Ford Kite Cup

Kitesurfing i wszystko z nim związane.
Ksiaze
Posty: 209
Rejestracja: 01 paź 2003, 13:46
Lokalizacja: W-wa
Dostał piwko: 29 razy
 
Post21 maja 2013, 15:31

Darek Ziomek -Twój heat został w ostatniej minucie zakończony flagą N (biało niebieska szachownica) i trzema sygnałami dźwiękowymi -
-to oznacza przerwanie heatu w przepisach żeglarskich.
Powinieneś mieć jakiekolwiek podstawy jeżeli zarzucasz komuś kłamstwo !!!

powiedziałem swoje zdanie i zakończę mój udział w tym temacie bardzo ciekawym zdaniem które sam dziś napisałeś w innym topicu:

Szkoda by było gdyby wycofał się ostatni z łaskawych, po tym jak wycofali się wielcy mecenasi, w postaci Żywca czy Kii .. a jak będziemy po "polskiemu" jedynie psioczyć, to za jakiś czas w trzcinach będziemy se sami zawody urządzać..

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post21 maja 2013, 15:47

Ksiaze pisze:
powiedziałem swoje zdanie i zakończę mój udział w tym temacie bardzo ciekawym zdaniem które sam dziś napisałeś w innym topicu:

Szkoda by było gdyby wycofał się ostatni z łaskawych, po tym jak wycofali się wielcy mecenasi, w postaci Żywca czy Kii .. a jak będziemy po "polskiemu" jedynie psioczyć, to za jakiś czas w trzcinach będziemy se sami zawody urządzać..


..mam wrażenie, ale chyba mylisz osoby, wydaje mi się, że jestem daleki od JEDYNIE psioczenia :hand:
podobnie jak daleko mi do jedynie kadzenia, choć to się często najlepiej "opłaca" :lol: (jeden z przykładów powyżej, można samemu znaleźć spod czyjej klawiatury..)

Ksiaze pisze:Darek Ziomek -Twój heat został w ostatniej minucie zakończony flagą N (biało niebieska szachownica) i trzema sygnałami dźwiękowymi -
-to oznacza przerwanie heatu w przepisach żeglarskich.
Powinieneś mieć jakiekolwiek podstawy jeżeli zarzucasz komuś kłamstwo !!!


Lukasz Ceran - a JAK się więc odniesiesz do poniższego:


zadanie z logiki dla ambitnych : jeśli :

FilipN pisze: było tylko co raz słabiej


a uznany heat odbył się dobre 20 minut po "anulowanym"
to w którym heacie wiało lepiej ..

i JAKIE wobec tego były podstawy do uznania heatu w którym wiało słabiej :thumb:

nie oczekuję, że ktokolwiek (TY?) uzna swój błąd, przeprosi, przyzna 4te zamiast 5tego miejsce, odejmie 2,5 pkt w generalce (zamiast 6,5 - 4 - co będzie miało KOLOSALNY wpływ na całościowe wyniki 2013 jak wiadomo..) NICZEGO NIE OCZEKUJĘ

SĘDZIA JEST BOGIEM - to już wiem od Zawodów w Juracie 2004 :hand: ..tam przynajmniej bezpośrednio to padło :thumb:

peace
Ostatnio zmieniony 21 maja 2013, 15:53 przez Ziomek., łącznie zmieniany 1 raz.

sebastian rogaś
Posty: 5
Rejestracja: 21 maja 2013, 11:57
Dostał piwko: 2 razy
 
Post21 maja 2013, 15:52

Drodzy koledzy, wasza kłótnia napewno nie pomoże w frekwencji na zawodach, a jak to spadnie to wiemy jak to może się skończyć.
Błędy się zdarzają, tak samo sędziowie je popełniają jak i zawodnicy, najważniejsze jest abyśmy wspólnie je eliminowali i rozwijali ten sport.

Awatar użytkownika
onzo
Posty: 5583
Rejestracja: 19 paź 2003, 22:34
Deska: Wainman Joke 138
Latawiec: Vegas 9,12,16
Lokalizacja: WaWa
Postawił piwka: 41 razy
Dostał piwko: 89 razy
Kontaktowanie:
 
Post21 maja 2013, 15:58

march_in pisze:tak sobie glosno mysle. w kazdym razie jak zamiescicie heaty to bedziecie wiedzieli jaka maja ogladalnosc, a noz kogos zacheci to do startu, moze w ligach szkolkowych sprobuje sil. moze sie paru freakow znajdzie :)
dla zwyklego amatora moze tez byc to ciekawe, zobaczyc jaki jest poziom heatow w polsce, nawet jakby sobie mial to raz do roku obejrzec. co innego jest zobaczyc filmik zmontowany, a co innego realne starcie.


też jestem za. pekrę ogląda się z przyjemnością właśnie dlatego, że jest na żywo i można zobaczyć jak to wygląda na zawodach. Jak chcę zobaczyć mega tricki wraz ze zbliżeniem na markę sprzętu na jakim aktualnie pływa Youri to Ziomek mi powie w jakim filmiku będzie to możliwe. Ale zawody to co innego i trzeba przyznać, że trochę inaczej wszystko wygląda live. Nie od dziś większość kibiców ogląda sport w TV nawet w formie relacji, a nie jedzie na drugi koniec Polski za zawodnikami.

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post21 maja 2013, 15:58

sebastian rogaś pisze:Błędy się zdarzają, tak samo sędziowie je popełniają jak i zawodnicy, najważniejsze jest abyśmy wspólnie je eliminowali i rozwijali ten sport.


:thumb: :clap: wszystko prawda..

dla mnie koniec tematu, mam nadzieję, że wnioski wyciągną obie strony..
a heaty będzie wygrywał zawodnik zwycięski w trakcie konkretnej potyczki - a nie "uznany ogólnie za lepszego" ..

peace

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post21 maja 2013, 16:03

onzo pisze:
też jestem za. pekrę ogląda się z przyjemnością właśnie dlatego, że jest na żywo i można zobaczyć jak to wygląda na zawodach. ... zawody to co innego i trzeba przyznać, że trochę inaczej wszystko wygląda live. Nie od dziś większość kibiców ogląda sport w TV nawet w formie relacji, a nie jedzie na drugi koniec Polski za zawodnikami.


..znów wszystko rozbija się o ..kasę.. LIVE relacja wymaga jednak nakładu pracy i środków, które w naszym sporcie, byłyby znaczącym kosztem w całości..

jednak zapisy Video na YouTube nie są kosztowne, wymagały by jednak INTENSYWNEJ pracy conajmniej jednej - a najlepiej dwóch osób..
Onzo - przyjmujesz wolontariat ? :thumb:

peace

sebastian rogaś
Posty: 5
Rejestracja: 21 maja 2013, 11:57
Dostał piwko: 2 razy
 
Post21 maja 2013, 16:06

oby w rewie wam powiało zebyście mogli pokazać prawdziwą walkę i aby moi koledzy mieli pełną listę tricków.
Dla przypomnienia na drugich warriors of the wind Dj noz wygral z Borsukiem- dowód na to czy wygrywa faworyt.

Smokie
Posty: 5595
Rejestracja: 07 sie 2003, 12:00
Deska: Semente Pocket Rocket, 77
Latawiec: Slingshot RPM
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwka: 121 razy
Dostał piwko: 77 razy
Kontaktowanie:
 
Post21 maja 2013, 16:33

Crazy Horse pisze:A to już jest #&^!#*(#*&(*)(!#, że w informacji prasowej i tu na KF "Pani od PR" nie załącza zdjęcia zwycięzcy, tylko Karoliny i Wiktora :roll: :?
Dobry Neptunie miej moje nerwy w opiece 8)



Już jest ;)

Od siebie dodam że podziwiam wszystkich startujących za triki w takich warunkach.
Co do dyskusji z sędziami myślę że jest trochę nie na miejscu. Jak już było napisane wiadomo że błędy się zdarzają. Są także protesty.

Ja widziałem w sumie tylko pozytywy, naprawdę mnóstwo osób, coraz więcej zainteresowanych i zajawka w zawodnikach nawet przy takich warunkach.

Bardzo żałuje że prawdopodobnie nie zobaczę Victora w starciu z Mareczkiem przy godziwym wietrze, choć sam Victor jest nastawiony pozytywnie po kontuzji barku i mówi że niedługo wraca.

Tak jak pisał Jacek czekam także na livestream bo z niego płyną tylko korzyści i to nie jakimś wielkim kosztem.

Tak że tak ... warunki sprzyjają nie trzeba za daleko wyjeżdżać trenować wystarczy posiedzieć trochę nad bajorkiem ;) Czekamy na Rewę za miesiąc :)

Awatar użytkownika
zaq
Posty: 922
Rejestracja: 12 wrz 2010, 11:52
Deska: Clash
Latawiec: Ozone Catalist
Lokalizacja: Wuwa
Postawił piwka: 21 razy
Dostał piwko: 71 razy
Kontaktowanie:
 
Post21 maja 2013, 16:35

Trochę mniej emocji, bo powiecie o 1 słowo za dużo.

Może poruszcie tematy na PRIV albo w stosownym gronie (np. PSK), bo rozmowa jest ciekawa ale może interesuje ze 20-30 osób.
Dla postronnych niewiele wnosi a forma jej psuje dobrą atmosferę wokół zawodów o której pisaliście.

Najlepiej wyjaśnijcie się na wodzie 8) A jest wiele innych rzeczy z zawodami, które można poprawić które leżą i kwiczą.

sebastian rogaś
Posty: 5
Rejestracja: 21 maja 2013, 11:57
Dostał piwko: 2 razy
 
Post21 maja 2013, 17:29

Podsumowanie, fajnie, że Ford nadal daje możliwość rywalizacji oraz fajnie, że Książe dołączył do teamu- napewno docenią to zawodnicy podczas racingu na morzu.

Awatar użytkownika
onzo
Posty: 5583
Rejestracja: 19 paź 2003, 22:34
Deska: Wainman Joke 138
Latawiec: Vegas 9,12,16
Lokalizacja: WaWa
Postawił piwka: 41 razy
Dostał piwko: 89 razy
Kontaktowanie:
 
Post21 maja 2013, 17:44

Ziomek. pisze:
onzo pisze:
też jestem za. pekrę ogląda się z przyjemnością właśnie dlatego, że jest na żywo i można zobaczyć jak to wygląda na zawodach. ... zawody to co innego i trzeba przyznać, że trochę inaczej wszystko wygląda live. Nie od dziś większość kibiców ogląda sport w TV nawet w formie relacji, a nie jedzie na drugi koniec Polski za zawodnikami.


..znów wszystko rozbija się o ..kasę.. LIVE relacja wymaga jednak nakładu pracy i środków, które w naszym sporcie, byłyby znaczącym kosztem w całości..

jednak zapisy Video na YouTube nie są kosztowne, wymagały by jednak INTENSYWNEJ pracy conajmniej jednej - a najlepiej dwóch osób..
Onzo - przyjmujesz wolontariat ? :thumb:

peace


Gdybym tylko nie miał limitów na net i przede wszystkim nie miał limitów na jazdę na płw akurat w trakcie zawodów to czemu nie. Obstawiam, że z mojej strony będzie to możliwe najwcześniej w drugiej połowie przyszłego roku ;)

Awatar użytkownika
TrueKejner
Posty: 920
Rejestracja: 30 paź 2010, 13:44
Deska: Shinn
Latawiec: Cabrinha
Postawił piwka: 157 razy
Dostał piwko: 193 razy
 
Post21 maja 2013, 18:25

Smokie pisze:Od siebie dodam że podziwiam wszystkich startujących za triki w takich warunkach.
Co do dyskusji z sędziami myślę że jest trochę nie na miejscu.

Ja widziałem w sumie tylko pozytywy, naprawdę mnóstwo osób, coraz więcej zainteresowanych i zajawka w zawodnikach nawet przy takich warunkach.

Bardzo żałuje że prawdopodobnie nie zobaczę Victora w starciu z Mareczkiem przy godziwym wietrze, choć sam Victor jest nastawiony pozytywnie po kontuzji barku i mówi że niedługo wraca.


Kurcze Smokie Ty to umiesz uspokoić atmosferę. Rzeczywiście zawody naprawdę były ekstra i poszło tylko o ten wiatr nieszczęsny, a chyba wszyscy wiedzą jak to jest:
Te sytuacje gdy wychodzi się na wodę a tu nagle siada albo leci się na jakiś super wyjazd po to tylko, żeby sprawdzać codziennie prognozę i czekać na byle powiew. Można wtedy rzeczywiście się wściec- każdy z nas to zna. Może dlatego tak zakipiało w tym wątku, heh.

Ta nie ma co jęczeć. Za miesiąc Rewa, czyli najlepszy spot w Polsce i miejmy nadzieję, że już tam warunki będą po naszej stronie.
pozdro!

sebastian rogaś
Posty: 5
Rejestracja: 21 maja 2013, 11:57
Dostał piwko: 2 razy
 
Post21 maja 2013, 18:33

Victor to twardziej, wróci szybko i jeszcze będziecie oglądać pojedynki Chłopaków - patrząć po zeszłych sezonach warto czekać

Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post22 maja 2013, 00:53

Jezu jak ja zazdroszczę tym, którzy byli w Chałupach jako zawodnicy czy widzowie. Gratuluję wszystkim uczestnikom, sędziom, organizatorom, obsłudze.
Szczerze - tęsknię za Wami, za atmosferą...
Victor - życzę szybkiego powrotu na wodę, bo Marka zwycięstwo nie było aż tak słodkie.

Chciałbym naprawdę podkreślić osobom, którzy nie bywali w ostatnich latach na polskich zawodach, że czytając część tego wątku można nabrać mylącego wyobrażenia o tych zawodach. Panie i Panowie zawodnicy - czy możecie wyjaśniać sobie istotne detale sędziowania na skipeersach a jeśli brakuje czasu lub potrzeba go na nabranie dystansu to wiecie doskonale gdzie jest właściwe miejsce na taką dyskusje :idea:

Tutaj info ze strony pskite z relacją Stempla oraz rankingiem Ligii Szkół KS:
http://pskite.pl/index.php/zawody/relac ... 52013.html

Wygląda na to, że pomysł Jarka Issela spotkał się z dobrą reakcją 8 szkół :clap:

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post22 maja 2013, 09:25

BraCuru pisze: Panie i Panowie zawodnicy - czy możecie wyjaśniać sobie istotne detale sędziowania na skipeersach


..zgadza się, przepraszam i skupiam na treningu, żeby walczyć z młodymi :thumb:

BraCuru pisze:
Wygląda na to, że pomysł Jarka Issela spotkał się z dobrą reakcją 8 szkół :clap:


oby tylko Szkoły nadal utrzymały frekwencję, a nawet dorzucały zawodników :thumb:
okazuje się , że debiutanci MOGĄ sporo namieszać i wysoko zajść
jednemu wróżę BARDZO wysokie miejsce w generalce :wink:

peace


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości

cron