Brak karty IKO po ukończeniu kursu - szkoła kite.pl

Kitesurfing i wszystko z nim związane.
Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post27 gru 2013, 13:07

Grzegorz KiteLife pisze:Wlasnie, wlasnie co sie kryje za tym "inne" temat napomkniety juz conajmniej drugi raz. Jakis nowy twor na lokalnym rynku?


TU szukaj odpowiedzi ---> viewtopic.php?f=1&t=55168

peace

Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post27 gru 2013, 13:47

bubel pisze:ukonczyłem kurs w szkole kite.pl w chałupach - zaplaciłem ponad tysiaka za iko I, II, III i od maja 2013 roku nie otrzymałem certyfikatu, kite.pl ignoruje moje prosby o certyfikat badz odpisuja mi ze za kilka dni mi wysla badz ze wysłali i tak cały czas od maja 2013 roku. wysłalem do nich juz 18 emaili i do dnia dzisiejszego nie otrzymałem certyfikatu - jedno wielke oszustwo :( - jak zdobyc od nich ten certyfikat - prosze o pomoc .. dzikuje

Rozumiem sfrustrowanie ale prosiłbym o rozsądniejszy dobór słów.
Otwierając wątek spodziewałem się najgorszej afery a przeczytałem drobne zażalenie pisane emocjonlanym językiem.
Kiteforum.pl może być miejscem do załatwiania takich wpadek ale róbmy to odpowiedzialnie. Więcej takich niezrównoważonych postów a z KF zrobi się giełdo-donosicielstwo :naughty:
Wg mnie tytuł wątku obiektywnie powinien brzmieć np: "Kite.pl - niewywiązanie się z obietnic", "Kite.pl - brak mojej licencji".

Awatar użytkownika
mandaro
Posty: 1083
Rejestracja: 10 sie 2008, 02:18
Deska: NHP Infinity
Latawiec: GP Fuel
Lokalizacja: Tarifka,
Postawił piwka: 66 razy
Dostał piwko: 22 razy
Kontaktowanie:
 
Post27 gru 2013, 14:09

Ponad tysiaka za iko I, II, III -to promocja była.

Może nie ma na czym wypisać?
Taki ważny ten brystol?

piotr32
Posty: 97
Rejestracja: 29 sie 2012, 21:59
Deska: Nobile NBL
Latawiec: Core XR2
Dostał piwko: 5 razy
 
Post27 gru 2013, 21:10

Ja osobiście wraz z kolegą robiliśmy kurs IKO I+II we wrześniu zeszłego roku. Ze względu na ograniczony czas dogadaliśmy się z Mateuszem, że cały kurs musimy zamknąć w dwóch dniach. Na taki kurs jest to strasznie mało ale podejście szkoły kite.pl pozwoliło nam na intensywne szkolenie przez dwa dni.
Po zakończeniu kursu praktycznie od ręki otrzymaliśmy przysłowiowy papierek tzn. certyfikat IKO.
Po załatwieniu wszystkich formalności mieliśmy jeszcze siły na próby z latawcem we własnym zakresie. Otrzymaliśmy cały sprzęt po to aby samemu powalczyć na wodzie i dobić się kondycyjnie :) .
Całe podejście szkoły kite.pl uważam za wzorowe i pomocne. Nawet po zakończeniu szkolenia zawsze służyli poradami w doborze sprzętu (jedyne utrudnienia to nieobecność w Polsce).
Osobiście mogę opisywać tę szkołę w samych superlatywach i polecać kolejnym kursantom.
Sytuacja która spotkała kolegę zastanawia mnie dlaczego po zakończeniu kursu nie otrzymał od razu certyfikatu? Myślę, że dla nikogo nie jest to komfortowa sytuacja jak musi odpisywać na korespondencję od niezadowolonego klienta.

Pozdrawiam, Piotr

Awatar użytkownika
skompy
Posty: 224
Rejestracja: 12 lis 2010, 15:49
Deska: nobile 50/50
Latawiec: Cabrinha
Postawił piwka: 9 razy
Dostał piwko: 20 razy
 
Post28 gru 2013, 16:02

BraCuru pisze:
bubel pisze:Wg mnie tytuł wątku obiektywnie powinien brzmieć np: "Kite.pl - niewywiązanie się z obietnic", "Kite.pl - brak mojej licencji".



A wg mnie powinno być:
Przepraszam czy nie urażę w/w szkoły jak napiszę , że przez pewnie moje niedopatrzenie nie otrzymałem potwierdzenia o ukończonym kursie. Z góry przepraszam i pozdrawiam :D

Awatar użytkownika
Krzysztof-L
Posty: 1061
Rejestracja: 23 lip 2009, 20:17
Deska: NHP
Latawiec: Ozone
Lokalizacja: Wisła Wielka
Postawił piwka: 47 razy
Dostał piwko: 37 razy
 
Post29 gru 2013, 01:59

Zastanawia coraz powszechniejsza frustracja wśród młodzieży: jeden świstka nie dostał drugiemu policzyli za dużo kilka kWh w Argentynie czy innej Brazylii. Skarżypyty wywlekają swoje imaginacje, marudzą i zamulają forum zamiast podziękować za naukę i opierunek :naughty:

Ludzie, koniec grudnia, piąty dzień z rzędu wieje, ledwo czasu starczyło na ulepienie pierogów.
Nawet na śródlądziu latawce 7-9 m2 w akcji, słońce i temperatura >12C a Wy takie duby smalone pleciecie... wstyd :doh:

Awatar użytkownika
bubel
Posty: 41
Rejestracja: 01 cze 2013, 20:59
Deska: Nobile nbl 134x39
Latawiec: RRDpassion9m2014 NobileFift12m
 
Post29 gru 2013, 21:30

witam, przesyłam ci sms mój nr tel ( bo nie odbierasz ) kóry zreszta praktycznie zawsze dopisywałem w emailach do mojego adresu, adres posiadam taki sam jak w maju i pisałem go w kazdym emailu wiec nie uległ zmianie i nie jest mozliwe abym na podany adres dostał kiedykolwiek certyfikat. wysłałem ci takze kolejnego emaila. czekam na rozwiazanie problemu.
Sebastian Kite.pl pisze:Hej Bubel,

Nie jestem teraz przy mailu, aby dokładnie z datami opisać sytuacje. Karta została wysłana do Ciebie dwukrotnie. Ostatni kontakt z Tobą miałem w dniu wylotu do Egiptu czyli 22.10.2013. Wtedy napisałem, ze kartę wyśle zaraz po powrocie z Egiptu i tak tez uczyniłem. Przyznasz, ze do tego czasu mieliśmy cały czas kontakt. Od tego czasu ani ja ani Mateusz nie dostalem żadnego maila od Ciebie. Dziwne, ze wysłałeś 18 maili a nie zadzwoniłes do mnie ani razu, aby wyjaśnić sprawę a nr telefonu jest na stronie. Zadzwoń proszę 512899090 i wyjaśnimy sprawę, ewentualnie podaj swój nr telefonu. Wspomnę tez, ze po samym szkoleniu wystawiłes tutaj na forum BARDZO pozytywna opinie.

Z wietrznymi pozdrowieniami,

Awatar użytkownika
bubel
Posty: 41
Rejestracja: 01 cze 2013, 20:59
Deska: Nobile nbl 134x39
Latawiec: RRDpassion9m2014 NobileFift12m
 
Post29 gru 2013, 21:34

certyfikat był dla mnie wazny i jest mi potrzebny,
Smokie pisze:a chciałeś się nauczyć pływać czy dostać papierek?

Awatar użytkownika
Pinio
Posty: 3647
Rejestracja: 02 wrz 2006, 03:46
Postawił piwka: 25 razy
Dostał piwko: 30 razy
 
Post30 gru 2013, 10:26

A po co Ci ten kartonik :?:
Jak chcesz to Ci mogę załatwić :wink:

Sebastian Kite.pl
Posty: 1130
Rejestracja: 09 mar 2006, 11:40
Deska: Różnie
Latawiec: Różnie
Lokalizacja: WWW.KITE.PL Chałupy 6/Poznań/Słupsk
Postawił piwka: 8 razy
Dostał piwko: 13 razy
Kontaktowanie:
 
Post30 gru 2013, 12:01

bubel pisze:( bo nie odbierasz )


Cześć,

Przepraszam, ale w niedzielę o 21.37 telefon jest wyciszony :hand:

Tak jak napisałem Tobie, certyfikat leci po raz TRZECI do Ciebie. Tym razem kurierem, aby nie było żadnych niespodzianek.

Pozdrawiam serdecznie,

Awatar użytkownika
wielkibrat
Posty: 169
Rejestracja: 09 maja 2006, 12:25
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post31 gru 2013, 23:14

Sebastian Kite.pl pisze:
bubel pisze:( bo nie odbierasz )


Cześć,

Przepraszam, ale w niedzielę o 21.37 telefon jest wyciszony :hand:

Tak jak napisałem Tobie, certyfikat leci po raz TRZECI do Ciebie. Tym razem kurierem, aby nie było żadnych niespodzianek.

Pozdrawiam serdecznie,




21:37 to jak godzina śmierci Papieża JP II... (Tak jakoś mi się skojarzyło) :)

pajter
Posty: 212
Rejestracja: 09 maja 2013, 08:22
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Postawił piwka: 7 razy
Dostał piwko: 2 razy
 
Post01 sty 2014, 17:05

bubel pisze:ukonczyłem kurs w szkole kite.pl w chałupach - zaplaciłem ponad tysiaka za iko I, II, III i od maja 2013 roku nie otrzymałem certyfikatu, kite.pl ignoruje moje prosby o certyfikat badz odpisuja mi ze za kilka dni mi wysla badz ze wysłali i tak cały czas od maja 2013 roku. wysłalem do nich juz 18 emaili i do dnia dzisiejszego nie otrzymałem certyfikatu - jedno wielke oszustwo :( - jak zdobyc od nich ten certyfikat - prosze o pomoc .. dzikuje

Witaj Bubel,
Proponuję, abyś, jak już dostaniesz upragnioną kartę. Napisał sprostowanie do posta. Coś na zasadzie wyjasnienia. Temat postu nie fajnie wyglada a przeciez nic strasznego sie nie stalo. Sam ukonczylem te szkole i nie mam zarzutow. Nie dobrze jest komus robic po gorke ;)
Z pozdrowieniami w nowym roku.

Awatar użytkownika
zaq
Posty: 922
Rejestracja: 12 wrz 2010, 11:52
Deska: Clash
Latawiec: Ozone Catalist
Lokalizacja: Wuwa
Postawił piwka: 21 razy
Dostał piwko: 71 razy
Kontaktowanie:
 
Post01 sty 2014, 19:39

@bubel
Na przyszłośc, jest takie urządzenie i nazywa się telefon..lepiej z niego korzystać a nie pisać posty , tak je tytułując.
Nic personalnego do Ciebie, ale chyba sa inne możliwości by takie sprawy załatwiać.

Też mam takie wrażenie, ze ostatnio "lepiej" coś na forum napisać iż załatwiać sprawy między zainteresowanymi.

Awatar użytkownika
bubel
Posty: 41
Rejestracja: 01 cze 2013, 20:59
Deska: Nobile nbl 134x39
Latawiec: RRDpassion9m2014 NobileFift12m
 
Post04 sty 2014, 14:21

... były emaile i telefony, mysle ze sam czas oczekiwania ( 7 miesiecy ) i ciagłe mowienie ze certyfikat zostal wysłany kazdego by wkurzyło komu na nim zalezy, dlatego wiele osob poleciło mi poruszenie tego faktu na tym forum wiec tak zrobiłem ... jak tylko otrzymam certyfikat to na pewno napisze tutaj ze sytuacja została rozwiazana ... nie mam nic do samej nauki w tej szkole bo ekipa intruktorów była świetna, ale jak widac inne osoby odpowiedzialne zupełnie za cos innego niz nauka juz nie ... jesli ten "papierek" jak niektorzy go nazywaja nie byłby mi potzebny to bym o niego nie zabiegał - to chyba proste.

Awatar użytkownika
color1
Posty: 448
Rejestracja: 19 paź 2010, 16:33
Deska: nkb
Latawiec: nkb
Lokalizacja: wawa
Dostał piwko: 19 razy
 
Post04 sty 2014, 16:04

bubel, w ogole nie przejmuj sie tymi uwagami i docinkami, beda ci mowic (zwlaszcza wypaczeni chillout-owcy) zes pieniacz, frustrat, prostak, natret, placzek, ze dokument iko nie jest ci potrzebny bo to tylko papierek (dziwne, bo PRZED kursem jawi się to jednym z kluczowych argumentów za wyborem szkółki czy kursu), beda probowac cie dyskredytowac i grac na ambicjach... i co tylko aby, odwrocic uwage od sedna sprawy. zaplaciles - masz prawo zadac, telefony i maile nie skutkuja ? - pisz na forum, bo okazuje sie coraz czesciej ze to jedyny bat na nieuczciwych, ktorzy w koncu musza sie nauczyc, ze odwalanie kity czy zbywanie i mamienie klienta zle sie konczy.
ale tak na marginesie "oszustwo" to zbyt mocne okreslenie na nierzetelnosc czy opieszalosc szkolki, swoja droga moglbys zmienic tytul tego watku... miejmy nadzieje ze wszystko skonczy sie pozytywnie.


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości

cron