Czy jesteś za usunięciem anonimowości na KF?

Kitesurfing i wszystko z nim związane.

Czy jesteś za usunięciem anonimowości?

Czas głosowania minął 26 cze 2013, 11:44

NIE. Nic nie zmieniamy. Nie psujmy KF.
38
38%
NIE. Po wprowadzeniu takiej opcji przestaję tutaj pisać, aby chronić swoją prywatność.
9
9%
TAK. Wprowadzamy imię i nazwisko widoczne widoczne dla zalogownych i niezalogowanych.
3
3%
TAK. Wprowadzamy imię i nazwisko widoczne tylko dla zalogownych.
8
8%
TAK. Wprowadzamy imię i nazwisko widoczne tylko dla zalogownych i co napiszą więcej niż 100 postów.
19
19%
TAK. Wprowadzamy dobrowolną opcję: imię i nazwisko widoczne dla zalogownych i co napiszą więcej niż 100 postów.
4
4%
TAK. Żadne z powyższych. Opisz swoją propozycję.
0
Brak głosów
INNA opcja. Opisz ją w poście.
3
3%
JEST TO MI OBOJETNE.
16
16%
 
Liczba głosów: 100

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post24 wrz 2013, 08:36

TomekS pisze:Ziomek,
chyba sam nie wierzysz w to, ze ilośc godzin spędzonych na forum to wyznacznik czegoś, oczywiście nie generalizując.


nie - nie sądzę ..

TomekS pisze:
Podobnie dla siebie juz tylko zatrzymuję wiedzę, że:
jesli w latawcu Ozone nie ma absolutnie najmniejszej opcji zeby bez leasha zadziałał zasadniczy system bezpieczeństwa


TomekS pisze: dyletanci i bezmózgowia... :naughty: :wink:



..po kilkunastu? postach nawoływań wielu doświadczonych tu użytkowników - tak zaczynam sądzić..

peace

margin
Posty: 6
Rejestracja: 24 wrz 2013, 09:04
Deska: SU2
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 1 raz
 
Post24 wrz 2013, 09:09

Ziomek, nie ma co tracić czasu. Ten koleś ma swoje tezy i nie zrozumie.
Ktoś może mieć zerowy staż i być rozsądny, ale może też ujadać jak chce. Niech robi to na swoim podwórku.

Awatar użytkownika
pawbuh
Posty: 391
Rejestracja: 28 lip 2011, 19:58
Latawiec: BEST
Postawił piwka: 2 razy
Dostał piwko: 9 razy
 
Post26 wrz 2013, 18:58

TomekS pisze:Ziomek,
chyba sam nie wierzysz w to, ze ilośc godzin spędzonych na forum to wyznacznik czegoś, oczywiście nie generalizując.
Sa osoby z niemalym doświadczeniem, które nie lubia brac udziału w forach ale je przgladają.
Zdarza się, że po długim czasie obserwacji chca jednak zabrać głos i logują się.
Mają 1 post... dla Ciebie to dyletanci i bezmózgowia... :naughty: :wink:

Poza tym mistrzu oracji :wink: , popatrz na moje wypowiedzi i swoje 10tki buziek, wielokropków, emocji itd...
No sorry, ale to nie ja się frustruję :roll:


Za ten post jak i za wiele innych autor TomekS otrzymał skrzynkę piwka od TomekS


Oj frustrujesz, i to nie tylko na tym forum.
Pozdr :lol:
Właśnie dzięki takim kolegom jak ten powyżej jestem za zniesieniem anonimowości, występuje on na co najmniej dwóch forach pod kilkoma nickami i wszędzie robi kwas.
Odnośnie pozjadania wszystkich rozumów przez ww. kolegę, proszę ile można nauczyć się w trzy lata :lol:
Ostatnio zmieniony 26 wrz 2013, 21:54 przez pawbuh, łącznie zmieniany 1 raz.

kiteigor
Posty: 731
Rejestracja: 26 cze 2012, 22:40
Deska: Naish Monarch
Latawiec: Naish Pivot LE
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwka: 9 razy
Dostał piwko: 14 razy
 
Post26 wrz 2013, 21:29

jestem za dodaniem małego znaczka płci, czy to jest kobieta, czy mężczyzna. Czasem można niezłą wpadkę zaliczyć jak się okazuje, że to kobieta, a nick męski lub na odwrót :mrgreen:

zbyszek11
Posty: 258
Rejestracja: 25 sie 2011, 21:32
Deska: SU-2
Latawiec: Nobile T-5 Koino./F-One
Postawił piwka: 37 razy
Dostał piwko: 6 razy
 
Post26 wrz 2013, 21:44

pawbuh pisze:
TomekS pisze:Pozdr :lol:
Odnośnie pozjadania wszystkich rozumów przez ww. kolegę, proszę ile można nauczyć się w trzy lata :lol:

Jak to czego-?
Instrukcji obsługi baru OZONE :lol: :lol: zawsze to jakiś progres :thumbsup:

TomekS
Posty: 135
Rejestracja: 03 maja 2011, 20:45
Postawił piwka: 7 razy
Dostał piwko: 9 razy
 
Post27 wrz 2013, 08:27

Zawsze to jakas wiedza :thumbsup:

Poza tym występuję nie pod dwoma nickami a pod wieloma np. na forum land, rozmawiam tam sam ze sobą, tutaj tez mam conajmniej... chyba trzy z tego co pamiętam :thumb:

zbyszek11 :!: :!: NAUCZ SIĘ GŁOMBIE :!: html :!: , bo cytujesz rzeczy przedstawiając mnie jako autora a to nie ja napisałem tylko pawbuh :idea:

A tak na temat, to jest tylko forum i branie sobie dosłownie wszystkiego na powaznie w systuacji kiedy publiczne zaczęłyby byc dane osobowe, adresy, zawody doprowadziłoby wczesniej czy póxniej do jeszcze wiekszych naruszeń godności osobistych i konsekwncji z tym związanych jakie maja tutaj miejsce w tej chwili.

To forum ma już przerobione oszustwa finansowe, krycie takowych oszustów i szczerzenie zębów do wszystkich z tego tytułu, ze mamy to gdzieś, myślę ze color1 miałby w tej sprawie coś słusznego do dodania, ale zajmuje się ściganiem oszustów i chwała mu za to.

Na kazdym kroku pomimo tego czy ktoś ma rację czy nie, czy się upiera czy nie, monopol na wiedze ma tylko garstka (niestety tylko im się tak wydaje) i uważa że wolno jej porównywac rozmowę z inną osobą do taplania się w gównie, okreslenie głupi jest na porzadku dziennym bez zastanowienia i to są standardy tych rozmów.

Moze ja nie miałem racji w sprawie systemu bezpieczentwa, moze miałem, ale moja dyskusja prowadzona była na jeden temat bez obelg, ubliżań, pomówień, ale w końcu jak się słyszy o sobie takie rzeczy próbujac jedynie toczyc dyskusje to tez ma się chęc w końcu cos dorzucić i w końcu schodzi sie co rusz poziom nizej w rozmowie.

Jeżeli chce sie przestac byc anonimowym to nie ma problemu, ale trzeba sobie zdać sobie sprawę, ze żarty się moga skończyć jesli ktos się w końcu zdenerwuje nie na żarty pod wpływem przyrównywania go do gówna i to z imienia i nazwiska.

Do tego trzeba miec cos więcej niż tylko rację, trzeba sie tez poprostu umiec zachować, a sorry sami opisujecie często dyskusje jako miernych lotów i sorry, nie ja jeden tam piszę, ale wy tez i zacznijcie moze najpierw wymagac czegos od siebie zanim zaczniecie pouczać innych bo często wam samym daleko niestety nawet do mizernego poziomu.

To forum ma standardowe
Ostatnio zmieniony 27 wrz 2013, 08:57 przez TomekS, łącznie zmieniany 1 raz.

zbyszek11
Posty: 258
Rejestracja: 25 sie 2011, 21:32
Deska: SU-2
Latawiec: Nobile T-5 Koino./F-One
Postawił piwka: 37 razy
Dostał piwko: 6 razy
 
Post27 wrz 2013, 08:49

Teraz to trochę posunąłeś się za daleko , nie zniżę się do twojego poziomu chłoptasiu .
Jak cię admin nie zabanuje to skończy się twoja anonimowość a ja przetestuje twoją wiedzę z KPC, KPK jak wiesz co to znaczy.

TomekS
Posty: 135
Rejestracja: 03 maja 2011, 20:45
Postawił piwka: 7 razy
Dostał piwko: 9 razy
 
Post27 wrz 2013, 09:01

kiteigor pisze:jestem za dodaniem małego znaczka płci, czy to jest kobieta, czy mężczyzna. Czasem można niezłą wpadkę zaliczyć jak się okazuje, że to kobieta, a nick męski lub na odwrót :mrgreen:


Buuuuuuuuuuuuuuuuuhahhahahahaha :) ale się uśmiałem

Nie wiem co jest bardziej pedalskie, brak znaczka przy moim nicku, że nie wiesz czy masz do czynienia z facetem.... czy może twój avatar, Achillesie :lol:

TomekS
Posty: 135
Rejestracja: 03 maja 2011, 20:45
Postawił piwka: 7 razy
Dostał piwko: 9 razy
 
Post27 wrz 2013, 09:03

Jestem do dyspozycji

Prosze o usunięcie mojego konta z tego forum, a straszenie zbyszek11 zostaw dla siebie i nie na forum, bo na szczeniaka nie trafiłeś.
W każdej chwili moge podac ci moje dane jesli masz zamiar ruszyć sprawę, nie widze problemu.

kiteigor
Posty: 731
Rejestracja: 26 cze 2012, 22:40
Deska: Naish Monarch
Latawiec: Naish Pivot LE
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwka: 9 razy
Dostał piwko: 14 razy
 
Post27 wrz 2013, 10:18

TomekS pisze:
kiteigor pisze:jestem za dodaniem małego znaczka płci, czy to jest kobieta, czy mężczyzna. Czasem można niezłą wpadkę zaliczyć jak się okazuje, że to kobieta, a nick męski lub na odwrót :mrgreen:


Buuuuuuuuuuuuuuuuuhahhahahahaha :) ale się uśmiałem

Nie wiem co jest bardziej pedalskie, brak znaczka przy moim nicku, że nie wiesz czy masz do czynienia z facetem.... czy może twój avatar, Achillesie :lol:




Problem masz? Może masz taką pedalską twarz, że nie chcesz jej w avatara dodać :) Poza tym niektórzy mają dziwne nazwy i trudno jest określić, ale widzę, że znalazł się Pan mądry :thumb:

zbyszek11
Posty: 258
Rejestracja: 25 sie 2011, 21:32
Deska: SU-2
Latawiec: Nobile T-5 Koino./F-One
Postawił piwka: 37 razy
Dostał piwko: 6 razy
 
Post27 wrz 2013, 10:28

TomekS pisze:Jestem do dyspozycji

Prosze o usunięcie mojego konta z tego forum, a straszenie zbyszek11 zostaw dla siebie i nie na forum, bo na szczeniaka nie trafiłeś.
W każdej chwili moge podac ci moje dane jesli masz zamiar ruszyć sprawę, nie widze problemu.


Jesteś bardzo pewny siebie albo to arogancja albo jeszcze coś gorszego.....( mam nadzieje że również bogaty......)
Nie straszyłem cie ,tylko chciałem ci uzmysłowić że coś takiego jak odpowiedzialność za to co się pisze nawet na forach istnieje.
Nie potrzebuję twoich danych bo szkoda mi czasu na takich jak ty , ale nie wykluczone że ktoś inny będzie miał go więcej i będzie chciał podreperować swój budżet a wtedy naprawdę zabili .
Większości uczestników tego forum tak jak i ja ma gdzieś to co piszesz.
Moje motto:
Nie walcz ze świnią , bo zawsze przegrasz
by podjąć walkę musisz zejść do jej poziomu i utaplać się w gnoju.
I choć wygrasz to i tak jesteś przegrany , bo świnia to lubi a Ty niekoniecznie.
I tego się trzymam ,

Awatar użytkownika
aga.kite
Posty: 85
Rejestracja: 14 gru 2011, 17:07
Deska: Nobile
Latawiec: Slingshot Rally
Postawił piwka: 14 razy
Dostał piwko: 3 razy
 
Post28 wrz 2013, 22:46

Z anonimowością czy też jej brakiem i tak to forum to jedna wielka komedia. W każdym wątku "afery"przepychanki słowne,aż nie chce się tego czytać.
Brak wiarygodności,rzetelności,konkretów i faktów. Wtrącanie,mieszanie osób które na dany temat nie mają zielonego pojęcia,a za wszelką cenę muszą dodać pościka.
Gdzie ten chill ,luuz,kolorowe czapeczki i aloha do każdego kitesurfera na spocie? :thumbsup:
Żenada panowie w tym wszystkim można zauważyć znikome ślady kultury i dystansu do własnej wiedzy.
Nie można być wielce mądrym w ,każdym nowo powstałym tu wątku nie potrafiąc przyznać racji innym. :)

Pozdrawiam Agata :thumb:

jaaack
Posty: 230
Rejestracja: 17 wrz 2013, 20:45
Deska: nobile
Latawiec: ss rally rpm
Postawił piwka: 2 razy
Dostał piwko: 2 razy
 
Post29 wrz 2013, 19:28

TomekS pisze:
zbyszek11 :!: :!: NAUCZ SIĘ GŁOMBIE :!:



TomekS pisze:
Buuuuuuuuuuuuuuuuuhahhahahahaha :) ale się uśmiałem

Nie wiem co jest bardziej pedalskie, brak znaczka przy moim nicku, że nie wiesz czy masz do czynienia z facetem.... czy może twój avatar, Achillesie :lol:


:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
delikatnie nazywając zalatuje chamstwem od pana TomekS............... :naughty:

kiteigor
Posty: 731
Rejestracja: 26 cze 2012, 22:40
Deska: Naish Monarch
Latawiec: Naish Pivot LE
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwka: 9 razy
Dostał piwko: 14 razy
 
Post29 wrz 2013, 20:20

jaaack pisze:
TomekS pisze:
zbyszek11 :!: :!: NAUCZ SIĘ GŁOMBIE :!:



TomekS pisze:
Buuuuuuuuuuuuuuuuuhahhahahahaha :) ale się uśmiałem

Nie wiem co jest bardziej pedalskie, brak znaczka przy moim nicku, że nie wiesz czy masz do czynienia z facetem.... czy może twój avatar, Achillesie :lol:


:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
delikatnie nazywając zalatuje chamstwem od pana TomekS............... :naughty:



Glupich nie sieja... :)

Dziekujemy już Państwu za udział w tej jakże wyczerpującej i merytorycznej dyskusji. Naprawdę miło się czyta. Pozdrawiam serdecznie Admin :)


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości