Brak karty IKO po ukończeniu kursu - szkoła kite.pl

Kitesurfing i wszystko z nim związane.
Awatar użytkownika
bubel
Posty: 41
Rejestracja: 01 cze 2013, 20:59
Deska: Nobile nbl 134x39
Latawiec: RRDpassion9m2014 NobileFift12m
 
Post26 gru 2013, 20:39

ukonczyłem kurs w szkole kite.pl w chałupach - zaplaciłem ponad tysiaka za iko I, II, III i od maja 2013 roku nie otrzymałem certyfikatu, kite.pl ignoruje moje prosby o certyfikat badz odpisuja mi ze za kilka dni mi wysla badz ze wysłali i tak cały czas od maja 2013 roku. wysłalem do nich juz 18 emaili i do dnia dzisiejszego nie otrzymałem certyfikatu - jedno wielke oszustwo :( - jak zdobyc od nich ten certyfikat - prosze o pomoc .. dzikuje

jaaack
Posty: 230
Rejestracja: 17 wrz 2013, 20:45
Deska: nobile
Latawiec: ss rally rpm
Postawił piwka: 2 razy
Dostał piwko: 2 razy
 
Post26 gru 2013, 20:45

pewnie ten post Ci pomoże
powodzonka

Valentine666
Posty: 64
Rejestracja: 15 paź 2013, 22:06
Lokalizacja: Rumia
Postawił piwka: 11 razy
Dostał piwko: 3 razy
 
Post26 gru 2013, 21:15

Czemu od razu oszustwo :?: Z opini wielu osób i znajomych wiem że to jedna z najlepszych szkół , wiec raczej się nie martw :!:
Pewnie jakiś przypadek , takie zrządzenie losu, czasami się tak zdarza . Ale według mnie spokojnie, poza tym do next sezonu jeszcze troszke czasu , bo chyba karta iko będzie tobie potrzebna do wyporzyczenia sprzętu jak mniemam :) jak obserwuję forum , po tym poście prawdopodobnie sprawa powinna sie znacznie szybciej potoczyć a kite.pl szybciutko wyśle kartę :thumbsup:
Pozdro i powodzenia na wodzie :)

Smokie
Posty: 5595
Rejestracja: 07 sie 2003, 12:00
Deska: Semente Pocket Rocket, 77
Latawiec: Slingshot RPM
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwka: 121 razy
Dostał piwko: 77 razy
Kontaktowanie:
 
Post26 gru 2013, 23:11

a chciałeś się nauczyć pływać czy dostać papierek?

kw92
Posty: 610
Rejestracja: 16 sty 2011, 18:58
Latawiec: Ozone
Postawił piwka: 53 razy
Dostał piwko: 16 razy
Kontaktowanie:
 
Post26 gru 2013, 23:39

Valentine666 pisze:Czemu od razu oszustwo :?: Z opini wielu osób i znajomych wiem że to jedna z najlepszych szkół , wiec raczej się nie martw :!:
Pewnie jakiś przypadek , takie zrządzenie losu, czasami się tak zdarza . Ale według mnie spokojnie, poza tym do next sezonu jeszcze troszke czasu , bo chyba karta iko będzie tobie potrzebna do wyporzyczenia sprzętu jak mniemam :) jak obserwuję forum , po tym poście prawdopodobnie sprawa powinna sie znacznie szybciej potoczyć a kite.pl szybciutko wyśle kartę :thumbsup:
Pozdro i powodzenia na wodzie :)


Na moje to jeżeli ktoś coś obiecuje to powinien dotrzymać słowa, jeżeli szkółka zobowiązała się do wystawienia takowej karty powinna to zrobić. Wiadomo że różne są przypadki i może być że np. z jakiś przyczyn nie mogą tego zrobić to zrozumiałe, ale powinni powiadomić o tym klienta. Tak chyba działa biznes o ile się nie mylę, co nie??

Valentine666
Posty: 64
Rejestracja: 15 paź 2013, 22:06
Lokalizacja: Rumia
Postawił piwka: 11 razy
Dostał piwko: 3 razy
 
Post26 gru 2013, 23:54

kw92 pisze: Tak chyba działa biznes o ile się nie mylę, co nie??

W sumie tak , mimo wszystko troszke obstaje przy swoim , może to było przeznaczenie może gdyby dostał tą kartę od razu to wypożyczył by sprzęt i uległ jakiemuś wypadkowi na przykład . A tak teraz "spokojnie" siedzi przy kompie i doprasza się o swoją należność , bogatszy w doświadczenie. No nie wiem sama, takie luźne przemyślenie. Nie krytykujcie mnie za to że wieżę w przeznaczenie oki . O na przykład to że teraz pływam na kajcie to też przeznaczenie , wiec wg. mnie nic nie dzieje się przypadkiem :D
Pozdro

Awatar użytkownika
apek
Posty: 859
Rejestracja: 03 cze 2012, 09:42
Deska: Naish
Latawiec: Naish
Postawił piwka: 48 razy
Dostał piwko: 64 razy
 
Post26 gru 2013, 23:55

Smokie pisze:a chciałeś się nauczyć pływać czy dostać papierek?

Która szkoła nauczy pływać w kilka godzin?

przemass
Posty: 3798
Rejestracja: 06 maja 2006, 22:01
Deska: Encore Nirvana
Latawiec: Airush Razor
Lokalizacja: ChalupyCumbuco
Postawił piwka: 26 razy
Dostał piwko: 25 razy
Kontaktowanie:
 
Post27 gru 2013, 01:29

Szkolenie indywidualne do poziomu IKO II standardowo NIE POWINNO trwać więcej niż 6-10 h. Poza tym jeśli chodzi o certyfikat IKO, to może Ci go obiecać tylko szkoła która centrum IKO JEST....w przeciwnym wypadku możesz taką kartę dostać tylko od instruktora IKO. Wszelkie inne kombinacje są oszustwem.

@apek - każda dobra. Jeśli instruktor jest instruktorem, a nie "opiekunem grupy", szkolenie wygląda tak jak napisałem powyżej.

pzdr

Smokie
Posty: 5595
Rejestracja: 07 sie 2003, 12:00
Deska: Semente Pocket Rocket, 77
Latawiec: Slingshot RPM
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwka: 121 razy
Dostał piwko: 77 razy
Kontaktowanie:
 
Post27 gru 2013, 08:24

apek pisze:
Smokie pisze:a chciałeś się nauczyć pływać czy dostać papierek?

Która szkoła nauczy pływać w kilka godzin?


Każda z certyfikatem IKO ;)

szaramysz
Posty: 24
Rejestracja: 25 paź 2012, 20:38
Postawił piwka: 2 razy
 
Post27 gru 2013, 09:59

bubel napisał
wysłalem do nich juz 18 emaili

[quote="Valentine666"]Czemu od razu oszustwo :?: Z opini wielu osób i znajomych wiem że to jedna z najlepszych szkół , wiec raczej się nie martw :!:
Pewnie jakiś przypadek , takie zrządzenie losu, czasami się tak zdarza .


Rozprawa przed sądem. Sędzia pyta:
- Więc oskarżony twierdzi, że jest niewinny?
- Tak proszę Wysokiego Sądu! Właśnie obierałem pomarańczę, kiedy skórka z tej pomarańczy upadła na ziemię, a gdy się po nią schylilem, upadł mi nóż. Wtedy weszła do kuchni teściowa.
- Co było później? - pyta sędzia.
- Poślizgnęła sie na skórce, upadła na nóż........ i tak 7 razy!


Tak jakoś mi się skojarzyło :lol:

peace :thumb:

Sebastian Kite.pl
Posty: 1130
Rejestracja: 09 mar 2006, 11:40
Deska: Różnie
Latawiec: Różnie
Lokalizacja: WWW.KITE.PL Chałupy 6/Poznań/Słupsk
Postawił piwka: 8 razy
Dostał piwko: 13 razy
Kontaktowanie:
 
Post27 gru 2013, 10:37

Hej Bubel,

Nie jestem teraz przy mailu, aby dokładnie z datami opisać sytuacje. Karta została wysłana do Ciebie dwukrotnie. Ostatni kontakt z Tobą miałem w dniu wylotu do Egiptu czyli 22.10.2013. Wtedy napisałem, ze kartę wyśle zaraz po powrocie z Egiptu i tak tez uczyniłem. Przyznasz, ze do tego czasu mieliśmy cały czas kontakt. Od tego czasu ani ja ani Mateusz nie dostalem żadnego maila od Ciebie. Dziwne, ze wysłałeś 18 maili a nie zadzwoniłes do mnie ani razu, aby wyjaśnić sprawę a nr telefonu jest na stronie. Zadzwoń proszę 512899090 i wyjaśnimy sprawę, ewentualnie podaj swój nr telefonu. Wspomnę tez, ze po samym szkoleniu wystawiłes tutaj na forum BARDZO pozytywna opinie.

Z wietrznymi pozdrowieniami,

Crazy Horse
Posty: 3571
Rejestracja: 07 paź 2003, 21:38
Deska: Cabrinha Spectrum
Latawiec: Cabrinha Drifter
Lokalizacja: CABRINHA
Postawił piwka: 29 razy
Dostał piwko: 117 razy
Kontaktowanie:
 
Post27 gru 2013, 10:54

Jo, bo jest taka szkoła, która słynie w wystawiania papierków "na chura", ja wolę oddać pieniążki, jeśli nie doagadujmey się z kilentem w kwestii karty.
Nie ujmując, karty na pewno mają, może chciałeś zbyt wysoki poziom na karcie ;)

Awatar użytkownika
apek
Posty: 859
Rejestracja: 03 cze 2012, 09:42
Deska: Naish
Latawiec: Naish
Postawił piwka: 48 razy
Dostał piwko: 64 razy
 
Post27 gru 2013, 11:16

Smokie pisze:
apek pisze:
Smokie pisze:a chciałeś się nauczyć pływać czy dostać papierek?

Która szkoła nauczy pływać w kilka godzin?


Każda z certyfikatem IKO ;)

Właśnie certyfikat IKO to taki sam papierek, który chce uzyskać kursant, bo wybrał szkołę z certyfikatem, zresztą dobrą, choć chcąc się uczyć pływać, mógł skorzystać z prywatnych lekcji, a przy dobrym wyborze zyskać więcej. O nauczeniu pływania, nie ma mowy. Tym, którzy na prawdę potrafią pływać, nauka zajęła kilka lat.

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post27 gru 2013, 11:37

Crazy Horse pisze:.. bo jest taka szkoła, która słynie w wystawiania papierków ..


Łukaszu - ODWAGI :thumb:
za stare "konie" z nas byśmy tylko za węgłem mieli odwagę klepać slogany :hand: :wink:

------------


w temacie:

niestety , co pisałem wielokrotnie - IKO nie działa tak pięknie jak się może wydawać z zewnątrz
np opóźnienia w wysyłaniu IKO CARDS mogą sięgać u nich ..lekko pół roku :hand:

wiele lat temu, też miewaliśmy takie sytuacje - od tamtej pory stale staramy się mieć spory zapas kart

spoko - może od tego sezonu w PL będą "inne" karty do zdobycia :wink:

więc.. w ramach wieloletniej pozytywnej współpracy z Kite.pl - jeśli nie otrzymanie karty jest jedynym problemem w Twoim szkoleniu
no problem - po potwierdzeniu przez Sebę albo Junka poziomu zdobytych przez Ciebie umiejętności i podanie adresu wysyłki - wyślemy Tobie IKO kartę :hand:
..w końcu -> wróć do początku cytatu z mojego postu :lol:

peace

Awatar użytkownika
Grzegorz KiteLife
Posty: 695
Rejestracja: 02 mar 2013, 22:10
Lokalizacja: JastarniaToruńUK
Postawił piwka: 41 razy
Dostał piwko: 32 razy
Kontaktowanie:
 
Post27 gru 2013, 13:01

Wlasnie, wlasnie co sie kryje za tym "inne" temat napomkniety juz conajmniej drugi raz. Jakis nowy twor na lokalnym rynku?


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości

cron