił piwka: 49 razy
Dostał piwko: 17 razy
Kontaktowanie:
 
Post30 gru 2014, 21:33

aga.kite pisze:widzę do dyskusji włączają się coraz to silniejsi forumowicze :thumb:
kupienie 5l alku=ok 150zł ,storage+bus w Hamacie(7dni)=86euro,wspomnienia= BEZCENNE :D :!:

możesz coś więcej napisać o transferze z Wadi Lahmy?
czy transfer lotniska tez kasują extra za quiver ?


Wróć do „Spoty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

cron